تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 31954
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۹۶ - ۱۲:۰۸

فصلی نو-معاون هماهنگی وامورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد ازآغاز به کار کمپین نه به ریختن زباله در معابر عمومی این شهرگردشگری خبرداد. به گزارش فصلی نو و به نقل از روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس پژمان نیک اقبالی روز شنبه درجمع شماری از اعضای  کمپین نه به ریختن زباله در معابر عمومی شهریاسوج […]

کمپین نه به ریختن زباله در معابرعمومی شهریاسوج آغاز بکار کرد

فصلی نو-معاون هماهنگی وامورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد ازآغاز به کار کمپین نه به ریختن زباله در معابر عمومی این شهرگردشگری خبرداد.

به گزارش فصلی نو و به نقل از روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس پژمان نیک اقبالی روز شنبه درجمع شماری از اعضای  کمپین نه به ریختن زباله در معابر عمومی شهریاسوج در محل استانداری کهگیلویه وبویراحمد افزود : فرهنگ سازی در کاهش تولید زباله ، ساماندهی زباله های صنوف ، مشارکت شهروندان در جلوگیری از ریختن زباله و نخاله در معابرعمومی از جمله اهداف راه اندازی این کمپین است .
وی اظهارداشت: درراه اندازی  این کمپین استانداری ، شهرداری یاسوج ،دفتر نماینده ولی فقیه ، محیط زیست ، منابع طبیعی ، حوزه شهری و روستایی استانداری ، ائمه جمعه و سمن ها راه اندازی مشارکت دارند.
معاون هماهنگی وامورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت : در اجرای این طرح در گام نخست ورودی های شهریاسوج زیرپوشش قرار می گیرد .
وی افزود : در گام بعدی درهسته مرکزی شهریاسوج با مشارکت صنوف مختلف وحاشیه رودخانه بشار با همکاری دستگاه های مربوطه به اجرا در می آید .
نیک اقبالی افزود : در پاکسازی ورودی های شهریاسوج دهیاری ها نیز مشارکت داشته ودر این زمینه هماهنگی های لازم با اداره کل حمل ونقل پایانه ها شده است .
معاون هماهنگی وامورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت : در اجرای کمپین نه به ریختن زباله در معابر عمومی شهریاسوج به صورت عملی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در مراسم آغازین حضور خواهند داشت .
وی افزود : رهاسازی زباله درمعابرشهری یاسوج مورد قبول هیچ دستگاهی نیست و دراین زمینه باید فرهنگ سازی کرد .
نیک اقبالی تصریح کرد : درهیچ جای کشور در بازار شهر پسماندهای صنوف به خیابان ها ، معابر و کانال های آب رها نمی شود وباید در این زمینه در یاسوج اقدام عاجلی صورت گیرد .

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. ناشناس گفت:

    لطفا آدرس کمپین را اعلام بفرمایید

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس