تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50017
تعداد نظرات: ۳۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۹۶ - ۱۵:۰۱

فصلی نو ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتشار کلیپ روزهای اخیر علیه آموزش ‌و پرورش استان و مدیرکل این نهاد را که بازتاب وسیعی در فضای مجازی و شبکه‌های خبری و رسانه‌ای داشت را توهین به شعور، عزت و شرف مردم غیور این استان و مصداق بارز نشر اکاذیب توصیف کرد. به گزارش فصلی نو ،علی […]

کلیپ علیه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد عزت مردم استان را نشان قرار داد

فصلی نو ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتشار کلیپ روزهای اخیر علیه آموزش ‌و پرورش استان و مدیرکل این نهاد را که بازتاب وسیعی در فضای مجازی و شبکه‌های خبری و رسانه‌ای داشت را توهین به شعور، عزت و شرف مردم غیور این استان و مصداق بارز نشر اکاذیب توصیف کرد.

به گزارش فصلی نو ،علی محمد احمدی روز دوشنبه در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شخصی که اقدام به انتشار این کلیپ توهین آمیز کرده باید مورد پیگرد قضایی و قانونی قرار گیرد.

وی عنوان کرد: انتشار دهندگان این کلیپ آگاهانه و یا ندانسته عزت و شرف تاریخی و انباشت شده مردم غیور و عزتمند استان کهگیلویه و بویراحمد را مورد خدشه قرار داده‌اند.

وی ابراز داشت: انتشار این فیلم علاوه بر توهین به عزت و شرف مردم این دیار و منطقه محروم سیلاب کلوار، حیثیت و خدمات نظام را زیرسوال برده و سبب خوشحالی معاندان و دشمنان شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شخص و یا افرادی که این اقدام بی‌شرمانه را با هر هدفی انجام داده‌اند باید پاسخگوی این عمل نابخردانه خود باشند.

وی همچنین از اداره کل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خواست نسبت به ساماندهی کانال‌های تلگرامی و خبری و برخی سایت‌های بدون مجوز در استان در اسرع وقت اقدام کند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز در جلسه شورای اداری، انتشار این کلیپ را نهایت بی اخلاقی و مصداق بارز نشر اکاذیب دانست و گفت: این موضوع را تا مشخص شدن تمامی جزئیات پشت صحنه آن پیگیری خواهم کرد.

هادی زارع پور اظهار داشت: بازتاب وسیع و منفی انتشار این کلیپ بی شرمانه ضمن توهین به مردم، تخریب دولت و آموزش و پرورش به خوراکی برای رسانه‌های معاند نظام نیز تبدیل شده است.

در روزهای اخیر فیلم کوتاهی با محتوا و عنوان ارسال هدایای دست دوم و عجیب آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به منطقه محروم سیلاب و کلوار در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت و به‌سرعت در رسانه‌های ملی و حتی بین المللی بازتاب یافت.

در این فیلم که فردی به همراه تعداد زیادی از دانش آموزان و اهالی روستا در محلی که ظاهراً یک مکان فرهنگی ایست ایستاده و لباس‌هایی را از نایلون مشکی بیرون می‌آورد و مدعی است این لباس‌های دست دوم هدایایی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش است.

این فرد همچنین ادعا می‌کند، آقای مدیرکل به وعده‌اش برای سرکشی به مدرسه عمل نکرده و بسته‌ای حاوی این لباس‌ها را فرستاده و خواستار عذرخواهی مدیرکل نیز شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد پیش از این به ایرنا گفته بود: مسئولان این اداره کل هیچ نقشی در ارسال هدایای دست دوم به یکی از مدارس منطقه محروم سیلاب کلوار نداشته‌اند.

حمید محمدی زاده افزود: هدایای مطروحه در کلیپ را یک موسسه غیردولتی همزمان با سفر مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته توزیع کرده‌ است و هیچ گونه ارتباطی با آموزش و پرورش ندارد.

امید سجادی دبیر اجرایی موسسه نهضت سبز زاگرس نیز با تأیید این مساله گفت: لباس‌هایی که در مناطق محروم توزیع و در آن کلیپ منتشر شده، مربوط به خیرین مرتبط با این موسسه است و هیچ ربطی به اداره‌کل آموزش و پرورش و مدیرکل آن ندارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. علی گفت:

  زنده باد استاندار محترم
  لطفا با شهردار یاسوج برخورد و استیضاح شود
  خیلی ضعیف هستن

 2. فرزاد گفت:

  ضعیف ترین مدیر شهر یاسوج آقای مقدم شهردار یاسوج می باشد لطفا نذارید شهر یاسوج فدای بی تدبیری ایشان شود

 3. شهروند گفت:

  از تذکر جدی جناب استاندار به شهردار سپاسگزاری می شود شهردار خیلی ضعیفه اقای احمدی لطفا نسبت به استیضاح ایشون اقدام بشه

 4. نگین گفت:

  به خدا شهردار مثل اموزش وپرورش آبروی این شهر رو میبره لطفا شهردار یاسوج برداشته شود

 5. زهرا صمیمی گفت:

  استاندار محترم با سلام
  اگه تذکر شما نبود به نظرت شهردار چکار میکرد و تا کی شما باید به ایشون اخطار بدید شهر داره نابود میشه و شیرازه شهرداری در حال فروپاشیدنه لطفا سکوت نکنید و ایشان رو بردارید

 6. رها گفت:

  عملکزد شهرداری خیلی ضعیفه

 7. رحمان گفت:

  تمام شهر پر شده از دست فروش و کثیف کاری ماشینهای سیار و شهردار محترم هم نمیبینن

 8. زینت گفت:

  جناب آقای دکتر احمدی با سلام و عرض ادب
  خدا وکیلی اخر شب از سمت تلدخسرو بیایین به سمت شهر کل شهر شده بازار شیطونی و ببینید چه وضعی خودروهای میوه فروشی دارن به نظرتون اون وضعیت شایسته این شهره و شهرداری محترم هم که خواب تشریف دارن لطفا بررسی فرمایید

 9. حسین گفت:

  شهردار توان اداره شهر رو نداره اگه میشه برید التماس کنید تا جاوید برگرده که البته محاله بیاد

 10. فرهاد گفت:

  چطور همه یه کلیپ برامون اینقدر حساس شده اما عملکرد شهرداری یاسوج و این شهری که داره نابود شده دیده نمیشه

 11. سیما گفت:

  اخ وه بخت ای شهر
  شهرداری نابود شد رفت

 12. کارمند گفت:

  خدایی شورا بر چه اساس آقای مقدم رو انتخاب کرده ایشون که تو پست قبلیشون مونده بود چطور باید انتظار داشت این شهر رو درست کنه

 13. شهروند یاسوج گفت:

  اقای استاندار عملکرد شهرداری بسیار ضعیف است لطفا شهردار قوی بیارید

 14. فضلی گفت:

  عملکرد منفی مدیران ناتوان باعث اسیب جدی به شهر خواهد شد و شورای محترم که نماینده مردم هستند باید در انتخاب شهردار مناسب نهایت تلاش رو داشته باشن

 15. محمدی گفت:

  زنده باد استاندار محترم استان
  موفق و پیروز باشید

 16. بنگرو گفت:

  هر که ایگرده شهردار خوب ایاره سی شهرش ایما ای یفتیم ودین شهردار خوب و ایریم شهردار ضعیف ایاریم اخ تا روز قیومت

 17. نادریان گفت:

  استاندار محترم با سلام
  سوپرایز شما از طرف شهرداری کلنگ زنی خیابان ۴۵ متری بوده که در زمان دکتر جاوید یک بار کلنگ زنی شده است شهرداری داره گولتون میزنه یه وقت نرید واسه افتتاح طرحی که یک بار کلنگ زنی شده خخخخخخخ

 18. شکوری گفت:

  وعده تو خالی شهرداری یاسوج
  افتتاح طرحی که یک بار افتتاح شده است
  با مردم بازی نکنید آقایان مدیر

 19. شهروند گفت:

  قران بیلی شهرداری دس جنه هم وه پشت سر بسنه

 20. خخخخخخخ گفت:

  شهردار دس پارچه وابیه نونه چه کنه په طرحی که یه بار کلنگ زنی ویبو مه ایشه دوباره کلنگ زنیش کنی
  قران نومینته

 21. حقگو گفت:

  خدایی شهرداری خطرناکه چه کارلی که نیکنن

 22. همشهری گفت:

  طرح کلنگ زنی ۴۵ متری که یه بار کلنگ زنی شد منم تو افتتاحش بودم

 23. بهادر گفت:

  طرح ۴۵ متری از دستاوردهای دکتر جاوید بود و کلنگ زنی شد

 24. استانداری گفت:

  اگر استاندار فهمید سوپرایزش طرحی بوده که یه بار افتتاح شده خودشو خفه میکنه خخخخخ

 25. استانداری گفت:

  پکهسم وه خنده

 26. تقی گفت:

  توجهههههههههههههههههههه:
  امروز طرح ۴۵ متری که یک بار کلنگ زنی شده مجددا با دستای شهردار مجددا کلنگ زنی می شود
  دروغ بسه آقای مقدم

 27. مقلی گفت:

  آزموده را دوباره آزمودن خطاست
  افتتاحیه ۴۵ متری یاسوج تشبیه این طرح را دارد

 28. همشهری گفت:

  کلنگ زنی پروژه۴۵ متری چی شد
  شنیدم مردم افتادن دنبال شهردار

 29. دوستدار یاسوج گفت:

  مگر حتما اتفاق ناخوشایندی بیفته مثل سقوط هواپیما تا وزیری استیضاح بشود و یا کسی عذر خواهی کند چندین روز است ما شاهد تبلیغات گسترده شهرداری در خصوص کلنگ زنی ۴۵ متری بودیم اما متاسفانه روز کلنگ زنی اتفاقات تلخی مشاهده کردیم که جبران آن ممکن نخواهد بود و پروژه ای که عملا امکان اجرای ان وجود نداشت با بی تدبیری مدیران حتی به کلنگ زنی هم نرسید تا چه برسد به اجرا و بار دیگر شاهد عوام فریبی مدیران بی تدبیر شدیم و باعث بسی تاسف است!!! به عنوان یک شهروند از استاندار و فرماندار محترم دلیل و رسیدگی به این عمل زشت را خواستاریم امیدوارم با بکارگیری مدیران لایق بار دیگر شاهد تکرار این اتفاقات زننده در شهر یاسوج نباشیم

 30. نادر گفت:

  پربیننده‌ترین اخبار
  مهمترین اخبار
  یاسوج| نخستین کلنگ شهرداری یاسوج به زمین ننشست
  نخستین گام شهرداری دور پنجم یاسوج برای عمران و آبادی شهر به دلیل بی تدبیری ناتمام ماند.
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ – ۱۲:۳۹ استانها کهگیلویه و بویراحمد

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، در چند روز گذشته شهرداری یاسوج با تبلیغات وسیع از تحقق آرزوی ۲۵ ساله مردم یاسوج با کلنگ زنی بزرگ‌ترین خیابان یاسوج حدفاصل منطقه بنسنجان تا پل سوم بشار خبر داد ولی کلنگ شهرداری به زمین ننشست.

  به گفته نستهن مقدم شهردار یاسوج پروژه کلنگ زنی بزرگترین خیابان یاسوج به طول ۵ کلیومتر و عرض ۴۵ متر از بن سنجان شروع و با عبور از مناطق شرف آباد، دولت آباد و بخشی از زیرتل به جاده ساحلی قبل از پل سوم بشار متصل می‌شود.

  شهردار یاسوج وعده کلنگ زنی این پروژه را ساعت ۱۰ امروز اعلام کرده بود و از هر نوع تبلغی در این زمینه که آرزوی ۲۵ ساله مردم محقق شد دریغ نکردند ولی مثل اینکه عقربه‌های ساعت هرگز به ۱۰ برای کلنگ نرسید.

  مقدم کاهش بار ترافیکی و تسریع در عبور و مرور را از مهمترین اهداف این پروژه عنوان کرد و افزود: ۴۵ هزار متر فضای سبز نیز در بلوار این طرح حداث می‌شود که سبب افزایش سرانه فضای سبز شهر یاسوج می‌شود.

  آقای شهردار قبل از هر چیز باید بررسی می‌کرد این پروژه باید چگونه اجرا شود و قرار است که چه مکان‌های بگذرد آیا از املاک مردم در مسیر خیابان پیش بینی شده واقع شده و در این صورت قبل زا وقوع واقعه باید مشکل را برطف می‌کرد و به هر راهی رضایت مالکان را به دست می‌اورد زیرا بدون رضایت مالک یا مالکان اجرای هیچ پروژه‌ای امکان پذیر نیست.

  کلنگ شهرداری یاسوج برای احداث جاده ۵ کیلومتری اتصال بنسنجان به پل سوم بشار هرگز بلند شد زیرا با مخالفت مالکان روبه‌رو شد و اولین اقدام شهرداری با بی تدبیری نا تمام ماند تا شاید کسب تجربه‌ای برای مدیریت شهری در دور پنجم باشد

 31. عدالت گفت:

  آقای شهردار آدم متقلب و قانون گریزیه جناب مقدم چرا علی رغم تذکرات مکرر استانداری و دستگاههای نظارتی از نیروهای قراردادی در سیستم استفاده کرده ای و پستها و معاونت های شهرداری رو به آنها واگذار کرده ای و این کاملا خلاف قاونه چرا قانون گریزی میکنی یا شما گردن کلفتی و یا دستگاههای نظارتی و استانداری ضعیفه

 32. کارمند شورای شهر گفت:

  توجه توجه توجه :
  مردم شهر یاسوج بدانید و آگاه باشید برخی از اعضاء شورای شهر یاسوج تمام پست های مدیریتی شهرداری رو جهت ترویج فساد و تاراج بیت المال که حق مسلم همه مردم است به بستگان خود داده اند و افراد سالم و پاک را از سیستم خارج نموده و یا در جایگاهی به کار گرفته اند که نمیتوانند کاری انجام دهند اینان کسانی هستند که شما ها بهشون رای دادید و منتخب شده اند تمامی این حقایق رو بررسی کنید تا از صحت این موضوع واقف شوید و منبعد به افرادی رای دهید که حافظ و مدافع حق و حقوقتان باشند نه کسانی که حق و حقوق شما را با لابی گری به جیب خود میزنند

 33. همشهریان گفت:

  پیام مردم شهر یاسوج به مهندس اکبری
  جناب آقای مهندس اکبری
  رئیس محترم شورای اسلامی شهر یاسوج
  با سلام و عرض ادب
  همانگونه که مستحضرید شهرداری یاسوج بعد از اتمام دوران مدیریتی دکتر جاوید دستخوش تحولاتی غیر قابل قبولی گردید که تعجب همگان را بر انگیخت و باعث شد جایگاه و حرمت شورا وشهرداری به راحتی شکسته شود به گونه ای که سالها این زخمهای وارده به پیکره شهرداری به راحتی درمان نخواهد شد. حرمت و احترامی که اعضاء شورا و پرسنل شهرداری در بین مردم داشتند به سهولت و با کج اندیشی مدیریت شهری به سوی نیستی و فنا کشیده شد، به طوریکه بار ملامت آن سالها بر دوش این قشر زحمت کش سنگینی خواهد کرد. همسو شدن در این جریان غلط از طرف شما و برخی از اعضاء محترم شورای شهر باعث گردیده است روز به روز زمینه برای لگد مال شدن عزت و شرافت این مجموعه عزیز و بزرگ فراهم گردد. بدینوسیله تمام شهروندان شهر یاسوج از شما تقاضا دارند به جهت پایان دادن به تکرار اقدامات نابجای مدیریت شهری از قرار گرفتن و همسو شدن در این مسیر اشتباه خودداری نموده تا بیش از این زمینه برای رنجش خاطر شهروندان فراهم نگردد . در پایان از تمامی اعضاء شورای شهر یاسوج که نمایندگان مردم هستند تقاضا میشود نسبت به استیضاح شهردار فعلی و تعیین مدیریت شهری توانمند جهت شهرداری یاسوج اقدام شایسته ای که در خور شان همشهریان عزیزمان باشد انجام دهند .
  با تقدیم احترم
  شهروندان شهر یاسوج

 34. همشهریان گفت:

  پیام مردم شهر یاسوج به مهندس اکبری
  جناب آقای مهندس اکبری
  رئیس محترم شورای اسلامی شهر یاسوج
  با سلام و عرض ادب
  همانگونه که مستحضرید شهرداری یاسوج بعد از اتمام دوران مدیریت دکتر جاوید شهردار توانمند شهر یاسوج، دستخوش تحولاتی غیر قابل قبولی گردید که تعجب همگان را بر انگیخت و باعث شد جایگاه و حرمت شورا و شهرداری به راحتی شکسته شود به گونه ای که سالها این زخم های وارده به پیکره شهرداری به راحتی درمان نخواهد شد. حرمت و احترامی که اعضاء شورا و پرسنل شهرداری در بین مردم داشتند به سهولت و با کج اندیشی مدیریت شهری به سوی نیستی و فنا کشیده شد، به طوری که بار ملامت آن سالها بر دوش این قشر زحمت کش سنگینی خواهد کرد. همسو شدن در این جریان غلط از طرف شما و برخی از اعضاء محترم شورای شهر باعث گردیده است روز به روز زمینه برای لگد مال شدن عزت و شرافت این مجموعه عزیز و بزرگ فراهم گردد. بدینوسیله تمام شهروندان شهر یاسوج از شما تقاضا دارند به جهت پایان دادن به تکرار اقدامات نابجای مدیریت شهری از قرار گرفتن در این مسیر اشتباه خودداری نموده تا بیش از این زمینه برای رنجش خاطر شهروندان فراهم نگردد . در پایان از تمامی اعضاء شورای شهر یاسوج که نمایندگان مردم هستند تقاضا میشود نسبت به استیضاح شهردار فعلی و تعیین مدیریت شهری توانمند جهت شهرداری یاسوج اقدام شایسته ای که در خور ، شان این شهر باشد انجام دهید .
  با تقدیم احترام
  شهروندان شهر یاسوج

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس