تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37068
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۹۶ - ۲۳:۱۳
فصلی نو؛فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: برخی ها بجای استقبال و تشویق دولت برای اجرای طرحهای عمرانی سنگ اندازی می کنند . به گزارش فصلی نو،سید محمد کاظم نظری در آیین کلنگ زنی سایت دفن زباله دو پشته دشت روم بیان کرد: همیشه و همه جا گله هست ،ولی وقتی دولت برای رفاه و آسایش مردم دست بکار می شود،انتظار می رود ...
بجای اینکه تشکر کنند ،سنگ اندازی می کنند

فصلی نو؛فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: برخی ها بجای استقبال و تشویق دولت برای اجرای طرحهای عمرانی سنگ اندازی می کنند .

به گزارش فصلی نو،سید محمد کاظم نظری در آیین کلنگ زنی سایت دفن زباله دو پشته دشت روم بیان کرد: همیشه و همه جا گله هست ،ولی وقتی دولت برای رفاه و آسایش مردم دست بکار می شود،انتظار می رود که یک دست مریزادی اهالی به مسئولین بگویند که متاسفانه در خیلی از جاهها شاهد کارشکنی نیز هستیم.

نظری اعتبار این پروژه را بالغ بر ۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این اعتبار جهت محصور نمودن ۱۸۱۳ متر از ۱۶.۵ هکتار اراضی دو پشته در نظر گرفته شده است و با توجه به اولویت های اعلام شده مشکلات جاده دسترسی نیز ترمیم خواهد شد.

فرماندار بویراحمد با انتقاد از رویکرد دو گانه برخی از مدیران عنوان کرد:زمانی که یک مدیر در نشست های اداری یک نظر بیان می کند و با مردم به شکل دیگری نظر خود را مطرح می کند طبیعی است که نارضایتی های مردم را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی سایت دفن زباله دوپشته دشتروم جزو اولویت‌های مدیران استانی و شهرستانی است، عنوان کرد: بیش از ۳۰ سال بوده که زباله‌های شهر یاسوج و روستاهای اطراف در منطقه دوپشته دشتروم به حال خود رها می‌شدند که به یک معضل برای آسیب رساندن به محیط زیست و فراهم آوردن مشکلات بهداشتی برای مردم شده است.

نظری ابراز کرد: در گذشته مردم خواهان ساماندهی سایت دفن زباله دشتروم بودند ولی هم اکنون که دولت تصمیم به این مهم گرفته برخی افراد ادعای مالکیت عرفی دارند که انتظار داریم در این زمینه کارشکنی نکنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بویراحمد بیان کرد: بعد از ساماندهی سایت دفن زباله آگهی و فراخوان لازم برای جذب سرمایه گذار بازیافت زباله توسط شهرداری یاسوج اجرایی می‌شود.

نظری با بیان اینکه یک میلیارد تومان اعتبار برای سامان دادن به وضعیت زباله های شهری یاسوج و مناطق اطراف اختصاص یافت، ادامه داد: مجری این پروژه شهرداری مادوان است.

وی تاکید کرد: شهرداری مادوان یک الگو برای همکاری بین بخشی و تعامل با دولت است و این نهاد مردمی تاکنون خدمات قابل قبولی به شهروندان مادوانی ارائه کرده است.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس