تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44136
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۹۶ - ۱۳:۱۷

فصلی نو؛ فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  ۵۷۲کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک از یک هفته گذشته تاکنون در این استان کشف و ضبط شد. به گزارش فصلی نو سردار مهدی انصاری اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های گچساران و دنا ظرف یک […]

کشف ۵۷۲کیلوگرم موادمخدردرکهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو؛

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  ۵۷۲کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک از یک هفته گذشته تاکنون در این استان کشف و ضبط شد.

به گزارش فصلی نو سردار مهدی انصاری اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های گچساران و دنا ظرف یک هفته گذشته تاکنون توانستند سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر را منهدم کند.
وی افزود: تمام  ۵۷۲کیلو گرم مواد مخدر کشف شده در این مدت از نوع تریاک بوده است.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این راستا هفت دستگاه خودروی حامل مواد مخدر در این استان توقیف و  ۱۰نفر نیز دستگیر شده‌اند.
انصاری تصریح کرد: میزان کشفیات مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مشابه سال گذشته حدود ۱۸ درصد رشد داشته است.
سه تن و ۹۰۰کیلو گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف و ضبط و حدود یک هزار و ۵۸۰نفر قاچاقچی نیز دستگیر شده است
کهگیلویه و بویراحمد در چند سال اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.
بر اساس آمار نیروی انتظامی، چهار هزار و۴۱۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال ۹۵ در استان کشف شد.
کهگیلویه و بویراحمد با یک درصد مساحت و یک درصد جمعیت ایران در جنوب غرب کشور قرار گرفته است.
از سه تن و ۹۰۰ کیلو گرم مواد مخدر کشف شده در این مدت حدود سه تن و  ۳۵۰کیلو گرم تریاک و مابقی از دیگر انواع مواد مخدر بوده‌اند.
همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۷۰ دستگاه خودروی حامل مواد مخدر توقیف شده که نسبت به مشابه سال گذشته یک درصد رشد داشته است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس