تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 34915
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۹۶ - ۱۱:۵۸
فصلی نو-کسب عناوین مختلف قهرمانی و راه یابی به اردوی تیم ملی کونگفوی کشور توسط رزمی کاران بویر احمد و دنا در مسابقات برگزار شده در شهرستان ساوه افتخاری دیگر در کارنامه بانوان رزمی کار هم استانی .   به گزارش فصلی نو سیده سمانه حسنی مربی تیم کونگفوی بانوان شهرستان های بویر احمد و دنا با اعلام این خبر گفت:در جریان مسابقات ...
کسب مدال های رنگین و دعوت به اردوی تیم ملی توسط بانوان رزمی کار شهرستان های بویر احمد و دنا + عکس

فصلی نو-کسب عناوین مختلف قهرمانی و راه یابی به اردوی تیم ملی کونگفوی کشور توسط رزمی کاران بویر احمد و دنا در مسابقات برگزار شده در شهرستان ساوه افتخاری دیگر در کارنامه بانوان رزمی کار هم استانی .

 

به گزارش فصلی نو سیده سمانه حسنی مربی تیم کونگفوی بانوان شهرستان های بویر احمد و دنا با اعلام این خبر گفت:در جریان مسابقات کونگفوی بانوان انتخابی آسیا که در رده های سنی جوانان و بزرگسالان  به میزبانی شهرستان ساوه برگزار شد تیم کونگفو گیلما بانوان دو شهرستان بویر احمد و دنا موفق به کسب عناوین قهرمانی ذیل شد.

بزرگسالان شهرستان بویر احمد

سیده سمانه حسنی مقام اول

شکوفه نیک مرام مقام اول

سارا نصیری مقام اول

فریده خادم مقام سوم

مژگان عوض پور مقام سوم

نسترن زرافشان  مقام سوم

بزرگسالان شهرستان دنا
زهرا کرمی مقام اول طلا
فاطمه نجفی مقام دوم نقره
نسترن فرهمند نیا مقام سوم برنز
نرگس خلیلی مقام سوم برنز

مهدیه نظری زاده مقام سوم

مهسا دوستانی مقام سوم

ورزش

 

فرزاد جهانفکر رئیس هیئت کونگفوی شهرستان دنا به ترنم دنا گفت: تمام اعضای تیم کونگفوی گیلما بانوان یاسوج و دنا که در مسابقات انتخابی آسایی  مقام های فوق را کسب کردند به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات آسیایی دعوت شدند.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس