تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37029
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۹۶ - ۱۲:۵۴
فصلی نو؛ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کانون زبان یاسوج با ۵۰۰ عضو فراگیر خانم مدرس ندارد. عیسی گرجی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بزرگترین و معتبرترین کانون زبان ایران در یاسوج با استقبال مردم راه اندازی ولی هم اکنون با 500 عضو فراگیر خانم، مدرس ندارد. وی از اخذ مجوز استخدام 6 نفر لیسانس و ...
کانون زبان یاسوج با ۵۰۰ عضو فراگیر مدرس ندارد

فصلی نو؛

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کانون زبان یاسوج با ۵۰۰ عضو فراگیر خانم مدرس ندارد.

عیسی گرجی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بزرگترین و معتبرترین کانون زبان ایران در یاسوج با استقبال مردم راه اندازی ولی هم اکنون با ۵۰۰ عضو فراگیر خانم، مدرس ندارد.

وی از اخذ مجوز استخدام ۶ نفر لیسانس و فوق لیسانس زبان انگلیسی خبر داد و افزود: برای راه اندازی کانون زبان ایران در دو شهر دهدشت و گچاران مجوز لازم را اخذ کرده‌ایم و در صورت تامین مدرس نسبت به پذیرش فراگیر اقدام می‌کنیم.

گرجی‌زاده با اشاره به در دست بودن مرکز فرهنگی و هنری مادوان ابراز کرد: این مرکز هم اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داد و برای اتمام آن نیازمند ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داریم و البته تاکنون ۱۷۰ میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: راه اندازی کتابخانه سیار شهری با هدف بهره‌مندی کودکان و نوجوانان حاشیه شهر یاسوج در دستور بوده است که امیدواریم بزودی محقق شود.

گرجی‌زاده با بیان اینکه سال گذشته اعتبارات عمرانی ناچیزی به این نهاد فرهنگی در قالب اوراق بهادار اختصاص یافت، ادامه داد: امسال ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار داریم که در زمینه تخصیص انتظار مساعدت از مسئولان و متولیان امر داریم.

وی وضعیت درآمدزایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد را مطلوب ندانست و گفت:  سال گذشته ۸۰ میلیون درآمد داشتیم که از ابتدای امسال تاکنون نیز بیش از ۱۲۰ میلیون تومان درامد داشته‌ایم.

گرجی‌زاده اظهار  داشت: پرتال کتاب با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه عرضه محصولات فرهنگی از جمله کتاب، شعر، قصه و بازی‌های محلی در استان راه اندازی شده است.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس