تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52286
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۹۷ - ۱۵:۱۴

فصلی نو، مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیکر ۱۱نفر دیگر از جانباختگان سانحه هوایی تهران یاسوج احراز هویت شده و آماده تحویل به بازماندگان آنان است. به گزارش فصلی نو،کامروز امینی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش تر پیکر هشت نفر از جانباختگان این سانحه هوایی پس […]

پیکر ۱۱نفر از جانباختگان سانحه هوایی آماده تحویل است

فصلی نو، مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیکر ۱۱نفر دیگر از جانباختگان سانحه هوایی تهران یاسوج احراز هویت شده و آماده تحویل به بازماندگان آنان است.

به گزارش فصلی نو،کامروز امینی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش تر پیکر هشت نفر از جانباختگان این سانحه هوایی پس از تعیین هویت تحویل خانواده های آنان شد.

وی افزود: تاکنون ۲۰۱بافت انسانی از پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی تهران یاسوج یافت شده است.

امینی بیان کرد: نمونه برداری و کدگذاری بر روی این تعداد بافت انسانی مجزا از ۲۹ بهمن سال گذشته تاکنون انجام شده است.

وی عنوان کرد: ۱۲۶مورد از ۲۰۱ بافت مذکور مربوط به پیش از ایام نوروز (سال ۱۳۹۶) و مابقی (۷۵) مورد مربوط به تعطیلات نوروز امسال بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد که اخبار مربوط به پیکر جانباختگان به دلیل رعایت حال خانواده‌های داغدار باید با ظرافت و حساسیت اعلام و منتشر شود.

در پنجاه و دومین روز سانحه سقوط هواپیمای پرواز تهران- یاسوج ۱۷ نیروی جمعیت هلال احمر از دوشنبه شب گذشته در منطقه حضور یافتند و از صبح امروز سه شنبه عملیات جست و جوی بقایای پیکرهای جانباختگان را آغاز کردند.

ادامه عملیات جست و جوی بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی در روزهای آینده بستگی به شرایط جوی منطقه دارد.

اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد وضعیت جوی منطقه را تا آخر هفته جاری همراه با بارندگی ،رگبار و رعد و برق پیش بینی کرده است.

پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان از تهران به یاسوج با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه صبح روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه سال گذشته در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.

این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه پرواز از صفحه رادار مرکز کنترل محو شد و بر اساس گزارش اورژانس کشور در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم سقوط کرد.

این هواپیما هر روز ۲ پرواز رفت و برگشت در مسیر تهران به یاسوج انجام می‌داد که در هر نوبت به طور میانگین ۵۰ تا ۶۰ مسافر را جا به جا می‌کرد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس