تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37044
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۹۶ - ۲۲:۰۰

فصلی نو اوست پایدار ⚫️ “كل نفس ذائقه الموت ثم الينا ترجعون” برادر ارجمند و فرهیخته گرامی جناب آقای دکتر عزیز جعفری کوخدان مرگ ؛ مشیت الهی و حکم ابدی هر انسانی است برای تکمیل چرخه آفرینش … و هیچ مخلوقی را گریز از این حکم پرودگار نیست، حتی پیامبران عظیم شان ، امامان معصوم […]

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت صنایع غذایی بیدزرد گچساران به خانواده جعفری کوخدان

فصلی نو

اوست پایدار ⚫️

“كل نفس ذائقه الموت ثم الينا ترجعون”

برادر ارجمند و فرهیخته گرامی جناب آقای دکتر عزیز جعفری کوخدان

مرگ ؛ مشیت الهی و حکم ابدی هر انسانی است برای تکمیل چرخه آفرینش … و هیچ مخلوقی را گریز از این حکم پرودگار نیست، حتی پیامبران عظیم شان ، امامان معصوم و علما را.
رسمی است که همه باید به این حکمت و حکم خداوند گردن نهند….
و خوشا بحال آنان که قبل از فرا رسیدن این حکم ابدی، با اندوخته ای معنوی و سرمایه الهی و انسانی طی طریق رستگاری کرده باشند.
بدین وسیله ضایعه اسفناک درگذشت سرکار خانم دکتر راضیه جعفری کوخدان به همراه همسر گرانقدرشان زنده یاد ترابی را صمیمانه به محضر جنابعالی ، اهل بیت محترم و تمامی فامیل های وابسته تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن عزیزان علو درجات رحمت و برای بازماندگان صبر جزیل آرزومندم.
امیدوارم حضرت حق در این ماه عزای سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) روح آن دو عزیز تازه سفرکرده را با اولیای الهی و شهدای والامقام دشت کربلا محشور گرداند .ان شاء الله.

ارادتمند
دکتر یوسف توکل پور کوخدان
مدیرعامل شرکت صنایع غذایی بیدزرد گچساران

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس