تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44113
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۹۶ - ۲۲:۲۵

پیام تبریک شوراي هماهنگي اصلاح طلبان استان كهگيلويه و بويراحمد به معاون سیاسی امنیتی استاندار بسمه تعالي برادر ارجمند جناب آقاي دكتر نظري با سلام و احترام مفتخريم كه تبريك صميمانه شوراي هماهنگي اصلاحطلبان استان را به مناسبت انتصابتان به سمت معاون سياسي و امنيتي استاندار ، خدمتتان ابراز داريم. ديار آريوبرزن ، پيوسته تجليگاه […]

پیام تبریک شوراي هماهنگي اصلاح طلبان استان كهگيلويه و بويراحمد به معاون سیاسی امنیتی استاندار

پیام تبریک شوراي هماهنگي اصلاح طلبان استان كهگيلويه و بويراحمد به معاون سیاسی امنیتی استاندار

بسمه تعالي
برادر ارجمند جناب آقاي دكتر نظري
با سلام و احترام
مفتخريم كه تبريك صميمانه شوراي هماهنگي اصلاحطلبان استان را به مناسبت انتصابتان به سمت معاون سياسي و امنيتي استاندار ، خدمتتان ابراز داريم.
ديار آريوبرزن ، پيوسته تجليگاه صحنه هاي شورانگيزي بوده و چون آينه ، سيماي فرهنگ آكنده از رشادت و غيرت مردمانش را در گذر تاريخ به نمايش گذاشته است ؛ مردماني كه جوهر فرهنگشان ايمان، مهرباني ، صداقت و استواري است .
اكنون كه فرصت خدمت به چنين مردمي براي شما كه از همراهان ديرين جريان اصيل اصلاحطلبي و از جانبازان رشيد دفاع مقدس مي باشيد ، فراهم آمده است ، اميد آن داريم كه با عنايت به مشي اعتدالي دولت تدبير و اميد و با تكيه بر دانش و تجربه سياسي و اجرايي و روحيه آرام و متعادل جنابعالي ، شاهد رشد ، توسعه و اعتلاي استان عزيز و محروممان باشيم .
انشاالله
شوراي هماهنگي اصلاح طلبان استان كهگيلويه و بويراحمد
هجدهم دي ماه نود و شش

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس