تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 54721
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۹۷ - ۲۳:۱۹

فصلی نو ، شهردار یاسوج طی پیامی فرا رسیدن روز روابط عمومی را تبریک گفت و از روابط عمومی ها به عنوان پل میان مردم و دستگاه ها یاد کرد. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، به نقل از روابط عمومی شهرداری، متن کامل پیام دکتر نستهن مقدم بدین شرح است: فرار رسیدن […]

پیام تبریک شهردار یاسوج به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات

فصلی نو ، شهردار یاسوج طی پیامی فرا رسیدن روز روابط عمومی را تبریک گفت و از روابط عمومی ها به عنوان پل میان مردم و دستگاه ها یاد کرد.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، به نقل از روابط عمومی شهرداری، متن کامل پیام دکتر نستهن مقدم بدین شرح است:

فرار رسیدن روز روابط عمومی که نمایانگر تلاش صادقانه، مسئولانه و همه جانبه کارکنان این حوزه است، را گرامی داشته و به زحمتکشان این عرصه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

به فرموده مقام معظم رهبری “روابط عمومی آیینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.”

یقینا روابط عمومی در دنیای امروز نقشی پراهمیت تر از قبل دارند و به عنوان پلی میان دستگاهها و مردم می توانند نقش موثری در بهبود ارائه خدمات به مردم داشته باشند و به عنوان قلب تپنده و مغز متفکر سازمان عمل نمایند.

از همین رو ارتقا جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یک بازوی مشورتی و یک جایگاه مدیریتی باعث انتقال و انعکاس هر چه بهتر عملکرد دستگاه ها به جامعه و از طرفی دریافت نظرات و انتقادات بجای مردمی و رفع خلاهای موجود خواهد شد و لذا شایسته است به این جایگاه بیش از پیش توجه شود.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را  به فعالان عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم این قشر زحمتکش در انجام مسئولیت های خود موفق و موید باشند.

نستهن مقدم

شهردار یاسوج

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. یا ابا صالح گفت:

    درود بر شما جناب آقای دکتر مقدم شهردار با صداقت و با تدبیر.
    و همچنین تبریک به مناسبت روز ارتباطات خدمت همه زحمت کشان این عرصه ی مهم و حیاتی

  2. رسول گفت:

    خدا وه مقدم نخو بیتله

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس