تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44602
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۹۶ - ۱۵:۱۴

فصلی نو؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد تسهیل گفت: برای پرداخت وام تبارشناسی می‌کنم. به گزارش فصلی نو،نشست ستاد تسهیل و رونق تولید استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در حالی به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که استاندار به صورت تلفنی و به صورت ناشناس در جریان نحوه پرداخت وام […]

برای پرداخت وام تبارشناسی می‌کنم/اگر بشود همه ۴۰۰ میلیارد تومان را برگشت می‌دهم

فصلی نو؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد تسهیل گفت: برای پرداخت وام تبارشناسی می‌کنم.

به گزارش فصلی نو،نشست ستاد تسهیل و رونق تولید استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در حالی به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که استاندار به صورت تلفنی و به صورت ناشناس در جریان نحوه پرداخت وام اشتغال روستایی قرار گرفت.

علی محمد احمدی که خود را بازرس بانک معرفی می‌کرد از مشتریان بانک‌ها سوالی پرسید و در ادامه با بیان این که خودم ریال به ریال این تسهیلات را نظارت می‌کنم اظهار کرد: نمی‌گذارم کسی پول ۵ درصدی را بگیرد و بعد بگوید ارز گران شد و مشکل داشتم و این گونه حرف‌ها.

وی افزود: همچنین تبارشناسی می‌کنم که ببینم آیا این پول به بستگان همین جمعی که اینجا نشسته‌اند پرداخت شده است و به همین خاطر حاضرم ۴۰۰ میلیارد تومان به تهران برگشت بخورد و یک ریال آن از مسیری که برای آن در نظر گرفته شده منحرف نشود.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. نعمت الله ترابی گفت:

    اگه اینکار بکنه که عالیه ولی تا فامیل بازی هست به کسی نمیدن از پارسال تا الان برای صدمیلیون وام صندوق کار آفرینی مال فامیل خودشون است اگه خواستی پرونده دست ریس بانک است میخوای شماره. میدم ۰۹۱۷۳۴۱۵۰۰۰ترابی

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس