تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44183
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۹۶ - ۱۷:۴۲

فصلی نو؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت تسهیلات  ۱۴۷ میلیارد ریالی رونق تولید در بخش کشاورزی استان خبر داد. به گزارش فصلی نو داریوش دیودیده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۹ ماهه سال جاری ۲۷۸میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت […]

پرداخت تسهیلات  ۱۴۷ میلیارد ریالی رونق تولید در بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت تسهیلات  ۱۴۷ میلیارد ریالی رونق تولید در بخش کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش فصلی نو داریوش دیودیده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۹ ماهه سال جاری ۲۷۸میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به معرفی بیش از  ۲۲۷ طرح و واحد تولیدی به بانک‌ها گفت: امسال در مجموع بخش کشاورزی و صنعت تعداد ۳۶ طرح و واحد تولیدی استان مبلغ ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق دریافت کردند که سهم صنعت ۱۴۰ میلیارد و کشاورزی  ۱۴۷ میلیارد ریال بوده است.

وی عنوان کرد: بیش از ۵۲۳ واحد تولیدی به منظور دریافت تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت و کشاورزی در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که واحدها تسهیلات رونق تولید دریافت می‌کنند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس