تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52294
تعداد نظرات: ۲۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۹۷ - ۰۰:۰۳

فصلی نو ،شنیده ها حاکی ازز آنست که احمد عریان رئیس جدید دانشگاه یاسوج در ادامه تغییر و تحولات در حوزه های مختلف این دانشگاه به معاونین ارژنگ رئیس اسبق و افراطی این دانشگاه چراغ سبز نشان داده است. به گزارش فصلی نو ،منابع آگاه گفته اند که بهادر کرمی عضو هئیت علمی گروه شیمی آلی […]

چراغ سبز احمد عریان برای اصولگرایان افراطی و معاونین ارزژنگ در سمت های مهم دانشگاه یاسوج

فصلی نو ،شنیده ها حاکی ازز آنست که احمد عریان رئیس جدید دانشگاه یاسوج در ادامه تغییر و تحولات در حوزه های مختلف این دانشگاه به معاونین ارژنگ رئیس اسبق و افراطی این دانشگاه چراغ سبز نشان داده است.

به گزارش فصلی نو ،منابع آگاه گفته اند که بهادر کرمی عضو هئیت علمی گروه شیمی آلی که در دوران ارژنگ معاون آموزشی دانشگاه و مشاور عالی ارژنگ بود با حکم احمد عریان قايم مقام دايمي رييس در هيات امنا شده است.

لازم بعه ذکر اسنت که پست تعریف شده برای بهادر کرمی جایگاهی در چارت سازمانی دانشگاه یاسوج نداشته است و این انتصاب در دانشگاه یاسوج در نوع خود جالب بوده است.

در همین حال دکتر ابوالقاسم عوض پور معاون پژوهشی ارژنگ  با حکم احمد عریان  به سمت معاون رئیس دانشگاه منصوب گردیده است وی جانشین هجیر کریمی شد .

همچنین دکتر کورش گودرزی عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک که در زمان ارژنگ ریاست دانشکده فنی را بر عهده داشت به  عنوان سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه معرفی شد وی جانشین  دکتر آریا شفایی پور شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. ناشناس گفت:

  واي از دست شما لاشخور هاي سياسي و حزب گرايان

 2. دانشگاهی گفت:

  دکتر عوض پور از نزدیکان دکتر مندنی پور بوده از سابق
  اینکه در ادواری به ایشاان مسئولیت میدهند از شایستگی خودشه نه مسایل سیاسی
  در ضمن همه اعضای هیات علمی در غالب مواقع مسئولیت هایی در دانشگاه دارن. مثلا دکتر رحیمی (رییس سابق دانشگاه) در زمان ارژنگ رئیس پارک فناوری بود و ….

 3. انصاری گفت:

  دکتر عوض پور تندرو و افراطی نیست و در زمان ریاست مرحوم دکتر عسکریان معاون پژوهشی بودند. البته بر خلاف مسئولین عزل شده سابق اقوام و خویشاوندان خود را در دانشگاه استخدام نکرده است.مدیران عزل شده در رعایت عدالت مردود شده اند برای مخدوش کردن چهره افراد با سابقه به تار عنکبوت و طناب پوسیده شیطان متوسل می شوند.

 4. دانشگاهی گفت:

  متاسفم برای منطقه ای که با چاقوی نقد سیاسی دانشگاه را واکاوی می کنند و انتظار دارند دانشگاه از این نقد سیاسی جان سالم به در ببرد. من نمیدانم نویسنده این متن دانشگاه رفته اس یا نه اما باید چند نکته را عرض کنم.
  اولا که دکتر عوض پور از زمان مرحوم دکتر عسکریان تا حالا و در همه دولتها فارغ از جهت گیری جناهی همیشه در بطن تصمیمات مهم دانشگاه بوده است.
  دوما اگر حضور دکتر ارژنگ یا دکتر رحیمی در راس دانشگاه سیاسی بوده وجود دکتر عوض

 5. دانشگاهی گفت:

  در امتداد قبلی
  وجود دکتر عوض پور در مرکز تصمیم گیری مساله ای کاملا علمی و به خاطر مصالح دانشگاه بوده است.

 6. دانشگاهی گفت:

  در امتداد قبلی
  وجود دکتر عوض پور در مرکز تصمیم گیری مساله ای کاملا علمی و به خاطر مصالح دانشگاه بوده است.
  پس لطفا نقد مسایل دانشگا را به دانشگاهیان بسپارید

 7. دانشگاهی گفت:

  متاسفم برای منطقه ای که با چاقوی نقد سیاسی دانشگاه را واکاوی می کنند و انتظار دارند دانشگاه از این نقد سیاسی جان سالم به در ببرد. من نمیدانم نویسنده این متن دانشگاه رفته اس یا نه اما باید چند نکته را عرض کنم.
  اولا که دکتر عوض پور از زمان مرحوم دکتر عسکریان تا حالا و در همه دولتها فارغ از جهت گیری جناهی همیشه در بطن تصمیمات مهم دانشگاه بوده است.
  دوما اگر حضور دکتر ارژنگ یا دکتر رحیمی در راس دانشگاه سیاسی بوده وجود دکتر عوض کاملا علمی و برای مصالح دانشگاه بوده است.
  لطفا نقد دانشگاه را به دانشگاهیان واگذار کنید نه به شنیده ها

 8. پارسا گفت:

  واقعا جای تاسف دارد.مملکتی که ما مردم بجای شایسته سالاری قومیت و جناح را ترویج میدهیم چه توقعی برای پیشرفت داریم..چه اشکال داره در دانشگاه اگه شخصی مدیر وکاربلد باشه.با مجموعه همکاری کنه…انتظار همچنین متنی از اقای الهی نداشتیم علیرغم تمام احترامی که براشون قایل هستم ولی.دیدگاهتون را فراتر از از این تاریکخانه میدانستم

 9. خطاب به انصاری گفت:

  آقا یا خانم انصاری شما یا چیزی نمیدونی یا بقیه را نادان فرض کردی.
  ۱- دکتری که شما گفتید انسانی با اخلاق و شریف است. درسته که ذاتا اصلاح طلب بوده و آسبب های فراوانی هم دید اما کلا به جریان اصولگرایی پیوسته و تمام فامیل خود را وارد جریان اصولگرایی کرده و خانواده ایشون از امتیارات خاصی نیز برخوردار شده اند. در واقع چاره ای جز نجات خانواده هم نداشت.
  ۲- اما ایشان هم مثل تمام مسئولین جمهوری اسلامی دستی بر آتش استخدام فامیلی دارند. خصوصا دختر پسر خاله ایشان ، خانم (ب) فرزند ( ح ب ) از نان برها و خانمان براندارهای ده ۶۰ خورشیدی.
  اگر لازم هست تا باز هم به اطلاعاتتون اضافه کنم.
  من الله التوفیق

 10. آشنا گفت:

  اغلب کامنت های بالا توسط یک خانم گذاشته شده.

 11. سررود نشین گفت:

  بهترین و شایسته ترین انتصاب بکارگیری دکتر ایلون کشلولی بود.

 12. اصلاح طلب بویراحمدی گفت:

  عریان با خیال به روی کار آمدن مجدد هدایت خواه دست به چنیبن اقدامی زده اما به زودی کله موت می شود.

 13. دلاور گفت:

  خجالت بکشید واقعا! چهره های استان را تخریب نکنید! اصولگرا و اصلاح طلبیتون رو جمع کنید

 14. نظری گفت:

  دکتر عوض پور اسوه اخلاق
  دکتر کشکولی اسوه شرافت

 15. مسعود گفت:

  عریان ارژنگی بیش نیست . هرچی ارژنگ بوده اینم هست شک نکنید .

 16. مرتضی گفت:

  واقعا نمی فهمم چرا بعضی از عزیزان، آخرت خود را درنظر نمی گیرندو هرچه به ذهنشان می رسد به دیگران نسبت می دهند و بدترین توهین ها را نثار فرد و خانواده او می کنند! دوست عزیز دنیا ارزشش رو نداره ! جناب آقای الهی شما هم باید پاسخگو باشی!
  آقای دکتر عوضپور انسانی باسواد و باتجربه در دانشگاه هستند! چرا باید از روی حب و بغض چشمانمان را ببندیم و هرآنچه می خواهیم می نویسیم؟ چرا بویراحمد کمر به نابودی بویراحمدی می بندد؟ چرا بویراحمد علیه بویراحمدی می تازد؟ چرا بویراحمدی هیچ منصبی در سطوح بالای کشور ندارد؟ چرا بویراحمد محکوم به فناست؟ چرا بویراحمدی اصیل باید کمر به تخریب هم استانی خود یا هم شهری خود یا هم طایفه خود ببندد؟ چرا همدیگه رو حمایت نکنیم؟ چرا ما عقب موندیم از …؟؟؟

 17. آ گفت:

  جناب آقای دکتر عوض پور انتصاب شایسته و بجای شما را که فردی توانمند و از نیروهای زحمت کشیده دانشگاه هستید تبریک عرض می کنم. هرچند خداوند حاضر و شاهد است حق شما بالاتر از اینها بوده است ولی چه بگویم که عرصه عرصه شایستگان نیست

 18. حقگو گفت:

  در مورد ( ح ب) درست گفته

 19. بازرنگ گفت:

  هرچه باشه بهتر از محمود رحیمی است

 20. دانشگاهی گفت:

  آقا این بحث های حاشیه ای و فرعی را ول کنید. سرمنشا تمام ناهنجاریها و اتفاقات و بدبختی های دانشگاه فقط و فقط از شوفر است.
  آقای دکتر عریان و دکتر گودرزی اگر خواهان ارائه عملکرد مثبت و بازگشت آرامش به دانشگاه هستند سریعتر نسبت به عزل این فرد و جایگزینی شخصی دست پاک و آرام اقدام کنند.

 21. علی گفت:

  جمع کنید رساته تون با این خرفای غیر منطقی

 22. مم گفت:

  اگر دکتر عریان ۹۷ نفر از فامیلهایش را بکار میگرفت مورد تایید بود حالا که مدیری توانمند و دلسوز و با تجربه است مورد انتقاد است

 23. مهندس گفت:

  با نظر دانشگاهی موافقم

 24. حوزه ریاست گفت:

  وقتی مدیر امور عمومی ۲۰ نیرو در دانشگاه استخدام میکند دکتر عوضپور هم باید همین کار راکند.

پربازدید ها
عکس