تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50076
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۹۶ - ۱۱:۳۱

فصلی نو،سازمان پزشکی قانونی کشور اسامی ۴۵ نفر از جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران – یاسوج را اعلام کرد. به گزارش فصلی نو، فهرست مسافرانی که هویت آن ها از طریق آزمایش های ژنتیک بر روی بقایای ارجاعی، توسط اداره کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد احراز گردیده به شرح زیر است: ۱. محمد […]

هویت ۳۷ نفر دیگر از جانباختگان سانحه هوایی تهران ـیاسوج + یاسوج

فصلی نو،سازمان پزشکی قانونی کشور اسامی ۴۵ نفر از جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران – یاسوج را اعلام کرد.

به گزارش فصلی نو، فهرست مسافرانی که هویت آن ها از طریق آزمایش های ژنتیک بر روی بقایای ارجاعی، توسط اداره کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد احراز گردیده به شرح زیر است:

۱. محمد صادق نوری
۲. محسن تقی پور
۳. مجید اسلامی
۴. غلامعلی احمدی
۵. ایلیا و طاها دانشی
۶. علیرضا کلهر
۷. حسن رضا قارلقی
۸. نرگس خوبانی
۹. سید نقی نشاطی فر
۱۰. حمید حداوند خانی
۱۱. عزت الله حق شناس
۱۲. فاطمه دالوند
۱۳. اردشیر راد
۱۴. محمد هادی نژاد صداقت
۱۵. محمد هادی فهیمی هنزائی
۱۶. مهدی قرلی
۱۷. میلاد علیپور
۱۸. علی اکبر نجوائی سخویدی
۱۹. خلیل آهنگران
۲۰. محمد مهدی سمیعی نصرآبادی
۲۱. محمد حسین فرش سنگی
۲۲. علی فرزانه
۲۳. سید کرم اله صالحی پرور
۲۴. احمد انواری
۲۵. سید ابراهیم سعادتی
۲۶. علیرضا جامعی
۲۷. احمد چرمیان
۲۸. سید رضا فاطمی طلب
۲۹. حسن رستمی
۳۰. ابوالقاسم فرهمندی
۳۱. محمد حسین برزگری
۳۲. فرهاد معصومی
۳۳. علی زارع
۳۴. سلمان آذری
۳۵. ژیلا قلی پور
۳۶. جلال امیدی پور
۳۷. کوثر هردانی

گفتنی است پیش از اعلام اسامی جدید، هویت ۸ مسافر به نام های ابراهیم جعفریان، محمد کبیریان، مریم عامری، حامد مهدوی، رحمت الله صالحی پرور، سکینه کاظمی انور، زهرا ایمانی مهر، محمد عیدی نیا، قبلا اعلام شده بود و فهرست جدید، هویت های احراز شده ۳۷ مسافر دیگر است.

خانواده هایی که نام مسافران آن ها در فهرست جدید وجود دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۶۸۷۴۰۲۱۵ روابط عمومی پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد تماس حاصل نمایند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. همشهریان گفت:

  پیام مردم شهر یاسوج به مهندس اکبری
  جناب آقای مهندس اکبری
  رئیس محترم شورای اسلامی شهر یاسوج
  با سلام و عرض ادب
  همانگونه که مستحضرید شهرداری یاسوج بعد از اتمام دوران مدیریت دکتر جاوید شهردار توانمند شهر یاسوج، دستخوش تحولاتی غیر قابل قبولی گردید که تعجب همگان را بر انگیخت و باعث شد جایگاه و حرمت شورا و شهرداری به راحتی شکسته شود به گونه ای که سالها این زخم های وارده به پیکره شهرداری به راحتی درمان نخواهد شد. حرمت و احترامی که اعضاء شورا و پرسنل شهرداری در بین مردم داشتند به سهولت و با کج اندیشی مدیریت شهری به سوی نیستی و فنا کشیده شد، به طوری که بار ملامت آن سالها بر دوش این قشر زحمت کش سنگینی خواهد کرد. همسو شدن در این جریان غلط از طرف شما و برخی از اعضاء محترم شورای شهر باعث گردیده است روز به روز زمینه برای لگد مال شدن عزت و شرافت این مجموعه عزیز و بزرگ فراهم گردد. بدینوسیله تمام شهروندان شهر یاسوج از شما تقاضا دارند به جهت پایان دادن به تکرار اقدامات نابجای مدیریت شهری از قرار گرفتن در این مسیر اشتباه خودداری نموده تا بیش از این زمینه برای رنجش خاطر شهروندان فراهم نگردد . در پایان از تمامی اعضاء شورای شهر یاسوج که نمایندگان مردم هستند تقاضا میشود نسبت به استیضاح شهردار فعلی و تعیین مدیریت شهری توانمند جهت شهرداری یاسوج اقدام شایسته ای که در خور ، شان این شهر باشد انجام دهید .
  با تقدیم احترام
  شهروندان شهر یاسوج

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس