تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52558
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۹۷ - ۱۲:۴۱

فصلی نو ، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه معاونین و مدیران ستادی این نهاد به جهت فرا رسیدن دهه بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ امام  سال نو با امام جمعه شهر یاسوج دیدار کردند . به گزارش فصلی نو ،در ابتدای این دیدار مدیر کل بنیاد مسکن استان خلاصه […]

هر کسی توفیق خدمت در بنیاد مسکن را ندارد

فصلی نو ، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه معاونین و مدیران ستادی این نهاد به جهت فرا رسیدن دهه بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ امام  سال نو با امام جمعه شهر یاسوج دیدار کردند .

به گزارش فصلی نو ،در ابتدای این دیدار مدیر کل بنیاد مسکن استان خلاصه ای عملکرد این دستگاه را برای حجت السلام سید اصغر حسینی تشریح کرد.

امام جمعه یاسوج در این دیدار بیان کرد : امیر المومنین علیه السلام کشاورزی می کرد کشاورزی خوب است امام حضرت علی برای اداره جامعه باید می بود .

حجت السلام حسینی اضافه کرد:در نزدیکی مدینه این حضرت چاههای زیادی احداث کرد ، اصل بعثت انبیا مسئله دین و فرهنگ بود و انقلاب ما هم دینی و قشنگی  بود .

وی ادامه داد : دستگاههای زیادی قبل از انقلاب فعالیت داشتند اما بنیاد مسکتن آن زمان نیود، بنیاد مسکن فرزند انقلاب است و امام راحل با دید وسیعی که داشت این برنامه که از ابتکارات ایشان بود دستور احداث را داد .

امام جمعه یاسوج افزود : بنیاد مسکن از احداثات و ابداعات امام بود و بنیاد مسکن باید در راه دین و فرهنگ تلاش کند .

حجت السلام سید اصغر حسینی گفت :کمک به محرومین و نیازمندان از برنامه های دین است و کمک به محرومین از وظایف دین است .

حسینی به وظیفه حکومت اسلامی اشاره کرد و ادامه داد : حکومت اسلامی وظیفه دستگیری مردم را دارد و خداوند به همه کسانی که در بنیاد مسکن برای مردم تلاش کردند و کمک کردند خداوند برای آنها خیر عنایت کند.

امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود :بنیاد مسکن نهادی دینی و الهی اسلامی است برای نیازمندان خیلی خوب است و سرمایه دارن کاری با بنیاد مسکن نخواهند داشت.

وی در انتها گفت :مردم فقیر نیاز به جایی دارند که مشکلات آنان را حل کند و همه کس توفیق همکاری با بنیاد مسکن را ندارند و نیاز مردم به شما از نعمت های خداوند است .

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. بویراحمد سرافراز گفت:

    بله درست میفرمایید. مثل اون معاون سفیدپوش شهرستان.

پربازدید ها
عکس