تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52814
تعداد نظرات: ۹۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۹۷ - ۱۷:۳۳

فصلی نو ، رئیس شورای شهر یاسوج و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه واگذاری پارک جنگلی یاسوج به وزارت نفت دیالوگ‌های شنیدنی داشتند. به گزارش فصلی نو،احداث مجتمع تفریحی رفاهی وزارت نفت امروز چهارشنبه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، منتظری مشاور زیست محیطی وزیر نفت، مشاور طرح رفاهی تفریحی پارک جنگلی، شهردار یاسوج، هدایت […]

هدایت اکبری : آقای استاندار به درد و دل رانندگان تاکسی گوش کنید – استاندار: گوش دادم می گویند چاله چوله ها را پر کنید- اکبری ما نماینده مردم هستیم مخالفیم- استاندار: نماینده مردم در مجلس موافق است

فصلی نو ، رئیس شورای شهر یاسوج و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه واگذاری پارک جنگلی یاسوج به وزارت نفت دیالوگ‌های شنیدنی داشتند.

به گزارش فصلی نو،احداث مجتمع تفریحی رفاهی وزارت نفت امروز چهارشنبه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، منتظری مشاور زیست محیطی وزیر نفت، مشاور طرح رفاهی تفریحی پارک جنگلی، شهردار یاسوج، هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج و سایر مسؤولان استان برگزار شد.

در این نشست امیر فیروزی مشاور طرح بیان کرد: مطالعه اولیه این طرح انجام شده و مجتمع تفریحی و رفاهی وزارت نفت در ۷۵ هکتار از اراضی پارک جنگلی یاسوج با نگاه بین‌المللی احداث می‌شود.

وی تصریح کرد: با احداث این مجتمع تفریحی و رفاهی که امکان اقامت سه روزه ۱۰۰ خانوار در آن دیده شده برای ۱۷۵ تا ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود، همچنین احداث مجموعه ورزشی و باغ پرندگان برای این مجتمع دیده شده است.

در ادامه هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه موافق اجرای طرح مجتمع رفاهی وزارت رفاه در پارک جنگلی یاسوج هستیم، گفت: در صورتی با اجرای این طرح موافقت می‌کنیم که عموم مردم بتوانند به مانند کارکنان نفت از خدمات این مجتمع بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه نفت از استان کهگیلویه و بویراحمد بهره‌برداری می‌شود اما مردم استان استفاده‌ای از آن نمی‌برند، افزود: توقع مردم این است که از این سفره نفت هم استفاده کنند.

اکبری به مصوبه دوم این نشست که در آن آمده بود در طراحی و اجرای طرح به نحوی اقدام شود که ضمن در اولویت قرار داشتن کارکنان وزارت نفت برای استفاده از این مکان، استفاده مردم یاسوج و کارکنان ادارت دولتی نیز پیش‌بینی و تمهیدات لازم را اتخاذ کنند، واکنش نشان داد و گفت: این مصوبه به گونه‌ای تنظیم شود که عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند و اینکه طرح اجرا شود و بچه این استان پشت فنس‌ها بایستد و استفاده نکنند چیزی است که آیندگان ما را نفرین می‌کنند.

وی عنوان کرد: در صورتی موافقت خود را با اجرای طرح اعلام می‌کنیم که مورد استفاده عموم مردم باشد در غیر اینصورت ما مخالفیم و اگر می‌خواهید حکم حکومتی صادر کنید.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این بخش به صحبت‌های رئیس شورای شهر یاسوج واکنش نشان داد و گفت: چیزی به‌نام بهره‌برداری خصوصی در این مجتمع نداریم وقتی مجتمع احداث شود برخی از برنامه‌ها و همایش‌ها را در این مکان برگزار می‌کنیم و حتی همایش‌هایی که شورای شهر داشته باشند هم در این مکان اجرا می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: نمی‌دانم مقدم شهردار یاسوج چرا در این نشست سکوت کرده و حرفی نمی‌زند، پروژه مجتمع تفریحی و رفاهی وزارت نفت موجب توسعه و پیشرفت استان و شهر یاسوج می‌شود و در صورتی که با آن مخالفت شود طرح از شهرداری گرفته می‌شود.

وی عنوان کرد: رئیس شورای شهر یاسوج عضو جلسه نیست و ما برای احترام وی را دعوت کردیم.در این زمان اکبری خطاب به احمدی گفت: ما با کسی دعوا نداریم، احمدی در جواب گفت: من با کسی که جلوی توسعه استان و رشد مردم را بگیرد دعوا دارم.

اکبری ادامه داد: نظر اعضای شورای شهر این است که نقشه طرح مجتمع تفریحی و رفاهی یاسوج ارائه شود و در صورتی که عموم بتوانند با پرداخت مبلغی از آن استفاده کنند، مجتمع احداث شود.

وی تصریح کرد: نمی‌دانم چرا نمی‌خواهیم واقعیت را بپذیریم ما نماینده مردم هستیم و باید از حق و حقوق مردم دفاع کنیم. احمدی استاندار در پاسخ به این بخش صحبت‌های رئیس شورای شهر یاسوج گفت: نمایندگان همین مردم در مجلس توافق کردند که چنین پروژه‌ای در استان و شهر یاسوج برگزار شود ما می‌گویم اولویت استفاده این مجتمع کارکنان وزارت نفت باشند و بعد مورد استفاده مردم و سایر دستگاه‌های دولتی استانی و کشوری باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اعضای شورای شهر چند ماه است که آمدند اما نمایندگان مردم در مجلس که برخی از آنها بیش از ۸ سال سابقه نمایندگی مردم را دارند و حتی فرزندان این استان در تهران دنبال اجرای طرح در استان هستند و میگویم که این طرح خصوصی نیست.

وی خطاب به اکبری گفت: دیگر اعضای شورای شهر را برای احداث این طرح در پارک جنگلی یاسوج قانع کنید چرا که این طرح موجب توسعه و پیشرفت استان می‌شود و سنگ‌اندازی‌ها این فرصت طلایی را از استان می‌گیرد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به سخن اکبری مبنی بر اینکه با هم دعوا نداریم، گفت: اینکه مدام پشت تریبون قرار بگیریم و بگویم این استان چند درصد نفت کشور را تامین می‌کند دردی از مردم دوا نمی‌کند همین نگاه‌ها و جهت‌ها جلوی توسعه استان را گرفته است.

احمدی در پاسخ به سخن اکبری که گفته بود بروید حرف‌های راننده تاکسی را بشنوید، گفت: صحبت‌های رانندگان تاکسی را گوش داده‌ام آنها می‌گویند دست‌اندازی‌های شهر را سر و سامانی بدهید که این هم وظیفه شهرداری است.

وی با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری موافق اجرای این طرح هستند، گفت: در نیت خیر شورای شهر و سکوت پر معنای شهردار تردیدی نداریم چرا که هر میزان که مسؤولان دوندگی می‌کنند برای مردم است و نظام و وزارت نفت هم متعلق به همین ملت است.

وی عنوان کرد: اگر همکاری‌ها صورت گیرد و این طرح در استان و شهر یاسوج احداث شود اعضای شورای شهر و شهرداری بیشترین منفعت را از آن خواهند برد.

احمدی سپس خطاب به رسانه‌ها با تأکید بر اینکه شورای شهر و شهرداری یاسوج موافقت کلی خود را با اجرای این طرح اعلام کردند، گفت: دغدغه شهرداری و شورای شهر به خاطر وظیفه آنها است.شهرداری و شورای شهر تاکنون همکاری خوبی با پروژه‌های اجرایی در شهر یاسوج داشتند و اگر در این خصوص با هم بحثی می‌کنیم خدای ناکرده به معنای مخالفت آنها با اجرای این مجتمع نیست.

در بخش پایانی این نشست هم منتظری مشاور زیست محیطی وزیر نفت گفت: وزارت نفت به صورت جدی خواهان اجرای این طرح در استان کهگیلویه و بویراحمد و پارک جنگلی یاسوج است لذا کمک کنید این اتفاق مهم در این استان رخ دهد.

نستهن مقدم شهردار یاسوج هم قبل از پایان نشست سکوت خود را شکست و گفت: وقتی در این نشست سکوت کردم به این دلیل بود که موافق اجرای این طرح در پارک جنگلی هستم و سکوتم نشانه رضایتم بود.

نشست احداث مجتمع رفاهی وزارت نفت با چندین مصوبه از جمله اقاله ۷۵ هکتار زمین پارک جنگلی به‌نام وزارت نفت توسط شهرداری یاسوج ظرف مدت یک هفته در دفتر اسناد رسمی خاتمه یافت.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. محروم گفت:

  تنها فضاي تفريحي وورزشي ياسوج همين پارك بودكه مجاني وعام المنفعه مانده بود ٧٥هكتار زمين مفت ومجاني بدهند به وزارت نفت تاهتل بسازه ومردم ازپشت فنس بوي پيازداغ نفتي ها را بوبكشند؟!!!اين استان صاحب ندارد؟

 2. شجاعی گفت:

  بس است غوغاسالاری، کجاپارک جنگلی تنهافضای ورزشی بوده؟کدام امکانات؟شده جای تفریحات کاذب! بگذاریدوسنگ اندازی نکنید،همینکه چندشغل درست ایجادبشه نعمته،همینکه بواسطه این کارچندمسافرازهرجایی واردشهربشه توجیه داره،بس است غوغاسالاری، قطعامردم هم ازاین فضااستفاده میکنندوهست هزاران هزارهکتاردیگربرای احداث پارک جنگلی اگردنبال فضای تفریحی واموزشی هستین

 3. برفعلی گفت:

  اقای اکبری ومقدم ازنهیب استاندار ترسیدند وموافقت کردند.مردم نماینده ترسو نمیخواد.اقای زارع که موافقت کرده خودش استخدام وزارت نفت هست تواین قضیه منفعت دارد واقای استاندار هم هرچه وزارت نفت گفت ویه سال یادوسال دیگر میرود کسی نمیبینش .اعضای شورای شهر یقه شما که تودست مردم هست

 4. ناشناس گفت:

  مزیت این طرح اول رونق بازار هست و دوم جذب ۲۰۰ نفر در این مجتمع و در ضمن با رونق بازار بخودی خود شغل های زیادی ایجاد خواهد شد و با احداث این مجتمع کسی به مجتمع تفریحی نفت در شمال نخواهد رفت و سنگ اندازی اقای اکبری برای همه جای سوال داره

 5. کارکنان شهرداری گفت:

  چون استاندار و زارع از کارکنان وزارت نفت هستند معلوم هست که بایستی برای ساخت این مجتمع به آب و آتش بزنند . بچه های شهرداری بایستی مخالفت کنند

 6. احسان حاتمی گفت:

  آقای استاندار، اینجا نه چاله میدونه و نه این مردم شریف … رفتار شما ما رو یاد امثال شعبون استخونی توی فیلم هزار دستان میندازه.شما بجای این همه توهین و تهدید، نظر سنجی کنید ببینید چند درصد از مردن شهر با این نوع واگذاری موافق و مخالف هستند؟ اگه قراره بهترین جای تفریحی این شهر فقط به عده خاصی واگذار بشه که منافع شخصی دارند مطمئن باشین به شما چنین اجازه داده نمیشه

 7. یاسوج گفت:

  یکی به این آقای استاندار یاد آوری کنه که مثل حضرتعالی زیاد اومدن و زیاد هم هارت و پورت کردن،،، امثال نیکزادها، نوذری ها و … پس بجای این همه گرد و خاک به پا کردن با مردم باش ، آقای گردن کلفت

 8. مهرداد الف گفت:

  ننگ بر این خیانت کجاست میر غلامها و کی لهراسب ها تا با نای برنو مظلومیت این قوم را بسرایند
  هدف این طرح احداث پردیس برای کارکنان وزارت نفت از جمله حاج غلام محمد و خانواده ایشان هست
  کجای این طرح عام المنفعه هست
  کجا اشتغال نصیب این مردم بدبخت میشه غیر از کارگری ساده اش
  اجرای این طرح ننگی است ابدی بر پیشانی شورای شهر و شهردار و مسئولین مربوطه است
  ما غیرت نداریم اگر جلوی این طرح رو نگیریم

 9. مهرداد التیام گفت:

  آیندگان ما را لعنت خواهند کرد با اجرای این طرح

 10. ناصر گفت:

  سکوت ……به خاطر موافقت با این طرح نیست به خاطر اینه که عرضه نداره حرف بزنه
  اینم از دسته گل بعدی ……

 11. حقگو گفت:

  اینم از دسته گل بعدی ….. ،پارک جنگلی رو هم ازت گرفتن بابا استعفا بده برو

 12. خادم مردم گفت:

  نمایندگان مردم به راحتی و با یه تشر استاندار پارک جنگلی و نگین یاسوج رو دو دستی تقدیم وزارت نفت کردن خخخختت

 13. خیبر گفت:

  اخ تا قیومت جاوید رو برگردونید تا پروژه رو از شرکت نفت بگیره مقدم مالی نیست

 14. حسین گفت:

  افرین به استاندار پوز شورا رو خوب به خاک مالیدی ،جواب خوبی به …..دادی لا اقل از خواب بیدارش کردی

 15. عارفی گفت:

  اصلا نمیدونم ……واسه چی اومده شهرداری ،بابا اگه چند ماه دیگه بمونی شهرداری رو هم ازت میگیرن

 16. شهروند گفت:

  ننگ بر این شورای ضعیف ،متاسفیم که بهتون رای دادیم

 17. توکلی گفت:

  اخ وه بخت ای شهر

 18. کوثر گفت:

  اینم از پارک جنگلی یاسوج و دسته گل بعدی م…..خخخخخ

 19. تیمور گفت:

  تشرل استاندار کار خشه کرد

 20. هومن گفت:

  پارک جنگلی پرررررررر

 21. استانداری گفت:

  افرین به استاندار توانمند که با مدیریت قوی خود با شهردار ضعیف یاسوج برخورد کردند …… بلی نیست حرف بزنه سکوتش دلیلی جز این نداشت

 22. کارمن شرکت نفت گفت:

  شهردار که عرضه هیچ کاری رو نداره لطفا تمام پروژه های شهری رو از ایشون بگیرید و به ادارتت دیگه بدید حیف پول نیست که به حساب شهرداری واریز بشه

 23. کارگر گفت:

  لطفا تمام اعتبارات عمرانی شهرداری رو از شهردار ضعیف بگیرید و به ادارات مختلف من جمله راه و شهرسازی و …. بدید خصوصا اعتبارات پل چهارم و … را چون شهرداری خیلی ضعیف و ناتوان عمل می کند

 24. کارمند گفت:

  زنده باد استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد
  ما مردم شهر یاسوج از اینکه با مدیران ضعیفی چون شهروار یاسوج اینطور برخورد می کنند بسیار خرسند هستیم و امیدواریم کاری صورت گیرد تا هر چه سریعتر این مدیران نالایق در تمام ادارات استان برداشته و عزل شوند

 25. علی رضا گفت:

  احسنت به استاندار
  لطفا تمام اعتبارات رو از شهرداری یاسوج بگیرید و پروژه ها رو به ادارات دیگر واگذار کنید که شهرداری خیلی ضعیف هستند

 26. علی ک گفت:

  زنده باد استاندار محترم که باد خیلی از مدیران ناتوان رو اینجوری خوابوندن

 27. لیلا تقی زاده گفت:

  ……. خیلی ضعیف هستند لطفا تا دیر نشده استیضاح شود

 28. نسترن گفت:

  درود بر استاندار محبوب استان و تشکر از اینکه به فکر این شهر هستند…… محترم که خواب تشریف دارن

 29. سکوت گفت:

  سکوت بعضی مدیران مثل شب عروسی خانم هاست که باید چند بار باید صیغه عقد رو بخونی تا عروس خانم به خودش بیاد و اخرش هم به اجبار بگه بلهههههه

 30. ساناز گفت:

  زنده باد استاندار محبوب جناب دکتر احمدی

 31. نسیم دنا گفت:

  درود بر استاندار توانمند و خاک بر سر مدیران نالایق

 32. کریمی گفت:

  شورای شهر باید هر چه سریعتر به فکر شهردار قدرتمند باشند تا بیشتر از این با آبروی خودشون بازی نشده

 33. حمید گفت:

  از استاندار خواهشمندیم در خصوص واگذاری پست های مدیریتی شهرداری به بستگان شورا نیز رسیدگی شود چرا شهرداری یاسوج باید چوب بی تدبیری برخی از اعضاء شورای شهر رو بخوره

 34. فرزاد گفت:

  اینم از دسته گل بعدی شورای محترم و شهردار جدید

 35. والی پور گفت:

  عمو ول کن برو تا کی باید اکبری جای تو حرف بزنه

 36. پرویز گفت:

  اقای شهردار تو که نمیتونی از حق و حقوق شهرداری دفاع کنی چرا تا حالا موندی و استعفا ندادی

 37. بازی پور گفت:

  جلسه پارک جنگلی چه ربطی به اسفالت و تاکسی ها داشت اینطوری اقای مقدم باید دفاع می کرد

 38. یاسبن گفت:

  آقای اکبری چوب خدا صدا نداره خودتو جمع کن به والله قسم تاوان کاراتو میدی

 39. زریر گفت:

  شما ها که به قول خودتون به فکر رانندگان هستید چرا تمام پستهای مدیریتی شهرداری رو به بستگان خودتون دادید و بعد احساس دلسوزی می کنید و کاسه داغ تر از اش شدین

 40. صدیق گفت:

  روزی که از سایتها خوندم تا شهرداری رو تقسیم بندی کردید و مثل گوشت قربونی همه چیز شهرداری رو دادید به بستگان خودتون من فاتحه شهرداری رو خوندم الان بذارید استاندار واسه مردم کار کنه شما ها که جز منافع خودتون به فکر مردم نیستید

 41. قمصور گفت:

  به این میگن استاندار

 42. کشور گفت:

  جناب آقای استاندار از شما عاجزانه تقاضا داریم نسبت به واگذاری پست های معاونت و … به نیروهای قراردادی در شهرداری بررسی نموده و مطابق قانون برخورد نمایید براساس قانون واگذاری پست های مدیریتی تحت هر عنوان به نیروهای قراردادی خلاف قانون می باشد لطفا به این موضوع مهم رسیدگی کنید تا جلوی زد وبند برخیراز اعضاء شورا در شهرداری گرفته شود

 43. هانیه گفت:

  درود بر دکتر احمدی

 44. مریم گفت:

  فقط استاندار دکتر احمدی مقدم کشکهههههه

 45. مریم گفت:

  ما یه استاندار داریم اونم دکتر احمدی
  بنازمت دکتر احمدی که با شهردار ضعیف اینطور برخورد کردی و ازت میخواییم تا دیر نشده یه شهردار جدید و توانمند مشخص کنید و یا شورا رو منحل کنید

 46. ریحانه گفت:

  زنده باد دکتر احمدی بزرگ و درود و پاینده باد دکتر جاوید

 47. پرستوی بهاری گفت:

  خدایی ….. به چه درد میخوره ایشون شهرواری رو به فلاکت میکشونه و مردم شهر یاسوج از سکوت حاج دهراب پور شگفت زده شده اند

 48. سادات گفت:

  زنده باد حاج دهراب پور و دکتر خوبانی و نگین تاجی

 49. عباس گفت:

  آقای احمدی استاندار محبوب شهر یاسوج
  با سلام
  دیدید که آخرش…..سورپرایزتون کرد گفتم عجله نکنید تو یه جلسه دو ساعته ۷۵ هکتار زمین از املاک شهرداری رو دو دستی تقدیمتون کرد

 50. عابدی گفت:

  احتمالا بعضیا تو جلسه خواب بودن و اخر جلسه موقع امضاء از خواب پریدن و دیدن همه صورتجلسه واگذاری رو امضاء کرده و گفته شاید مال حضور و غیابه و امضاء کرده

 51. شهرداری گفت:

  ما پرسنل شهرداری از واگذاری این ملک با ارزش به شرکت نفت ناراحت هستیم و این اتفاق را لکه ننگی از تاریخ تاسیس شهرداری میدانیم

 52. بنال ای دل که دلل غم گروته گفت:

  بازم شهرداری چوب بی مدیریتی خودش رو خورد

 53. شهروند گفت:

  با این میگن اقتدار
  نمایندگان مردم که نتونستن از حق شهرداری دفاع کنن فقط بلدن حرف بزنن و عوام فریبی کنن افرین استاندار که اقتدار خودت رو نشون دادی

 54. طالب گفت:

  ….. جون خت تو اهل ای حرفل نیسی حالو ول کن بره

 55. پروین گفت:

  خوشم اومد از استاندار به این میگن قاطعیت خیلیا تو جلسه قفل کرده بودن و جرات حرف زدن نداشتند

 56. شهروند دلسوز گفت:

  جناب ……شما چطور وجدانت قبول کرد که بگی سکوتت نشانه رضایته این پارک رو بچه های شهرداری با خون دل به اینجا رسوندند بعد چنابعالی به جای دفاع از شهرداری و حق و حقوق این کارگران و کارمندان دارید میگید راضیدهستید حیف این پرسنل زحمتکش که شما مدیر اونها هستید واقعا متاسفیم

 57. شهر زیبا گفت:

  ننگ بر مدیران نالایق که عرضه دفاع از زیرمجموعه خودشون رو هم ندارن

 58. فاطمیان گفت:

  جناب …… شما دیگه میتونی تو چشمای بچه های شهرداری نگاه کنی؟ چرا زحمات پرسنل شهرداری رو نادیده گرفتی و به جای دفاع از شهرداری دودستی پارک جنگلی رو به شرکت نفت تقدیم کردی لا اقل به حرمت این مجموعه بزرگ میگفتی مخالفی نا اینکه با یه نهیب استاندار بگی سکوتت نشونه رضایته ؟ کسی که نتونه از خودش دفاع کنه از دیگران هم نمیتونه دفاع کنه خیلی جای تاسف داره که اینطور اجر پرسنل شهرداری رو به باد دادید

 59. ن.ح گفت:

  با این میگن اقتدار
  آقای استاندار اگه یه نهیب دیگه بدی کل املاک شهرداری رو به هر کی بخوای میدن خخخخخخخخ

 60. تقوی گفت:

  زنده باد استاندار و تقدیر و تشکر میکنیم از زحمات این انسان بزرگ که با اقتدار خودشون جلوی مدیران بی تدبیر را میگیرند

 61. پارک گفت:

  وای باید گریست به حال این شهر و شهرداری و شورای
  …..لد نیست حرف بزنه
  نمیتونه دفاع کنه

 62. مسعود گفت:

  زنده باد استاندار دکتر احمدی

 63. اکبر گفت:

  بدترین دوران مدیریتی شهرداری همین دوره هست

 64. گلستانی گفت:

  اینم از پارک جنگلی که از دست شهردار در اومد

 65. یاسوجی گفت:

  درود بر استاندار فهیم استان و افرین بر شما که اینچنین مدیران استان رو باهاش برخورد میکنی متاسفانه دلیل عقب ماندگی این استان ضعف مدیرانی است که با روابط قومی و قبیله ای در پستهای مختلف گمارده میشوند و شایسته سالاری در این استان جایگاهی ندارد

 66. شاهین گفت:

  زنده باد جاوید بزرگ شهرداری یاسوج در این موقع حساس به وجودت نیاز داشت حیف شد که رفت

 67. عبادی گفت:

  بازهم یک رسوایی دیگر و ضعف و ناتوانی مدیریت شهری

 68. نگین گفت:

  اینم از پارک جنگلی که دو دستی تقدیم شرکت نفت شد به دلیل سوء مدیریت

 69. رها گفت:

  ضعف مدیریت در شهرداری بیداد میکنه از بالای مجموعه تا پایین خدا به خیر کنه

 70. خادم مردم گفت:

  …………..هم قبل از پایان نشست سکوت خود را شکست و گفت: وقتی در این نشست سکوت کردم به این دلیل بود که موافق اجرای این طرح در پارک جنگلی هستم و سکوتم نشانه رضایتم بود.
  آقای …….در این جلسه بدترین بی حرمتی به رئیس شورای شهر شده است جنابعالی به چه دلیل این حرف رو زدی و به جای دفاع از مهندس اکبری در اومدی و این حرف رو زدی یعنی شورای شهر کشک!!!! کاش اصلا سکوت میکردی !!!! نمیدونم چرا آقای مهندس اکبری با شما هستن و همراهیتون میکنن !!!لااقل از ایشون حمایت میکردی خیلی جای تاسف داره

 71. بهروزی گفت:

  خیلی از اعضاء شورایرشهر مخالف اجرای این طرح بودند و نظر خودشون رو به شهردار و مردم و از طریق رسانه ها اعلام کردند حالا شهردار محترم با بی حرمتی تمام در میاد و از این طرح حمایت میکنه و این یعنی اینکه شورای شهر داره سنگ اندازی میکنه و تمام این مشکلات زیر سر شورای شهره خیلی جالبه

 72. بافهم گفت:

  مهندس اکبری اینم از حمایت شهردار از شما
  رک گفته با طرح موافقه و نظر شما براش اهمیت نداره

 73. مخالف بی وجدانی گفت:

  درود بر کدوم استاندار؟؟درود بر احمدی ک بازیچه زارع و گوش بگیر حرف اون شده و یه عده افراد ظاهرطلب هم از اون حمایت میکنن؟؟درود برشما ک از احمدی حمایت میکنین ک فقط جز حرف چیزی واسه استانم نیاورده درود بر عده ای از شماها ک کارهای شهرداری چون مقدم را نادیده میگیرین و حق الناس میکنین ولی اختلاس های جاوید شده کارهای بزرگ و بیادماندنی.درود بر آقای الهی ک جز حرفهای مخالف دکتر مقدم را ثبت میکنن ولی حرفهای موافق ایشون رو زیر کاغذهاشون پنهون میکنن درود بر امثال شماها ک بخاطر طایفه گرایی دارین ضربه ب این استان میزنین و نمیبینیم ک بااومدن دکتر مقدم ب شهرداری چ نشاطی واسه شهرمون اومده و خدا لعنت کند آدم بی وجدانی ک وجدانش را ب خواب میزند بخاطر دنیای خویش

 74. درود بر پاک دستان جامعه ام گفت:

  درود بر کدوم استاندار؟؟درود بر احمدی ک بازیچه زارع و گوش بگیر حرف اون شده و یه عده افراد ظاهرطلب هم از اون حمایت میکنن؟؟درود برشما ک از احمدی حمایت میکنین ک فقط جز حرف چیزی واسه استانم نیاورده درود بر عده ای از شماها ک کارهای شهرداری چون مقدم را نادیده میگیرین و حق الناس میکنین ولی اختلاس های جاوید شده کارهای بزرگ و بیادماندنی.درود بر آقای الهی ک جز حرفهای مخالف دکتر مقدم را ثبت میکنن ولی حرفهای موافق ایشون رو زیر کاغذهاشون پنهون میکنن درود بر امثال شماها ک بخاطر طایفه گرایی دارین ضربه ب این استان میزنین و نمیبینیم ک بااومدن دکتر مقدم ب شهرداری چ نشاطی واسه شهرمون اومده و خدا لعنت کند آدم بی وجدانی ک وجدانش را ب خواب میزند بخاطر دنیای خویش

 75. ایل بزرگ اقا گفت:

  بهرامی ها جاویدها شما را ب خدا برگردید شما ک پارک های ساحلی و مهرورزی و ولایت و بانوان و غدیر و چشمه نباتی ها رو ساختین بیاین و ببینین ک شهر یاسوج غارت شد ب خدای احد و واحد قسم قاجار چنین کاری نکرده اینده قضاوت خواهد کرد موقعی ک ماشین های لوکس وزارت نفت مجوز ورود ب پارک جنگلی رو داشته باشن و مردم مظلوم استان ما پشت ایست بازرسی و ورودی پارک باشن و نزارن برن اونجا.مظلوم ب ک ب

 76. فرزاد گفت:

  اقای مقدم رئیس شورا که مخالف واگذاریه شما خواب بودین که بر خلاف نظر آقای اکبری نظر دادید

 77. قلی گفت:

  شهردار و شورا دو نظر مخالف هم دادن واقعا جای بسی تاسفه اینطور آقای …..می خواد شهر رو بسازه

 78. علی محمدیان گفت:

  درود بر احمدی این چه شهرداریه که اوردن آدم قحطی بود

 79. استاندار گفت:

  شهردار به درد این شهر نمیخوره از استاندار و شورای اسلامی شهر تقاضا میشود سریعا نسبت به استیضاح ایشون اقدام نمایند

 80. امین احمدی گفت:

  خدایی این …….به درد چه میخوره . نگاهی به شهر بیندازین . میوه فروشان دوره گرد که هر روز حادثه می آفرینن و ورودی های شهر را به چهره زشتی تبدیل کرده اند مگه این وظیفه ….. نیست؟ از استاندار تقاضا داریم به داد شهر برسه و ایشون را عزل کنه

 81. امین گفت:

  شهردار بیته له

 82. امید رسایی گفت:

  اگه شورا و شهردار عرضه داره نباید پارک جنگلی رو انتقال بدن و نرن دفتر خونه

 83. فاطمه پویا گفت:

  جاوید رو برگردونید تا این شهر رو بسازه

 84. زهرا منصوریان گفت:

  حالو ول کن بره وه یو بیشتر آبرو ای شهره نبر

 85. سمانه گفت:

  حال آدم بهم میخوره با این شهرداری که آوردن بابا مگه آدم قحطی بوددددد

 86. شهریاری گفت:

  زنده باد استاندار این ….. لیاقت حضور در جلسات رو هم نداره

 87. کریم پور گفت:

  شهردار فقط جاوید ……

 88. خدیجه گفت:

  الان جای خالی جاوید احساس میشه

 89. دوگانه سوز گفت:

  اتفاقا کار خوبی هست پارک الان فقط جای خودکشس جوانلنمون هست اگر ۲۰۰ نفر از همین جوانان بکار گرفته بشود ونروند از جای دیگه بیاورند کار میمونی هست اما مثل دکه های که توسط جاوید واگذار نمود بخاطر بقای خودش که هیچ کدامشون اهل یاسوج نیستند

 90. استانداری گفت:

  اقای اکبری شما که رئیس شورا هستید و باید الگو باشید چرا در خصوص بکارگیری بستگانتون در پستهای معاونت های شهرداری سکوت کرده اید این بود عدالتی که ازش دم میزدید

 91. شهروند گفت:

  این هم جوب حراج به تنها بارك مجانی كه ما میتوانستیم از آن استفاده كنیم.مكه شهرداری خودش جلاغه كه نمیتونه ۴ تا الونك توش بسازه وجند تا سرمایه كذار هم استانی را هم بیاره كمك كنن.این را تبدیل به بهشتی میكنن تا كارمندان با در آمد عالی شركت نفت بیان توش لذت ببرند لعنت به این شورا و شهردار با جنین تصمیم اشتباهی

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس