تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52439
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۹۷ - ۲۱:۲۵

فصلی نو ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج خانوار گرفتار شده در کوه سیاه لنده نجات یافتند. سید امان الله جهانبین در گفتگو با خبرنگار فصلی نو ، افزود: این خانوارها توسط مسئول شعبه و امدادگران نجات یافته و آذوقه نیز در اختیار آنها قرار گرفت. جهانبین با اشاره به بارش های […]

نجات جان پنج خانوار در کوه سیاه لنده/ رهاسازی شش خودرو در چرام

فصلی نو ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج خانوار گرفتار شده در کوه سیاه لنده نجات یافتند.

سید امان الله جهانبین در گفتگو با خبرنگار فصلی نو ، افزود: این خانوارها توسط مسئول شعبه و امدادگران نجات یافته و آذوقه نیز در اختیار آنها قرار گرفت.

جهانبین با اشاره به بارش های روزهای اخیر در استان، تصریح کرد: قبل از شروع بارش ها، اعلام آماده باش به شعب و نیروهای امدادی هلال احمر در سراسر استان انجام گرفت.

جهانبین گفت با توجه به وضعیت بارندگی ها، در شهرستان چرام رها سازی شش خودرو در سه راهی شمس آباد و روستای فشیان با ده نفر سرنشین انجام گرفت.

وی افزود: در این عملیات رئیس هلال احمر چرام و تیم امدادی عملیات رها سازی را انجام دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خاطرنشان کرد: در شهرستان کهگیلویه و طی تماس رئیس امور عشایر این شهرستان با جمعیت هلال احمر کهگیلویه خبری مبنی بر آب گرفتگی و بروز مشکل برای شش خانوار عشایری در یکی از مناطق اعلام شد.

جهانبین تصریح کرد: در همین راستا با اعزام تیم چهار نفر به محل، منحرف سازی مسیر آب، برپایی چادر و اسکان خانواده ها در چادر به همراه پوشش چادر برای جلوگیری از نفوذ آب انجام گرفت.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس