تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44592
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۹۶ - ۱۰:۴۱

فصلی نو،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از معرفی ظرفیت های کهگیلویه وبویراحمد در یازدهیمن نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته خبرداد. به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه بویراحمد ،محمود باقری با اینکه اینکه این نمایشگاه به میزبانی تهران برگزار می […]

معرفی ظرفیت های کهگیلویه وبویراحمد در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

فصلی نو،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از معرفی ظرفیت های کهگیلویه وبویراحمد در یازدهیمن نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته خبرداد.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه بویراحمد ،محمود باقری با اینکه اینکه این نمایشگاه به میزبانی تهران برگزار می شود اظهار کرد:این نمایشگاه سوم بهمن ماه افتتاح و تا ششم بهمن ماه ۱۳۹۶در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی تهران دایر است.

باقری با اشاره به اینکه بهره مندی سرمایه گذاران بخش خصوصی از اقتصاد گردشگری در گرو تبلیغات امکان پذیر است گفت :تلاش داریم تا با معرفی ظرفیت های استان در زمینه های صنایع دستی و گردشگری سرمایه گذاری های بزرگی را در کهگیلویه وبویراحمد ایجاد کنیم .

وی با اشاره به حضور شرکت های داخلی وخارجی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران یادآور شد: در این نمایشگاه بسته‌های معرفی استان در قالب بروشور، کتاب دو زبانه، سی دی و فیلم‌های کوتاه ارائه شده تا مورد بازدیدکنندگان داخلی وخارجی قرار گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد همچنین از دعوت هنرمندان، هتل داران، و سرمایه‌گذاران گردشگری استان برای حضور در این نمایشگاه خبرداد.

وی با اشاره به ظرفیت منحصر به فرد این استان در حوزه گردشگری، تصریح کرد: از همه کسانی که بخواهند در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند به طور ویژه حمایت می‌کنیم.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس