تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37052
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۹۶ - ۰۴:۲۴

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از عملیاتی شدن معدن فسفات چرام پس از ۵۰ سال خبر داد. به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ،داریوش دیودیده رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت.روز ۱۸مهرماه سال ۹۶را می […]

معدن فسفات چرام پس از ۵۰سال انتظار وارد عملیات اجرایی شد

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از عملیاتی شدن معدن فسفات چرام پس از ۵۰ سال خبر داد.

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ،داریوش دیودیده رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت.روز ۱۸مهرماه سال ۹۶را می توان روزی به یاد ماندنی برای معدن فسفات چرام شمرد.

وی بیان کرد.درپی سفر اخیر جناب اقای دکتر شریعتمداری ،وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت به استان کهگیلویه و بویراحمد که در تاریخ دوم و سوم شهریور ماه ۹۶ و اولین سفر استانی ایشان بود،معدن فسفات چرام بعد از ۵ دهه انتظار ،وارد فاز عملیات اجرایی شد.

دیودیده عنوان کرد.درپی این سفر وزیر صنعت،معدن و تجارت به استان، از این معدن بازدید نمودند و با قید فوریت دستور داد مشکلات این طرح ملی بررسی وسریعآ مرتفع گردد که در همین راستا روز سه شنبه ۱۸مهرماه ۹۶،نمایندگان سازمان تو سعه و نوسازی معادن وابسته به وزارت صنعت،معدن و تجارت جهت فراهم نمودن مقدمات اجرایی این طرح به استان سفر داشتند.

داریوش دیودیده رییس سازمان صنعت،معدن تجارت از وزیر محترم صنعت ،معدن و تجارت، همچنین از مردم خونگرم و شریف شهرستان چرام که طی این مدت طولانی صبر و حوصله به خرج دادند ،همین طور از کلیه مسءولین محلی قبلی و فعلی شهرستانی و استانی و نماینده محترم مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،چرام،بهمیی و لنده در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی نمود .در ادامه درخواست کرد.برای اینکه مراحل اجرایی این طرح مطابق برنامه زمانبندی طی شود از مردم و مسءولین مرتبط درخواست مساعدت و همکاری کرد.این مسءول اظهار داشت.

مجری عملیات اجرایی این معدن فسفات یکی از شرکت های تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس