تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44588
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۹۶ - ۰۴:۰۲

فصلی نو ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان مطالبات این شرکت از مشترکان در پنج بخش عمومی، خانگی، صنعتی، کشاورزی و سایر مصارف ۸۷۰ میلیارد ریال است. به گزارش فصلی نو ،داوود راهزادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وصول این مطالبات سبب سرعت بخشی به […]

مطالبات ۸۷۰ میلیارد ریالی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان

فصلی نو ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان مطالبات این شرکت از مشترکان در پنج بخش عمومی، خانگی، صنعتی، کشاورزی و سایر مصارف ۸۷۰ میلیارد ریال است.

به گزارش فصلی نو ،داوود راهزادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وصول این مطالبات سبب سرعت بخشی به طرح‌های در حال اجرای شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، تأمین برق پایدار و جلوگیری از نوسانات برق در مناطق مختلف استان می‌شود.

وی افزود: میزان مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان در بخش عمومی ۳۵۲ میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یاسوج با ۱۳۰ میلیارد ریال و دهدشت با ۳۳ میلیارد ریال به ترتیب در مکان‌های اول و دوم میزان بدهی برق در بخش عمومی قرار دارند.
راهزادی عنوان کرد: مشترکان بخش خانگی با ۱۷۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پس از تعرفه عمومی بیشترین بدهی به شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد را دارند.
وی ابراز داشت: یاسوج با ۶۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و دوگنبدان با ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ترتیب رتبه‌های اول و دوم میزان بدهی برق در بخش خانگی را به خود اختصاص داده‌اند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: سومین مشترکان بدهکار این استان مربوط به بخش سایر مصارف است.
راهزادی اظهار داشت: مشترکان بخش سایر مصارف در کهگیلویه و بویراحمد ۱۷۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به شرکت توزیع نیروی برق استان بدهکار هستند.
وی افزود: یاسوج با ۷۳ میلیارد ریال و دوگنبدان با ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ترتیب دارای مقام‌های اول و دوم میزان بدهی برق در بخش سایر مصارف در کهگیلویه و بویراحمد هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: میزان بدهی مشترکان این استان در بخش صنعتی ۱۱۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال است.
راهزادی عنوان کرد: دوگنبدان با ۴۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و یاسوج با ۳۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به ترتیب عناوین اول و دوم میزان بدهی برق در بخش صنعتی را دارند.
وی ابراز داشت: میزان بدهی مشترکان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در بخش کشاورزی ۴۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوگنبدان با ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و یاسوج با ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به ترتیب دارای رتبه اول و دوم میزان بدهی برق در بخش کشاورزی هستند.
راهزادی اظهار داشت: بیشترین میزان بدهی به شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد مربوط به بخش عمومی با ۴۰ درصد و کمترین آن نیز مربوط به بخش کشاورزی با پنج درصد از کل مطالبات است.
وی افزود: میزان بدهی برق در بخش های خانگی، سایر مصارف و صنعتی از کل مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد نیز به ترتیب ۲۱، ۲۰ و ۱۴ درصد است.
کهگیلویه و بویراحمد ۲۴۱ هزار و ۶۳۶ مشترک برق در بخش های خانگی، سایر مصارف، عمومی، کشاورزی و صنعتی دارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس