تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50730
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۹۷ - ۱۹:۳۹

فصلی نو ،پدری پس از خوراندن قرص برنج به فرزندانش، خودکشی کرد و در این حادثه هر سه نفر جان باختند. به گزارش فصلی نو ،در سال ۹۶ شاهد حوادث و پرونده‌های جنایی مختلف در پایتخت بودیم، از قتلهایی که صرفاً به دلیل درگیری لفظی به وقوع پیوست تا قتلهای خانوادگی که قاتل چندین نفر را […]

مردی که با قرص برنج به زندگی ۲ فرزندش پایان داد

فصلی نو ،پدری پس از خوراندن قرص برنج به فرزندانش، خودکشی کرد و در این حادثه هر سه نفر جان باختند.

به گزارش فصلی نو ،در سال ۹۶ شاهد حوادث و پرونده‌های جنایی مختلف در پایتخت بودیم، از قتلهایی که صرفاً به دلیل درگیری لفظی به وقوع پیوست تا قتلهای خانوادگی که قاتل چندین نفر را به کام مرگ فرستاد.

در اکثر پرونده‌های قتل پایتخت در سال ۹۶ مقتولان با سلاح تیز و برنده به قتل رسیدند، در برخی از این جنایتها نیز قاتلان با استفاده از سلاح گرم مقتول را از پای درآورند.

در پرونده‌های جنایی سال گذشته، وقوع چند فقره قتل خانوادگی نیز خبرساز شد البته در میان این پرونده‌های جنایی خبرساز چندین قاتل نیز با رضایت اولیای‌دم مقتولان از قصاص رهایی پیدا کردند.

در ادامه به سراغ مهمترین پرونده‌های جنایی در سال گذشته رفتیم و به بازخوانی این پرونده‌ها می‌پردازیم.

ساعت ۱۳:۴۳ سی تیر ۹۶ مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید تهران در تماس با محسن مدیر روستا؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت مرگ مشکوک پسر دو ساله‌ای را اعلام کردند.

بنابر اظهارات مأموران، پدر این کودک در حالیکه همسرش در منزل نبوده و با فرزندانش تنها بوده به پسر دو و دختر ۶ ساله‌اش قرص برنج خورانده و سپس خودش نیز با خوردن قرص برنج خودکشی کرده بود.

در نهایت دو کودک و پدرشان دچار مسمومیت شدید شده و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس