تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47625
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۹۶ - ۲۳:۴۴

فصلی نو ،مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد، با حضور مسوولین کشوری و استانی معرفی شد. به گزارش فصلی نو، ظهر امروز طی مراسمی با حضورمعاون عمرانی استاندار و مسوولین کشوری و استانی، مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان کهگیلویه وبویراحمد معرفی شد. در این […]

مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

فصلی نو ،مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد، با حضور مسوولین کشوری و استانی معرفی شد.

به گزارش فصلی نو، ظهر امروز طی مراسمی با حضورمعاون عمرانی استاندار و مسوولین کشوری و استانی، مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان کهگیلویه وبویراحمد معرفی شد.

در این مراسم که در دفتر ریاست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد، طی حکمی از سوی «مهندس محمدجواد ظریف» مدیر بنیاد توسعه وعمران موقوفات کل کشور، «مهندس فرشاد رنجبر» به عنوان مدیر بنیاد توسعه وعمران موقوفات استان منصوب شد.

لازم بذکر است رنجبر سابقه اجرایی در بنیاد توسعه وعمران استان هرمزگان و مدیریت پروژه های عمرانی بندرعباس را در کارنامه کاری خود دارد و به دلیل رضایت سازمان اوقاف از عملکرد وی، به عنوان مدیر این بنیاد معرفی شده است.

جنتی مدر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان با تشریح پروژه های عمرانی موقوفه استان گفت: این جلسه به منظور آغاز به کار بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان و معرفی مهندس رنجبر به عنوان مدیر آن، برگزار شده است.

در پایان این نشست، مهندس فرشاد رنجبر حکم شروع فعالیت خود را از دست مهندس فیلی معاون عمرانی استاندار دریافت کرد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس