تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52607
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۹۷ - ۰۳:۳۷

فصلی نو ،در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیشتر اعضای حاضر از جمله مدیران آموزش و پرورش دو شهرستان بزرگ استان مخالفت خود را با این دستورالعمل که همه مدارس غیر انتفاعی تنها باید در شیفت صبح فعالیت داشته باشند اعلام کردند. به گزارش فصلی نو ،عصر امروز نشست شورای آموزش و […]

مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد تک شیفته نمی شود

فصلی نو ،در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیشتر اعضای حاضر از جمله مدیران آموزش و پرورش دو شهرستان بزرگ استان مخالفت خود را با این دستورالعمل که همه مدارس غیر انتفاعی تنها باید در شیفت صبح فعالیت داشته باشند اعلام کردند.

به گزارش فصلی نو ،عصر امروز نشست شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در این نشست یکی از دستور کارها در خصوص تک شیفت کردن مدارس غیر انتفاعی بود که دستورالعمل آن از طرف وزارت آموزش و پرورش صادر شده است.

در نشست شورای آموزش و پرورش بیشتر اعضای حاضر از جمله مدیران آموزش و پرورش دو شهرستان بزرگ استان مخالفت خود را با این دستورالعمل که همه مدارس غیر انتفاعی تنها باید در شیفت صبح فعالیت داشته باشند اعلام کردند.

در این نشست مدیران آموزش و پرورش این دو شهرستان به دلایل خود در خصوص مخالفت با این اقدام اشاره کردند که اولا به اشتغال‌زایی صدمه وارد می‌شود و دوم این که تعداد بسیار زیادی دانش‌آموز در شیفت بعد از ظهر مشغول به تحصیل هستند و فضای آموزشی کافی برای تحصیل آن‌ها در شیفت صبح وجود ندارد.

در این نشست در خصوص برخی آمارها هم میان اعضای شورای آموزش و پرورش اتفاق نظری وجود نداشت و برخی مسؤولان اعتقاد داشتند که در خصوص تعداد دانش‌آموزان در شیفت عصر بزرگنمایی شده است.

فرماندار بویراحمد هم در این نشست درخواست کرد که به دلیل وجود تعداد بسیار زیادی دانش‌‌آموز در مدارس غیر انتفاعی و همچنین اضافه شدن سالانه ۲ هزار نفر به آن‌ها و افزایش مهاجرت‌ها به این شهرستان طرح یاد شده ابتدا در شهرستان‌های کوچک اجرا شود.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. بانو گفت:

    مدارس غیرانتفاعی منافع خودشون رو درنظر میگیرن،وگرنه مدارس شیفت بعدازظهر بجز اتلاف وقت بچه ها چیزی نیست

  2. ایران گفت:

    با سلام (خلاصه عرض میکنم)اولا واقعا عجیبه.دقیقا صبحگاهی شدن و تک شیفته شدن مدارس به سبب تقسیم قاعدهمند دانش اموزان در همه مدارس موجب توانایی سایر مدارس جهت بکارگیری نیروی انسانی به دلیل توانایی درپرداخت حقوقشون خواهد شد. دوما اینکه گفته شده فضای اموزشیکافی برای شیفت صبح نیست حرف عبثیه و معلومه چ کسانی خوش ندارند تجمیع دانش اموزان در مدارسشان با یک تقسیم عادلانه منصفانه و به حق که ضامن ارتقا سطح اموزش و به نفع دانش اموز و سپس به نفع اولیا خواهد شد نیستند

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس