تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44511
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۹۶ - ۱۴:۳۹

فصلی نو؛ وجود ۲ ایستگاه تاکسی درون شهری در خیابان شهید منتظری یاسوج موجب گله مندی مردم شده است. به گزارش فصلی نو ،وجود بیمارستان شهید بهشتی،چند آزمایشگاه،کلنیک،اورژانس، مراکز بهداشتی و درمانی و مطب برخی پزشکان در این خیابان و تردد شبانه روزی بیماران و همراهان آنان خیابان شهید منتظری یاسوج را به خیابانی ویژه […]

لزوم ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی یاسوج

فصلی نو؛

وجود ۲ ایستگاه تاکسی درون شهری در خیابان شهید منتظری یاسوج موجب گله مندی مردم شده است.

به گزارش فصلی نو ،وجود بیمارستان شهید بهشتی،چند آزمایشگاه،کلنیک،اورژانس، مراکز بهداشتی و درمانی و مطب برخی پزشکان در این خیابان و تردد شبانه روزی بیماران و همراهان آنان خیابان شهید منتظری یاسوج را به خیابانی ویژه و پر رفت و آمد تبدیل کرده است. وجود  ۲ ایستگاه تاکسی درون شهری در این خیابان بر تجمع و ازدحام جمعیت در ساعات مختلف شبانه روز افزوده است.

تردد مردم در برخی مواقع در خیابان به جای پیاده رو خطر بروز حوادث و تصادفات را نیز افزایش داده است.
مدیر عامل تاکسی رانی استان با اشاره به اینکه در ۱۳ نقطه از شهر یاسوج ایستگاه‌های تاکسی در امتداد مسیر‌های اصلی هستند گفت:  با توجه به تصمیمات و برنامه ریزی‌های شهرداری تا پایان نیمه دوم اول سال آینده وضعیت ۲ مکان برای تجمیع این تعداد ایستگاه‌ها مشخص می شود.
بهرامی  افزود: این دو نقطه در ضلع جنوبی زمین چمن استادیوم تختی که در تملک زمین‌های اوقاف و امور خیریه است و دیگری در ضلع شمالی پل شهید چمران محدوده چشمه نباتی برای بخش سررود جنوبی در نظر گرفته شده اند.
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس