تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 53390
تعداد نظرات: ۱۹ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۹۷ - ۱۷:۴۰

در جلسه این هفته شورای شهر یاسوج و در غیاب اکثریت اعضا فرشید احمدی کیش  مدیران حوزه های مختلف شهرداری و پیمانکاران خدماتی شهرداری یاسوج را فرا خواند .

قبرستان ها را طایفه ای نکنید-شرکت های خدمات شهرداری برای پرداخت حقوق کارگران انصاف بخرج دهند-

فصلی نو ، در جلسه این هفته شورای شهر یاسوج و در غیاب اکثریت اعضا فرشید احمدی کیش  مدیران حوزه های مختلف شهرداری و پیمانکاران خدماتی شهرداری یاسوج را فرا خواند .

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد عضو شورای شهر یاسوج در این جلسه نقطه نظرات خود را درباره مسائل مختلف شهری بیان کرد که در زیر می خوانید:

یاسوج نگین گردشگری جنوب کشور است و باید در زمینه گردشگری همت بیشتری داشته باشیم.

از اسفند ماه تاکنون سنگ تمام گذاشتید و در جهت خدمات دهی به  گردشگران همه نکات لازم را رعایت کردید،  اما هنوز فاصله لازم با شهرهای دیگر وجود دارد که می طلبد از شما  استمداد  بطلبیم.

خدمات شهری یک حلقه متصل بهم هستند شرکت های خداماتی رئیس سازمانی اعضای مدیریت شهری به هم متصل هستند می طلبد که این همکاری های لازم ر جهت بهبودی بیشتر ا با هم  انجام دهیم.

جمعیت شهر یاسوج مهاجر پذیر است و دائم در حال افزایش است و بهمین جهت می طلبد که یک فکر اساسی که برای قبرستان های قومی انجام دهیم .

قبرستان نباید طایفه شود

قبرستان شرف اباد که نقطه اصلی آرامستان های شهر یاسوج است  با مشکلاتی هماند کمبود زمین روبرو است و انتظار میرود در این زمینه تمهدات لازم اندیشه شود .

در حوزه مسائل و مشکلات ارامستان توجه به سایبان ها و سالمندانی که به آنجا  مراجعه می کنند ضروری است ،در واقع شهرداری سازمانی است که وظیفه تکرینم ارباب رجوع را بر عهده دارد برخی از کارخها نیاز به هزینه انچنانی ندارد.

سکوهای پایین سایبان بلند است کلا مردم برای عبور با مشکلاتی مواجه می شوند و هزینه بر تیست در حوزه پسماند کارهایی انجام شده ویلچر نصب شده انتظار می رود شخصی در انجا گماته شود برای جمع اوری زباله هر روز زباله های زیادی رها می شود.

هر محیطی نیاز به مکان امن و ارامش مردم دارد مگر قبرستان هم طایفه ای می شود در حد ۴ قبر به بالا به کسی واگذار نشود قبرستان جایی است که مردم به سمت قیامت می روند و دیگر بحث طایفه گرایی وجود ندارد .

با فرهنگ سازی فاصله زیادی داریم

ضمن تشکر از حوزه پسماند اما مشکلاتی وجود دارد در بقیه شهرها همیشه یک کارگر وجود دارد که در پارک ها مستقر هستند و زباله ها راجمع اوری می کند این غلط است که صرفا جمع اوری زباله ها را به پایان  شب موکو ل کنیم با فرهنگ سازی فاصله زیادی داریم دو کارگر شیفتی بکار بگیرید .

در طول ۲۰ سال حضور در شهر این مهم را داریم کارر اضافی از حوزه مردم

وجود حضور ۵۰۰ الی ۶۰۰ نیروی اضافی در شهرداری وجود دارد  که از توسعه ممانعت بعمل می اورند.

در بازدیدی با یکی از همکاران  از شهر داشتیم یک سری آوارهایی از گذشته در پارک ها رها شدند انتظار داریم شهرداری های نواحی همکاری کنند .

سطل های اشغال در بیشتر مناطق دو قلو  هستن که زباله های نرم از خشک جدا شود .

عملکرد فضای سبز مثبت ارزیابی شده است اما نیاز به کلار بیشتر وجود دارد

از زحمات دکتر صادقی بخاطر همه تلاشهای صورت گرفته در ایام عید تشکر و قدردانی می کنم ،برای جمع اوری اسباب بازی و شهربازی های متروکه انتظار داریم که جمع اوری شود شهر بازی تبدیل به انبار شده است وسایل زاید و اسقاطی که توسط متولیان در پارک ها انباشته شده جمع اوری شود.

کار حوزه فضای سبز بسیار خوب است اما نیاز به کار بیشتر جهت رسیده به  وضعیت  ایده است.

برای دستفروشان نیاز به اتاق فکر داریم

برای کارکنان فرسودگی شغلی ایجاد می کنین بدنبال اتاق فکر باشیم و اگر دستفروش داریم برخورد مناسب شود، من متهم به حمایت از دستفروشان هستم دستفروشی در سراسر دنیا مرسوم است  اما بر  اساس برنامه های علمی اجرا می شود.

چه بخواهیم و چه نخواهیم دستفروش و وانت های میوه فورشی درون شهر وجود دارد ، انتظار داریم کسانی که از شهرهای دیگر در یاسوج بساط پهن می کنند ، شناسایی شوند .

شرکت های خدماتی طی این چند ماه که ما در حضور پیدا کرده ایم خیلی خوب کار کرده اند اما باید بگویم که کلیه کارهای حوزه های مختللف با هم در ارتباط هستند ، و باید همکاری های لازم در این حوزه ها بخوبی شکل بگیرد.

شرکت های خدماتی در زمینه پرداخت حقوق کارگران عدالت و انصاف را رعایت کنند

حق الناس  بخشیدنی نیست در زمان فوت و توبه از جند نفر  می توانینم حلالیت بطلبیم انتظار از شرکت های خدماتی نسبت به به پرذاخت حقوق و مزایا بر اساس قانون تعریف شده سازمان  عمل کنند.

از مدیران عامل سازمان ها و حوزه خدمات شهری انتظار داریم گزارش کار پرداخت از شرکت ها مطالبه کنند ، شاید از نظر علمی اشتباه باشد اما راه را اصلاح می کند .

در اسنفند این پرداختی ها را داشتیم کارگر ها به نحوه مبلغ پرداختی اعتراض داشتند باید تضمینی در زمینه پرداخت ها صورت گیرد غیر قانونی باشد  اما من نماینده مردم هستم برخی کارگران دو شیفته کار می کنند روسای سازمان ها پی گیری کنند یا اضافه کاری دهید یا یک شیفت کار بکشند.

 

 

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. مالک گفت:

  جناب اقای احمدی کیش..حرفات قشنگه..ولی به عمل حرف برآید به سخنرانی نیست..در سیل مطالبات بجای مردم مطمین باش ذر هر پست و مقامی و هر کسی باشد محو خواهد شد…فرموده اید متهم به جانبداری از از دستفروشان هستید..متهم نیستید بلکه در راستای حمایت بیجای شما از آنها شهر را به گند کشانده اید و خدا میداند بسته نه نیت شما برای اینکار نوعی مجرم هستید..از دسفروشی گذشته..یکی از اقوامتان که در مرکز شهر هم مغازه دارد هر سه ماه بسته به شرایط فصلی فروش صنف خود را عوض میکند..مگر این حق الناس نیست برادر….دم عید پسته و شیرینی..پاییز لوازم التحریر…رمضان. خرما..جالبه فک کنم هنوزم تصویر مبارکتون را از تابلوی بالای مغازش جابجا نکرده..تا چند وقت پیش که بودیش..فقط بدانید فردا در پیشگاه خدا باید جواب پس بدید برای کارهای که برای رضای او نبود و ملاکتون رضای بنده هاش بود…فاین تذهبون….

 2. شهروند گفت:

  حرف پیک و بی مقدار

 3. علی گفت:

  باز تو مرد مردی کردی اخ وه بخت ای شهر

 4. عباس گفت:

  تا شیر نه وه ماله روباه خواجه کماله
  تا حاج دهراب پور سکوت کرده شما فعلا بیا و بلبل زبونی کن به زودی شیر خفته بیدار میشه

 5. روستا گفت:

  باز تو گپ زی

 6. یاسوج گفت:

  به لطف بارون چمنها سبزه اثری هم از گل که نیست یه مشتی شن ریختن که علف همه رو گرفته نمیدونم اینا کجاش عملکرد مثبته

 7. یارا گفت:

  شیر خفته😂😂😂😂😂😂

 8. فقیر گفت:

  آخ وی مردل مملکت ودهس کی افتایه

 9. خدا گفت:

  خدا داند مردی مرد

 10. دنیا گفت:

  شجاعت صداقت و صراحت از خصوصیات دکتر احمدی کیش می باشد

 11. کامنت گفت:

  شماهای که الکی کامن می گذارین جز سرمایه دران بی درد هستین که از اول زیرساخت های این شهر خراب کردین مالک بودین نگذاشتین خیابان عریض ایجاد بشه برای مکز استان از اول تو مرکز شهر خیبان های تنگ و باریک احداث شد مثل الان که نمی گذارن ۴۵ متری اجرا بشه تا زمالنی که قشر سرمایه دار بر یاسوج حکمرانی کنند وضع یاسوج بهتر نمیشه ضمنا از صداقت جناب الهی در بیان مطلب و گذاشتن کامن ها تقدیر تشکر می شود

 12. یاسوج گفت:

  خدا انشااا. کمکت کنه خدمت گزار مردم

 13. بویراحمدی گفت:

  چرا ما مردم از حرف حق بیزاریم

 14. گچساران گفت:

  بنده خدا جز حرف حق چیزی نگفته خدا خیرش بده

 15. شهروند گفت:

  بنده خدا در پیچ و خم زندگی خودش مونده میخواد برای مردم مرکز استان تعین تکلیف کنه!

 16. اصلاح طلب گفت:

  آخ سی دکتری دانشگاه آزاد.
  خدا پدر دانشگاه آزاد رو بیامرزه.

 17. بویراحمدی گفت:

  آخ سی دکتری دانشگاه آزاد.
  خدا پدر دانشگاه آزاد رو بیامرزه.

 18. یاسوج گفت:

  اتفاقا طایفه جنابعالی عامل تحجر و واپسگرایی و سایر ناهنجاریها هستن.

 19. رسول گفت:

  تمام ناهنجاریهای شهر مربوط به طایفه شماست و شماها این شهر رو به فساد کشوندید

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس