تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 56393
تعداد نظرات: ۳ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۹۷ - ۱۴:۳۷

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر برخی شهروندان مناطق شرقی شهر یاسوج به وجود بوی نامطبوع در هنگام شب گلایه دارند، گفت: این موضوع ارتباطی با تصفیه خانه فاضلاب ندارد.

فاضلاب‌های سطحی عامل ایجاد بوی تعفن در مناطق شرق شهر یاسوج

 فصلی نو، سید یعقوب فرجی پیش از ظهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر برخی شهروندان مناطق شرقی شهر یاسوج به وجود بوی نامطبوع در هنگام شب گلایه دارند، اظهار کرد: این شهروندان عقیده دارند که این بوی نامطبوع از تصفیه‌خانه فاضلاب شهر یاسوج است در صورتی که این موضوع ارتباطی با تصفیه خانه فاضلاب ندارد.

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: کارشناسسان شرکت آب و فاضلاب تحقیقات و بازرسی‌های لازم را در این زمینه انجام داده‌اند.

 1. وی با بیان اینکه تخلیه فاضلاب های خانگی توسط تانکرهای تخلیه فاضلاب در شبکه جمع‌آری فاضلاب می تواند باعث اخلال در روند تصفیه فاضلاب شود، تصریح کرد: این موضوع شاید باعث اخلال در روند تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه ها شود ولی کارشناسان بر این موضوع تاکید دارند که بوی نامطبوع بوجود آمده ارتباطی با این موضوع ندارد.
 2. وی یادآور شد: موضوعی که باید مد نظر شهروندان و رسانه ها باشد این است که در نقاطی که شهروندان بی نامطبوع احساس می کنند فاضلاب های سطحی وجود دارد که با گرم شدن هوا با وزش نسیم در هنگنم شب باعث ایجاد بوی نامطبوع می‌شود.

فرجی با بیان اینکه بوی ایجاد شوده بوسیله فاضلاب های سطحی و رها شده در برخی مناطق شرقی و جنوبی شهر یاسوج باعث ایجاد این بوی نامطبوع می شود تصریح کرد: شهروندان از اینکه منشاء این بو از تصفیه خانه فاضلاب نیست کاملا مطمئن باشد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. احسان گفت:

  حرفت مفت و بی اساسه.چرا بقیه شهر که فاضلاب سطحی دارند بو نمیاد.

 2. بویراحمد گفت:

  الان مدت ۵شب هست خونه خودمان نمیخوابیم ازبوی بدوتفهن /خیابان شهیددهرابپور

 3. حمید گفت:

  باید تو رو بندازی تو حوض فاضلاب

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس