کد خبر: 22447
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=22447
تعداد نظرات: یک نظر
تاریخ انتشار: 2 آوریل 2017 ، 15:32

فصلی نو،

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ابتدای برنامه کاری خود ،دنبال این هستیم تا با سرکشی از مراکز بهداشتی و درمانی مشکلات و نقاط ضعف را شناسایی کنیم.

به گزارش فصلی نو،دکتر غلامعباس سبز در حاشیه بازدید نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از اورژانس هوایی و بیمارستان امام سجاد یاسوج در جمع خبرنگاران عنوان کرد: برای دیدن مشکلات به دنبال توجیه نیستیم ،بنابراین سعی خواهیم کرد که دس در دست هم مشکلات را به حداقل برسانیم.

دکتر سبز به مشکلات بیمارستان امام جاد یاسوج اشاره کرد و افزود:در بیمارستان امام سجاد ، بحث جدی در رابطه با وضعیت آسانسورها ،بخش اطفال و یکی دو  مورد مهم در حضور نماینده محترم مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای انجام شد ،که به یاری خداوند با پیگیری هایی که صورت خواهد گرفت این مشکلات مرتفع خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان امام سجاد از ابتدا برای تامین اجتماعی احداث شده بود ،گفت: بنای این بیمارستان بر اساس ۹۶ تختخوابی و کاربری آن برعهده سازمان تامین اجتماعی بوده است،که اکنون  با واگذاری این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی تحت عنوان آموزشی درمانی و بستری شدن حدود ۲۶۰ تا ۲۷۰ نفر به شکل همزمان جوابگو نیست.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تاکید بر همت مضاعف مسئولین استانی و اصحاب رسانه برای به حداقل رساندن مشکلات بیمارستان امام سجاد یاسوج ،اذعان داشت: با همکاری و  همراهی مدیران و اصحاب رسانه ،بعد از اتمام بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج ،در رابطه با بحث فضای فیزیکی بیمارستان های شهر یاسوج ،مشکلات به حداقل خواهد رسید.

دکتر غلامعباس سبز در ارتباط با وضعیت پیشرفت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج گفت:این بیمارستان تاکنون ۸۸ درص پیشرفت فیزیکی داشته است که این رقم فقط مربوط به حوزه فیزیکی ،این مرکز درمانی است ،در صورتیکه بخش فیزیکی فقط یک سوم ماجرا است و دو سوم دیگر به بخش های ابنیه ،تاسیسات و پرسنل می باشد ،که در صورت به بهرهبردری رسیدن این بیمارستان ،بخش اعظمی از مشکلات درمانی در سطح شهر یاسوج به حداقل خواهد رسید.

 

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "غلامعباس سبز:مشکلات درمانی شهر یاسوج ،پس از راه اندازی بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی به حداقل خواهد رسید"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
عبدالله
Guest

درود بر دکتر سبز عزیز
ببینیم تا کی تو این سیستم پوسیده درمان استان دوام میاری