تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44458
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۹۶ - ۱۰:۰۷

فصلی نو، مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از فعال بودن ۳۰۰ پروژه راه، ساختمان، مراکز اداری، بیمارستان و پروژه‌های مطالعاتی در این استان خبر داد. به گزارش فصلی نو ،علی محمد علیمردانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت:  ۳۰۰ پروژه شامل راهسازی، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی، احداث راه روستایی، احداث ساختمان‌های […]

علیمردانی : می مانم و به وظایف خودم عمل می کنم

فصلی نو،

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از فعال بودن ۳۰۰ پروژه راه، ساختمان، مراکز اداری، بیمارستان و پروژه‌های مطالعاتی در این استان خبر داد.

به گزارش فصلی نو ،علی محمد علیمردانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت:  ۳۰۰ پروژه شامل راهسازی، بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی، احداث راه روستایی، احداث ساختمان‌های اداری، احداث بیمارستان، بهسازی بافت فرسوده محلات، آسفالت معابر، پروژه‌های شهرسازی و مطالعات شهری،  احداث پل‌ها و ساختمان‌های فنی در این استان فعال است.

وی با اشاره به در دست ساخت بودن پروژه راهسازی «یاسوج-سی‌سخت» عنوان کرد: در زمینه مسائل مروبط به این پروژه طی نشستی با مدیرکل منابع طبیعی مشکلات مرتفع شده و هم اکنون مشکلی وجود ندارد.

علیمردانی ابراز کرد:  پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی دو پروژه بزرگ راهسازی شامل اتصال یاسوج به آزاد‌راه «‌شیراز-اصفهان» و اتصال شهرستان لنده به تشان استان خوزستان از محل اعتبارات ملی انجام شده و هم اکنون در سازمان برنامه و بودجه منتظر تعیین تکلیف و اخذ مجوز ماده ۲۳ است.

وی در پاسخ به این سوال که برخی رسانه‌های محلی از رفتن شما خبر می‌دهند آیا این خبر صحت دارد؟ افزود:  بر اساس ماموریتی که وزارت راه و شهرسازی محول کرده تا لحظه آخر به وظایفم عمل می‌کنم و این اخبار زره‌ای در اراده من نسبت به انجام وظیفه‌ام تاثیری ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با وجود محدودیت‌های اعتباری در کشور ولی اکثر پروژه‌های عمرانی راه و شهرسازی استان فعال بوده و با قوت ادامه کار می‌دهیم.

علیمردانی با بیان اینکه از روز اول فعالیتم در این استان قول دادم پیگیر افزایش اعتبارات ملی پروژه‌های راه و شهرسازی باشم، اظهار داشت: پیگیری‌های لازم برای تبدیل اعتبارات استانی ۸۰ درصد پروژه‌های راه روستایی به اعتبارات ملی انجام شده است.

وی از تدوین نقشه جامع و سیاست گذاری ۱۰ ساله راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: این مهم با هماهنگی مرکز در استان اجرایی شده است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. سادات گفت:

    اقای علیمردانی خیلی ضعیفه ایشان اصلا برخورد با ارباب رجوع رو بلد نیسه چطور ایشان هنوز تو این استان مونده نمیدونم
    مدیران به این ضعیفی موجب نارضایتی مردم شده

پربازدید ها
عکس