تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 7950
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۹۵ - ۱۹:۲۷

فصلی نو،سرمربی تیم ملی قطر گفت:اول می خواهم به تیم ایران بابت این برد و سه امتیاز تبریک بگویم به بازیکنانم هم بخاطر تلاششان تبریک می‌گویم بخاطر شکست متاسف هستیم. خوزه مانوئل کارینو بعد از شکست ۲ بر صفر مقابل ایران در نشست خبری گفت: اول می خواهم به تیم ایران بابت این برد و […]

صحبت های مربیان بعد از بازی/کارینیو:اشتباه بد از طرف ما بود/کیروش:

13950611000527_PhotoAفصلی نو،سرمربی تیم ملی قطر گفت:اول می خواهم به تیم ایران بابت این برد و سه امتیاز تبریک بگویم به بازیکنانم هم بخاطر تلاششان تبریک می‌گویم بخاطر شکست متاسف هستیم.

خوزه مانوئل کارینو بعد از شکست ۲ بر صفر مقابل ایران در نشست خبری گفت: اول می خواهم به تیم ایران بابت این برد و سه امتیاز تبریک بگویم به بازیکنانم هم بخاطر تلاششان تبریک می‌گویم بخاطر شکست متاسف هستیم. تیم ما سعی خوبی داشت و می‌خواستیم پیروز شویم و شناخت خوبی از هم داشتیم و فضا برای هر دو تیم کم بود و نمایش دو تیم نزدیک به هم  بود و تیم ایران قصد داشت از توپ های بلند به گل برسد و ما راه های نفوذ را بستیم هرچند در پایان بازی اشتباهاتی داشتیم که باعث شد دروازه ما باز شود و بازی را باختیم.

کارینو در مورد وقت کشی بازیکنان تیمش در جریان بازی و اینکه این مساله باعث نشد قطر ضربه بخورد، گفت: این موضوع را اصلا قبول ندارم زیرا هیچ تلاشی برای وقت کشی نداشتیم.

سرمربی تیم قطر در مورد اینکه گل اول ایران آفساید بود یا نه و در اواخر مسابقه هم اتفاقات ناخوشایندی رخ داد، گفت: بازی سخت و نفسگیر برای هر دو تیم بود گل می‌توانست آفساید باشد اما قبول کنید که اشتباه بد از طرف ما بود و ضربه بد را گلر ما زد و داور در جای خوبی ایستاده بود و او در مورد گل تصمیم گیری کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد اینکه شما خونسرد هستید اما چرا در اواخر مسابقه رفتاری خشونت آمیز نشان دادید آیا می‌خواستید که رفتار نیمکت ایران را تلافی کنید، گفت: فکر می کنم بازی در مجموع عادی بود و هر دو تیم برای برد تلاش می‌کردند شاید بازیکنان ما خشن رفتار کردند ولی نیمکت ایران هم رفتاری مشابه ما داشت.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس