تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44099
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۹۶ - ۱۶:۵۵

فصلی نو؛ معاون مسکن راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و  ۴۰۲واحد مسکن مهر در سال ۹۵تا  ۹۶  در این استان تکمیل و آماده واگذاری شده است. به گزارش فصلی نو نوید موسوی افزود: ۷۲۸ واحد از این تعداد در شهر یاسوج، ۲ هزار و  ۷۶ باب در گچساران و  ۶۰۰واحد در کهگیلویه آماده بهره برداری […]

سه هزار و ۴۰۲ واحد مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد آماده واگذاری است

فصلی نو؛

معاون مسکن راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و  ۴۰۲واحد مسکن مهر در سال ۹۵تا  ۹۶  در این استان تکمیل و آماده واگذاری شده است.

به گزارش فصلی نو نوید موسوی افزود: ۷۲۸ واحد از این تعداد در شهر یاسوج، ۲ هزار و  ۷۶ باب در گچساران و  ۶۰۰واحد در کهگیلویه آماده بهره برداری هستند.
موسوی ابراز کرد: انشعاب یکهزارو۵۰۰ واحد مسکن مهر به‌زودی نصب خواهد شد.
وی تنها راه نجات و برون رفت طرح مسکن مهر از مشکلات و چالش‌های آن و بسته شدن پرونده این طرح را منوط به همکاری و مشارکت بیش از پیش مردم در پرداخت سهم آورده خود دانست.
موسوی تصریح کرد: از مجموع پنج هزار و  ۱۱۵واحد مسکن مهر در این استان، یکهزار و ۴۴۰ واحد آن تا سال  ۹۳به متقاضیان واگذار شده بود.
وی گفت: هم اکنون ساخت ۲۱۳ واحد مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد در حال انجام است.
عملیات ساخت پنج هزار و  ۱۱۵واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار جمعیت استان در سال  ۸۷آغاز و تاکنون چهار هزارو ۸۰۶ واحد آن احداث شده است.
یکهزارو ۵۵۱ واحد مسکن مهر در شهر یاسوج، ۲ هزارو  ۶۵۲واحد در گچساران و  ۹۱۲واحد در کهگیلویه در حال ساخت است.
یکهزارو ۲۹۶ باب در گچساران در حال واگذار ست.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس