تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52642
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۹۷ - ۰۲:۰۶

فصلی نو ، – مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد زمان برگزاری امتحانات پایانی مدارس این استان در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم را اعلام کرد. به گزارش فصلی نو ، هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: امتحانات پایانی مقطع تحصیلی ابتدایی در مناطق سردسیری […]

زمان امتحانات پایانی مدارس کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

فصلی نو ، – مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد زمان برگزاری امتحانات پایانی مدارس این استان در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم را اعلام کرد.

به گزارش فصلی نو ، هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: امتحانات پایانی مقطع تحصیلی ابتدایی در مناطق سردسیری کهگیلویه و بویراحمد از ۲۵ اردیبهشت تا پنج خرداد امسال است.

وی افزود: ۲۲ تا ۳۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۷ نیز زمان برگزاری امتحانات پایانی دوره تحصیلی ابتدایی در مناطق گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

زارع پور بیان کرد: امتحانات پایانی مقطع تحصیلی متوسطه اول مناطق سردسیری و گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ اردیبهشت امسال آغاز می شود و تا ۱۳ خرداد نیز ادامه دارد.

وی عنوان کرد: زمان برگزاری امتحانات پایانی دوره تحصیلی متوسطه دوم مناطق سردسیری و گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد از ۲۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۷ تا ۱۳ خرداد است.

کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۱۵۲ هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم دارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. دانش آموز گفت:

    ایجهه
    از سیاسی کاری و تعریف دروغ و تمجید از تاجگردون فارغ نمیشید که فرصت انجام بقیه کارها را پیدا کنید.

پربازدید ها
عکس