تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47585
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۹۶ - ۱۳:۲۰

فصلی نو،اتاق بازرگانی دوره آموزشی مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی در یاسوج برگزار می‌شود. به گزارش فصلی نو،محسن محقق امروز در گفت‌وگو با فصلی نو با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی توسط اتاق بازرگانی یاسوج اظهار کرد: اتاق بازرگانی یاسوج برای نیل به توسعه تجارت و بازرگانی در استان و برقراری ارتباطات تجاری و بازرگانی […]

دوره آموزشی مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی در یاسوج برگزار می‌شود

فصلی نو،اتاق بازرگانی دوره آموزشی مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی در یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش فصلی نو،محسن محقق امروز در گفت‌وگو با فصلی نو با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی توسط اتاق بازرگانی یاسوج اظهار کرد: اتاق بازرگانی یاسوج برای نیل به توسعه تجارت و بازرگانی در استان و برقراری ارتباطات تجاری و بازرگانی در داخل و خارج کشور توسط تجار هم استانی چنین دوره‌هایی را برگزار می‌کند.

مسؤول روابط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج افزود: در طول سال جاری ساعت‌ها دوره در زمینه تجارت و بازرگانی توسط این اتاق برگزار شده که چنین دوره‌هایی ادامه خواهد داشت.

محقق به برگزاری دومین دوره مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی در استان اشاره کرد و گفت: این دوره فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه در سالن نمایش‌های اتاق بازرگانی واقع در خیابان دادگستری قدیم یاسوج برگزار و برای عموم مردم آزاد و رایگان است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس