تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37037
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۹۶ - ۱۵:۳۴

فصلی نو،انتشار خبر برکناری فریبرز نیکدل معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج توسط برخی از رسانه ها در حالی منتشر شد که تعدادی از رسانه ها جهت تفرقه افکنی این اقدام رئیس دانشگاه یاسوج را به مسائل قومی و قبیله ای ارتباط داده اند. به گزارش فصلی نو، فریبرز نیکدل که خود را اصلاح طلب معرفی نموده […]

دلیل اصلی برکناری معاونت فرهنگی دانشگاه یاسوج مشخص شد

فصلی نو،انتشار خبر برکناری فریبرز نیکدل معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج توسط برخی از رسانه ها در حالی منتشر شد که تعدادی از رسانه ها جهت تفرقه افکنی این اقدام رئیس دانشگاه یاسوج را به مسائل قومی و قبیله ای ارتباط داده اند.

به گزارش فصلی نو، فریبرز نیکدل که خود را اصلاح طلب معرفی نموده است در زمان ارژنگ بعنوان مدیر مشاوره دانشگاه منصوب شده بود و در زمان رمضانی بعنوان معاون دانشجویی فرهنگی منصوب شد .

فریبرز نیکدل پس از گذشت سه سال امروز تغییر کرد که به گفته یک منبع موثق در پی ناکارآمدی حوزه دانشجویی در مدیریت ثبت نام و پذیرش دانشجویان و اشکالاتی که در ساماندهی خوابگاهها در اوایل سال تحصیلی جاری رخ داد این جابجایی صورت گرفته است.

ضعف نیکدل در ساماندهی حمل و نقل که اعتراضات و حاشیه های فراوانی را در دانشگاه یاسوج به همراه داشت و تا زمان دخالت رحیمی رئیس دانشگاه این معضل پابرجا بود نیز از دلایل این برکناری نیکدل بود.

لازم است یاداوری شود که هجمه های صورت گرفته علیه دانشگه یاسوج در پی سلسله اقدامات پشت پرده ای است که از سوی رسانه های حامی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان علیه مدیران سردسیری در حال شکل گیری است و پیش از این مشابه انتشار این اخبار تفرقه افکنانه را علیه فرماندار بویراحمد شاهد بوده ایم.این تخریب ها در حالی صورت می گیرد که جانشین نیکدل دارای دکترای جامعه شناسی از دانشگاه تهران است.رامین مرادی غیر بومی است و مدیریت فرهنگی دانشگاه را در کارنامه خود دارد.پس از گذشت سه سال از مدیریت ناموفق نیکدل اکنون زمان تحول و جوانی فرا رسیده بود.به گفته منبع آگاه نیکدل چندین بار استعفا داده بود.

راستی چرا دوستان و هجمه کنندگان علیه این مدیران ،یک بار به نحوه چینش مدیران و پرسنل در ادارات آموزش و پرورش،جهاد کشاورزی ،برنامه و بودجه و یکی دو شرکت متولی آب و حتی گاز اشاره نمی کنند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. ناشناس گفت:

  منتظر یک تیرتاجی باشید… می اید…. بقیه بویراحمد هم کشک

 2. اصلاح حاتی گفت:

  گرینه مناسب برای مدیریت امور فرهنگی فقط مهندس یزدانپناه که تجربه کافی دارند.

 3. خطاب به اصلاحاتی گفت:

  وقتی سواد نوشتن کلمه اصلاحات را نداری چرا کامنت میذاری؟

 4. دانشجو گفت:

  گزینه مناسب فقط دکتر محمود ارشدی.

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس