کد خبر: 37037
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=37037
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ، ۱۵:۳۴

فصلی نو،انتشار خبر برکناری فریبرز نیکدل معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج توسط برخی از رسانه ها در حالی منتشر شد که تعدادی از رسانه ها جهت تفرقه افکنی این اقدام رئیس دانشگاه یاسوج را به مسائل قومی و قبیله ای ارتباط داده اند.

به گزارش فصلی نو، فریبرز نیکدل که خود را اصلاح طلب معرفی نموده است در زمان ارژنگ بعنوان مدیر مشاوره دانشگاه منصوب شده بود و در زمان رمضانی بعنوان معاون دانشجویی فرهنگی منصوب شد .

فریبرز نیکدل پس از گذشت سه سال امروز تغییر کرد که به گفته یک منبع موثق در پی ناکارآمدی حوزه دانشجویی در مدیریت ثبت نام و پذیرش دانشجویان و اشکالاتی که در ساماندهی خوابگاهها در اوایل سال تحصیلی جاری رخ داد این جابجایی صورت گرفته است.

ضعف نیکدل در ساماندهی حمل و نقل که اعتراضات و حاشیه های فراوانی را در دانشگاه یاسوج به همراه داشت و تا زمان دخالت رحیمی رئیس دانشگاه این معضل پابرجا بود نیز از دلایل این برکناری نیکدل بود.

لازم است یاداوری شود که هجمه های صورت گرفته علیه دانشگه یاسوج در پی سلسله اقدامات پشت پرده ای است که از سوی رسانه های حامی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان علیه مدیران سردسیری در حال شکل گیری است و پیش از این مشابه انتشار این اخبار تفرقه افکنانه را علیه فرماندار بویراحمد شاهد بوده ایم.این تخریب ها در حالی صورت می گیرد که جانشین نیکدل دارای دکترای جامعه شناسی از دانشگاه تهران است.رامین مرادی غیر بومی است و مدیریت فرهنگی دانشگاه را در کارنامه خود دارد.پس از گذشت سه سال از مدیریت ناموفق نیکدل اکنون زمان تحول و جوانی فرا رسیده بود.به گفته منبع آگاه نیکدل چندین بار استعفا داده بود.

راستی چرا دوستان و هجمه کنندگان علیه این مدیران ،یک بار به نحوه چینش مدیران و پرسنل در ادارات آموزش و پرورش،جهاد کشاورزی ،برنامه و بودجه و یکی دو شرکت متولی آب و حتی گاز اشاره نمی کنند.

image_pdfimage_print

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه on "دلیل اصلی برکناری معاونت فرهنگی دانشگاه یاسوج مشخص شد"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
بدون نام
Guest

منتظر یک تیرتاجی باشید… می اید…. بقیه بویراحمد هم کشک

اصلاح حاتی
Guest

گرینه مناسب برای مدیریت امور فرهنگی فقط مهندس یزدانپناه که تجربه کافی دارند.

خطاب به اصلاحاتی
Guest

وقتی سواد نوشتن کلمه اصلاحات را نداری چرا کامنت میذاری؟

دانشجو
Guest

گزینه مناسب فقط دکتر محمود ارشدی.