حمایت دانشگاه یاسوج از ایده‌های خلاقانه دانشجویان | فصلی نو
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۵ مهر - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
حمایت دانشگاه یاسوج از ایده‌های خلاقانه دانشجویان

فصلی نو؛

رئیس دانشگاه یاسوج از احداث خوابگاه ۱۰ هزار متری برای دانشجویان متأهل این دانشگاه خبر داد و گفت: مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه آماده پذیرش هرگونه ایده خلاقانه دانشجویان بوده و از آنان حمایت می‌کند.

محمودرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دانشگاه یاسوج دارای ۴ دانشکده فنی و مهندسی، ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی  و همچنین دو دانشکده اقماری صنعت و معدن چرام و نفت گچساران است.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه یاسوج در بین بهترین و موثرترین دانشگاه‌های کشور و دنیا قرار دارد، عنوان کرد: تمام خوابگاهای دانشجویی این دانشگاه طی دوسال اخیر تعمیر و بازسازی شدند و امیدواریم وضعیت خوابگاهی دانشگاه بتهر نیز شود.

رحیمی ادامه داد: از ابتدای امسال در زمینه خدمات رفاهی و دانشجویی تحولاتی آغاز شده که بخش‌هایی در حال انجام و بخش‌های نیز به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه یاسوج از راه اندازی درمانگاه دانشگاه یاسوج خبرداد و افزود: درمانگاه این دانشگاه در حال ایجاد و راه اندازی بوده که به دانشجویان، اعضای هیئت علمی، اساتید و کاکنان خدمات ارائه می‌دهد.

رحیمی تاکید کرد: دانشجو در این دنیای در حال رشد و تغییر نباید تک بعدی باشد بلکه باید علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی سایر معلومات را در دوران تحصیل کسب کند و دانشجویان تنها به فکر مدرک گرفتن نباشند بلکه این امر می‌تواند با توانمندی علمی و کاری همراه باشد.

وی با تاکید بر اینکه مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه آماده پذیرش هرگونه ایده خلاقانه دانشجویان بوده و از آنان حمایت می‌کند، تصریح کرد: یک خوابگاه ۱۰ هزار متری برای دانشجویان متأهل دانشگاه یاسوج احداث می‌شود.

رئیس دانشگاه یاسوج تاکید کرد: امسال در زمینه خوابگاه دانشجویی مشکلاتی داشتیم با تدابیر انجام شده رفع شد، در حوزه خوابگاه دختران مشکلی نداریم و طی سالهای آینده مشکلات خوابگاهی دانشجویان پسر دانشگاه نیز برطرف می‌‌شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true