تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47702
تعداد نظرات: ۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۹۶ - ۲۰:۲۴

فصلی نو،شهردار بیرجند در کنار مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس در محور طبس- فردوس حضور یافت و از نزدیک در جریان روند کار امدادرسانی قرار گرفت . به گزارش فصلی نو به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس محمدعلی جاوید روز گذشته با حضور در بیمارستان، از مصدومان این حادثه دلجویی […]

حضور شهردار یاسوجی بیرجند در کنار مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس در محور طبس- فردوس

فصلی نو،شهردار بیرجند در کنار مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس در محور طبس- فردوس حضور یافت و از نزدیک در جریان روند کار امدادرسانی قرار گرفت .

به گزارش فصلی نو به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس محمدعلی جاوید روز گذشته با حضور در بیمارستان، از مصدومان این حادثه دلجویی نمود.

وی در ادامه از مسئولان استان خراسان جنوبی اعم از لشکری و کشوری که درطول این مدت، شبانه روزی تلاش صادقانه و دلسوزانه ای برای مصدومین این حادثه داشتند تشکر و قدردانی نمود.
متن پیام تسلیت شهردار بیرجند در پی حادثه اتوبوس زائرین گچساران بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا الله و انا الیه راجعون
با تسلیم در برابر مشیت الهی، با شما عزیزان به سوگ نشسته‌ایم.
برای یک شهر سخت است از دست دادن عزیزانی که جایگزینی برایشان نیست.
ضایعه درگذشت ناگهانی تعدادی از هموطنانمان در حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس گچساران_مشهد در کیلومتر ۷ دیهوک- فردوس؛ سبب تألم و تأثر شدید گردید.
اینجانب ضمن تسلیت این مصیبت بزرگ و همدردی با خانواده های این عزیزان ، از درگاه ایزد منان برای درگذشتگان، غفران و رحمت واسعه الهی، برای مجروحان این حادثه سلامتی و برای بازماندگان شکیبایی و طول عمر با عزت آرزومندم.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. شهرداری گفت:

  درود خدا بر ژنرال بویراحمدی

 2. داور کارمند شهرداری یاسوج گفت:

  درود خدا بر دکتر عزیز و با اقتدار جاوید عزیز ک همیشه تو یاد و خاطرمان ماندگار است.با تشکر داور شهرداری یاسوج

 3. كارمند شهرداری گفت:

  جنرال شما با سخنان كم و زیاد اكنون شهردار جدید را با مشكل مالی جدی روبرو كرده خدا كند اونجا دیكه با صداقت رفتار كنه تا آون بیجاره ها بعدا با مشكل روبرو نشوند.

 4. شهروند گفت:

  اینجور که شما ازجاوید تعریف می کنید ما به عنوان یک شهروند کار خاصی ازایشلن ندیدیم….بله برای خودش وتعدادی از اعضای معامله گر دوره چهارم خوب بود….شهرداری راهم با بدهکاری وآوردن نیرو فلج کرد ورفت….

 5. زیلایی نیوز گفت:

  جاوید هم مرد عمل بود و هم سخن.ما ک دعاهامون تا زنده ایم پشت سرشه.حامی پاکبانان شهر یاسوج بود.مرد روزهای سخت شهر یاسوج.جاوید دوست داریم.جاوید باد جاوید

 6. درخشنده گفت:

  شهردار جدید آرد و آب رو ورشکسته کرد حالا نوبت شهرداریه.مقدم شبانه انتخاب شد شبانه هم خواهد رفت شک نکنین.کار هر کس نیست خرمن کوفتن.

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس