تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 56430
تعداد نظرات: ۸۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۹۷ - ۱۸:۳۸

اکبری با اشاره به اینکه یکی از اعضای شورای شهر طی مصاحبه‌ای شهردار یاسوج را منتخب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه دانسته که این موضوع جای تعجب دارد، بیان کرد: نستهن مقدم با رای ۶ عضو شورای شهر و در غیاب یک عضو دیگر به عنوان شهردار انتخاب شد و کسی از بیرون دخالت نداشته است.

در جلسه شورای شهر یاسوج دهرابپور سید هدایت اکبری را به شاه فرج الله واگذار کرد

فصلی نو ، نشست امروز شورای شهر یاسوج و حرف و حدیث‌های مطرح شده بیانگر آغاز جدال نفس گیر اعضای اقلیت و اکثریت شورای شهر است.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ،نشست شورای شهر یاسوج امروز با حرف و حدیث‌های همراه بود که می‌توان از آغاز یک جدال نفس گیر بین اعضای اکثریت و اقلیت شورای شهر خبر داد، جدالی که باید مردم در آن بسوزند تا بار دیگر چوب انتخاب خود را بخورند.

بیش از ۱۱۰ دقیقه از نشست ۱۲۰ دقیقه‌ای امروز شورای شهر یاسوج حول محور مصاحبه محمدرحیم دهرابپور عضو باسابقه شورای شهر با یکی از رسانه‌ها پیرامون دخالت رئیس کمیسیون بودجه مجلس و شهردار تهران در انتصاب شهردار یاسوج، رد پای یکی از اعضای سابق شورای شهر در واگذاری پارک زیبای چشمه نباتی، نحوه انتخاب شهردار و ….گذشت که حاشیه‌های را به همراه داشت.

در این نشست هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج خطاب به دهراب پور می‌گوید در مصاحبه‌ای از رد پای یکی از اعضای سابق شورای شهر یاسوج در واگذاری پارک چشمه نباتی سخن گفته‌ای در حالی اسنادی در این زمینه وجود ندارد بلکه کار قانونی به فرد دیگری واگذار شده است که با حاج دهرابپور واکنش نشان داد و گفت: تو را قسم به همین امامزاده فرج الله فقیر خودت بگو این پارک در اختیار کیست؟

چه کسانی بنای اقلیت و اکثریت را در شورای شهر یاسوج بنا نهادند

رئیس شورای شهر یاسوج با تاکید بر اینکه هیچ کدام از اعضای شورای شهر یاسوج حق دخالت در امور اجرایی شهرداری از جمله عزل و نصب‌ها را ندارند، گفت: رد پای برخی از اعضای شورای شهر در معارضات خیابان ۴۵ متری دیده می‌شود.

سید هدایت اکبری اظهار داشت: تمامی اعضای شورای شهر با سرمایه گذاری در پارک جنگلی به شرط دیده شدن حق مردم موافق بوده ولی یکی از اعضای شورای شهر در نشست جمعی از جوانان با استاندار خلاف نظر گذشته خود را بیان کرده است.

وی با اشاره به اینکه یک بام و دو هوا با اخلاق سازگار نیست، عنوان کرد: اعضای شورای شهر با نظر آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلیوه و بویراحمد مبنی بر سرمایه گذاری در پارک جنگلی به شرط لحاظ شدن حق و حقوق مردم موافق هستند.

اکبری با ابراز گلایه از برخی اعضای شورای شهر یاسوج که از عملکرد ۱۰ ماهه مدیریت شهری انتقاد می‌کنند، ابراز کرد: این افراد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند زیرا خود باید کارهای انجام شده که به نوعی دخیل بوده را ارزیابی کند.

رئیس شورای شهر یاسوج با تشریح برخی از کارهای صورت گرفته در مدت ۱۰ ماهه فعالیت شهرداری دور پنجم افزود: ۶۰۰ متر از باند برگشت ورودی پل سوم بشار آماده قیرپاشی و بهره برداری است.

اکبری با اشاره به اینکه یکی از اعضای شورای شهر طی مصاحبه‌ای شهردار یاسوج را منتخب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه دانسته که این موضوع جای تعجب دارد، بیان کرد: نستهن مقدم با رای ۶ عضو شورای شهر و در غیاب یک عضو دیگر به عنوان شهردار انتخاب شد و کسی از بیرون دخالت نداشته است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر “نستهن مقدم ” را در بین افراد مطرح برای شهردار شدن بهتر از سایر گزینه‌ها دانست و افزود: طرح این مسئله که افرادی در بیرون برای شورای شهر نسخه می‌نویسند به نوعی توهین به اعضای شورا است.

اکبری تاکید کرد: بدون حاشیه سازی دنبال کار مردم هستیم تا بلکه بتوانیم با تقویت زیرساخت‌ها رضایت آنان را به دست آوریم به گونه‌ای که هم اکنون شهر یاسوج به طور کامل آماده میزبانی از گردشگران و مسافران عید فطر است.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر در کمیسیون‌های مختلف عضویت دارند، تصریح کرد: فرشاد نگین تاجی خودش تمایلی به عضویت در کمیسیون‌ها نداشت و الا پیشنهاد نایب رئیسی کمیسیون عمران را به وی دادیم.

اکبری اظهار داشت: در نیت ما نیست برخی از اعضای شورای شهر را به حاشیه ببریم در حالی رد پای برخی از اعضای شورای شهر در معارضات خیابان ۴۵ متری دیده می‌شود.

رئیس شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه طرح موضوع اقلیت و اکثریت در شورای شهر توسط دوستانی که هم اکنون خود را اقلیت می‌دانند پایه ریزی شد، بیان کرد: روزهای اول بعد از انتخابات هرکاری کردیم قبول نکردند روی یک میز بنشینیم و به یک جمع بندی واحد برسیم.

اکبری گفت: هیچ کدام از اعضای شورای شهر یاسوج حق دخالت در امور اجرایی شهرداری از جمله عزل و نصب‌ها را ندارند و اگر جایی انحرافی دیده شد با طرح در هیئت رئیسه تذکر دهید.

جمع آوری پسماندها شق القمر نیست

عضو شورای شهر یاسوج گفت: با وجود پیگیری‌های مکرر ولی اراده‌ای برای فعال شدن کمیسیون ماده ۳۸ معاملات شهرداری وجود ندارد.

محمدرحیم دهرابپور اظهار داشت: دنبال چالش در شورا و شهرداری نیستیم ولی باید قبول کنیم عملکرد مدیریت شهری وفق مراد نیست.

وی با اشاره به اینکه برخی از اعضای شورای شهر نظافت و جمع آوری زباله را جزو کارهای مهم انجام شده شهرداری در ۱۰ ماهه گذاشته می‌دانند، عنوان کرد: این افراد بگویند که اگر شهرداری این کارهای سطحی و روزمره را نباید انجام دهد پس وظیفه‌ ذاتی آن چه بوده و باید چه کند.

دهرابپور در واکنش به تشریح فرایند انتخاب شهردار یاسوج ابراز کرد: اینکه گفته شود با ارزیابی صورت گرفته بین چندین گزینه شهردار فعلی انتخاب شد، صحت ندارد در حالی یک فرایند علمی طراحی شده بود که برخی آن را ناقص کرده و به انحراف بردند.

وی همچنین در واکنش به رئیس شورای شهر که گفته بود دهرابپور در مصاحبه‌ای بیان کرده شهردار یاسوج گزینه تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس است، گفت: چنین موضوعی صحت ندارند بلکه در آن مصاحبه گفتم تاجگردون و افشانی شهردار فعلی تهران در صدور حکم شهردار یاسوج همکاری کردند.

این عضو شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه مسئولیت هیچ کمیسیونی را نداریم که بتوانیم برای مردم کاری انجام دهیم، افزود: با وجود پیگیری‌های مکرر ولی اراده‌ای برای فعال شدن کمیسیون ماده ۳۸ معاملات شهرداری وجود ندارد.

دهرابپور با اشاره به اینکه آسفالت برخی معابر مدتی تبلیغ شد ولی خبری نیست، بیان کرد: هیچ پروژه خاصی در حوزه شهری جز دو پل سوم و چهارم بشار آن هم به همت مجموعه استانداری، فعال نیست.

وی در پاسخ به رئیس شورای شهر که چرده از رد پای برخی اعضای شورای شهر در معارضات پروژه احداث خیابان ۴۵ متری برداشت، گفت: به طور حتم باید منظورتان من باشم ولی من همین چند روز پیش در جمه مردم دولت آباد خواستار همکاری برای اجرای این پروژه شدم

عضو شورای شهر یاسوج با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر یاسوج به جای پرداختن به حواشی به مشکلات مردم رسیدگی کنند، گفت: در این شورا کارهای بزرگی از جمله شستن برخی خیابان‌ها انجام شده است.

فرشید احمدی‌کیش اظهار داشت: بعد از گذشت ۱۰ ماه از عمر مدیریت شهری رفتن به گذشته در زمینه‌های مختلف از جمله فرایند انتخاب شهردار به صلاح شهرداری نیست زیرا بیش از پیش برای توسعه شهری نیازمند تعامل و همگرائی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در طول تاریخ تاسیس شهرداری بهترین عملکرد را این شهردار و شورای شهر دارد، عنوان کرد: شست‌وشوی خیابان‌ها و جمع آوری پسماند به صورت مرتب انجام می‌شود و پل چهارم بعد از مدت‌ها راکد بودن هم اکنون از حد فعال هم گذشته است.

احمدی‌کیش ابراز کرد: برخی مسئولان برای شهرداری کارشکنی می‌کنند به گونه‌ای که برخی روز کلنگ زنی احداث جاده ۴۵ متری بدون اینکه در محدود و حریم این پروژه مالک باشند، ممانعت کرده و شعار می‌دادند.

این عضو شورای شهر یاسوج با اشاره به اینکه برخی از اعضای شورا در هنگام انتخابات شعار با مردم بودن دادند ولی در نشست‌های شورا غیاب هستند، بیان کرد: انتظار می‌رود در پایان سال هیئت رئیسه لیست حضور و غیاب اعضای شورا را منتشر کند.

کیوان آشنا دیگر عضو شورای شهر یاسوج در این نشست به دفاع از عملکرد عمرانی مدیریت شهری پرداخت و گفت: با دست خالی کارهای بزرگی از جمله پل چهارم بشار، آغاز عملیات اجرایی خیابان ۴۵ متری به طول ۵ کیلومتر، اتصال شهرک جوشکاران به پل امامزاده مختار ، تعیمر و روکش آسفالت معابر و احداث کانال آب‌های سطحی انجام شده است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. ياسر گفت:

  خل من سر بچيل ايما .حقتونه تاجكردون بتركونتون

 2. ایران گفت:

  کاش هر کدام از اعضای شورای محترم شهر حداقل بیان میکردند که چه کاری برای شهر انجام داده اند

 3. بهنام گفت:

  شورای شهر یاسوج واقعا مسخرس میگن زباله هارو جمع آوری کردیم بعضی خیابان ها را شستیم…چطور روتون میشه این حرفا رو بزنین؟؟؟؟؟

 4. ناشناس گفت:

  درود بر حاج محمدرحیم دهراب پور صادق و سالم

 5. همشهري گفت:

  حرف هاي آقاي دهرابپور واقعيت هست درود بر دهرابپور

 6. هاشمی گفت:

  پارک نباتی در واقع به آقای م واگذار گردید .. اما آقای م از وابستگان نزدیک شهردار قبلی بود و از طریق واسطه هآ در مزایده ها شرکت میکرد. آقای م چند سال متوالی پارک بازی سرپوشیده کنار فلکه عقاب راهنمایی را اداره می کرد. از طریق همین رانت ها آقای م سالیان قبل نیز در پارک های عمومی گچساران نیز اقدام به تاسیس پارک بازی و تفریحی نموده بود. در پارک نباتی همه مردم هر عصر و خصوصا شب ها آقای م را با گرم پوش ورزشی مشاهده می کردند. بعضی موارد ایشان از طریق واسطه اقدام به عقد قرار داد با شهرداری می نمود. تا ره گیری و شناسایی نشود.

 7. لهراس گفت:

  شستشوی خیابان ها و جمع اوری پسماند هم شد کارنامه اقای احمدی کیش!و صحبتهای جناب اشنارو داشته باشید…خخخخخخخخخ

 8. خلفی گفت:

  این آقای م همون فردی نیست که به تازگی مدیر شده است؟😀😀😀

 9. فرشیدعسکریان گفت:

  فقط باید مقابل این عزیزان سکوت وسکوت وسکوت کرد.اخه میشه بفرمایید وظایف پیش پا افتاده شهرداری اگر زیبایی وشستن وجمع اوری زباله نباشه دیگه چیه.عزیزان کارهای تازه ایدهای تازه،نه صحبت از انجام وظایف به شهروندان عزیز یاسوج تحویل بدید

 10. احسان گفت:

  شورا شدهمحل زدوبند
  اقای اکبری تیمت رو جمع کن و برو
  شما لیاقت این شهر رو ندارید
  اقای دهراب بپور هم با اصالت وو هم با خداست
  شما چطور
  اصلت رو بشناس

 11. رضایی گفت:

  تمام پست های مدیریتی و عزل و نصب ها با هماهنگی خودتون انجام شده مردم خیلی فهم و شعور دارند تمام انسانهای متفکر و کاردان رو گذاشتید کنار و یه مشت افراد بی سواد رو که نسبت فامیلی باهاتون داره رو در منصب های مختلف گذاشته اید بعد میگید از این خیانتها خبر ندارید واقعا تاسف باره که شهرداری رو مثل گوشت قربونی کردید شهرداری برره

 12. قاسم گفت:

  این دوره یکی از ننگین ترین دوره مدیریت شهرداری بوده از خود شهردار بگیر تا تمام معاونین و مسئولین واحدها مثل یارانه سهمیه بندی شده است و این ننگ تا همیشه بر پیشانی برخی از افراد شورا خواهد ماند همه شهرداریها دنبال افراد باسواد و باتجربه هستن اما شهرداری یاسوج آدم بی سواد رو که مدرک تحصیلیشو با پارتی و پول بدست اورده رو فقط به این دلیل که هم طایفه ای خودشون بوده و یا نسبت فامیلی باهاشون دارند رو اوردن و بهش مسئولیت دادن بایدم شهرداری نابود بشه

 13. علی گفت:

  زباله جمع کردن و شستشوی خیابانها از وظایف ذاتی شهرداریهاست جناب آقای احمدی کیش لطفا برید و قوانین شهرداری رو بخوانید و بعد حرف بزنید

 14. محمدیان گفت:

  اول برید و اون نیروهای قراردادی رو که خلاف قانون بهشون معاونت ها و پست های کلیدی شهرداری رو بهشون واگذار کردید رو بردارید بعد از عدالت و انصاف حرف بزنید آقایان قانون مدار

 15. بهادر گفت:

  به زودی تاوان تمام خیانت ها رو خواهید داد چوب خدا صدا نداره
  زنده باد عدالت زنده باد حاج دهرابپور بزرگ

 16. بندر گفت:

  همه شهرداریها از احداث بزرگ راه و پل ها و زیرگذرهای بزرگ حرف میزنن و شورا و شهردار ما از شستشوی خیابان و جمع اوری زباله و چیزهایی که در هیچ جای کشور کسی ازش حرفی نمیزنه رو عنوان میکنن خاک بر سر مردم این شهر که به جای اینکه به افراد شایسته رای بدن میان بر اساس قومی و قبیله ای رای میدن و اینم میشه نتیجش

 17. اکبرپور گفت:

  اخرش کاری کردن که شیر خفته بیدار شد
  حاج دهراب پور همه دوست دارن و رای شما یکی از سالم ترین آرائی است که از صندوقهای رای اومد بیرون
  نه کارت شارژ دادی نه آب معدنی پس جلوی این بی عدالتی ها مقاومت کن و جلوی برخی مفسدان شورا و شهرداری با اقتدار ایستادگی کن

 18. تیرتاجی گفت:

  جناب آقای اکبری حیف شما نیست که افتادید با یه عده افراد بی سواد که حتی بلد نیستن حرف بزنن لااقل روبروی حاج دهراب پور قرار نگیر چون هم شما و هم حاج دهراب پور شایستگی زیادی دارید و با اصالت هستید و حیفه که با یه مشت افراد بی سواد همسو شده ای

 19. احسان گفت:

  زنده باد فصلی نو که مثل بقیه سایتها پولکی نیستی و مرد هستی 👍👍👍

 20. صادق گفت:

  پل سوم را مسکن و شهرداری انجام و اجرا کرد و پل چهارم را جاوید شهردار قبل حتی تمام عرشه پل را هم داد تا در قزوین درست کنن پس افتخار شما چیه و چرا به مردم دروغ میگید این کارها رو که همه میدونن چه کسی انجام داده است حداقل یه کاری انجام بدید که دست جاوید بنده خدا توش نبوده باشه ستونهای پل چهارم رو از زمان جاوید بوده حالا بگید ببینم مردم به نظرتون کودنن و چیزی نمیفهمن

 21. کارمند راه و شهرسازی گفت:

  پل سوم را که راه و شهرسازی تمام کرد و اسناد مالی اون هم موجوده و شهرداری در این خصوص کاره ای نبوده است اگه کسی شک داره بیاد ذیحسابی راه و شهرسازی تا اسناد رو بهش نشون بدیم

 22. در جواب کارمند شهرسازی گفت:

  چون خوب نمی خونی خوب نمی بینی بد می نویسی اونا نگفته اند ک پل را شهردای اجرا کرد

 23. حشمت کریمی گفت:

  شهردار خیلی ضعیفه همه میگن حاج دهراب پور هم یکی اون بنده خدا که حرف حق رو زده گفته این شهردار به درد شهر نمیخوره

 24. ناشناس گفت:

  دهراب پور حق گفته است تمام عزل و نصب ها در شهرداری از طرف تمام اکثریت شورا صورت گرفته و این یکی از حرفهاییه که دهراب پور زده کجاش دروغه بقیه حرفایی هم که زده به حق بوده

 25. جباری گفت:

  آقای احمدی کیش در این بحران بی آبی کشور جنابعالی خجالت نمیکشی که میگی خیابانها رو شهرداری شسته !!!!از یه عضو شورا که نماینده مردمه خیلی زشته بحران آب و بی آبی کشور رو نادیده بگیره و این حرفا رو بزنه برادر مومن حداقل به جای آب پاشی بگو دادیم خیابونا رو جارو بزنن و آب رو صرف آبیاری فضای سبز کردیم

 26. فاطمه گفت:

  به خدا قسم شهردار ضعیفه آقایون شورا نمایندگان محترم مردم لطفا حرف حق رو بپذیرید

 27. ناشناس گفت:

  – درود بر مهندس اکبری شجاع
  مهندس اکبری انسانی سلیم نفس و مردم دار است. اهل معامله ومماشات نیست .

 28. لر گفت:

  خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر اینکه خود ان قوم تغییر دهند
  نشستیم یکی از ایکس حمایت میکنه یکی لز ایگریگ بابا هیچکدوم کارشون درست نیست وقتی من انتخابات ایگیم هرکه نه بی ککاشه… ویو بهتر وسرمو نیا حقمو هم ینه چوب خدا صدا نداره الان کلانشهرل که هیچ من کوچک ترین شهرل صحبت از پروژه های شهری عظیم مث پل شهری تقاطع های غیر همسطحه شهرداری و شورای شهر مارو ببین

 29. یاسوج گفت:

  یکی نیست به احمدی کیش بگه اگر حرف زدن بلد نیستی
  حرف نزدن هم بلد نیستی؟؟؟
  البته فکر کنم ایشون ده ماهی میشه که با واژه پاکیزگی اشنا شده

 30. دستفروش گفت:

  درود بر احمدی کیش حامی نیسان داران و فروشندگان دست فروش
  شخصی که با بودنش فضای شهر ی را برای ما اماده کرده

 31. یاسوج گفت:

  آخ وه بخت ای شهر

 32. یاحق گفت:

  بپذیرید که برای عملکرد ضعیف همتون باید نمره صفر بهتون بدن

 33. گلباد گفت:

  من نه اهل این شهرم و نه قصد ماندن در این شهر را دارم و چند ساله که مهمان شما یاسوجی ها هستم اما از فرهنگ شهر و شهرنشینی بی اطلاع نیستم همه شماها با عدم انتخاب جاوید بزرگترین ضربه رو به این شهر زدید

 34. بلادیان گفت:

  مردم دیگه به شماها رای نخواهند داد

 35. شاکرپور گفت:

  خشو تعریف خشو ای ین په بل تا مردم بگن نه ایشا
  عملکردتون صفررررررررررررره

 36. شهروند گفت:

  شهری که رئیس شوراش اکبری باشه اعضاء تصمیم گیرندش آشنا و اکبری تبار و احمدی کیش باشه .شهردارش باید مقدم باشه .وشهر یاسوج هم رو به عقب باید برگرده …..این تیم فقط دنبال منافع شخصی خودشون هستند و بس…..جناب اکبری چه بر سر باغ های آبشار آوردی .مگر با رانت شما و معاون شهرسازی این فجایع رخ میدهد با نام چه کسی است .فقط و فقط دنبال آزاد کردن باغات خودتی و پسر عموهات

 37. لوداب گفت:

  مقدم آبرو هممونو برد حالو ول کن بره جون خت

 38. قلندر گفت:

  تا دیر نشده شهردار رو استیضاح کنید اگه این کار رو نکنید در پیشگاه خداوند شرمسار و سرافکنده خواهید شد

 39. شیرفرهاد گفت:

  وه گویم شیر فرهاد نوخای بری شهردار یاسیچ وه شی عزیزم نه وه شه فرمانداری بهتر بیده شهردار یاسیچ انتخاب وه شد رفت مقدم کر خوبی بیده گناه وه داره بذار وه مونه ده تا یاسیچه گلستان وه کنه

 40. محمدطاها گفت:

  حقتونه تاجگردون مسخرتون کنه بی لیاقتای خدانترس.شماها یه مشت مفت خور دروغگویین که مردمو فریب میدین

 41. محمدطاها گفت:

  بابا جمع کنید این شورای شهربی عرضتونه یه مشت آدم دروغگو و کلک باز فقط دارن مردمو دور میزنن شهردارتونم از خودتون بدتره

 42. شهروند گفت:

  شهردار یاسوج خیلی ضعیفه

 43. اهالی دولت آباد گفت:

  جناب آقای حاج دهراب پور با سلام
  اکنون که مدیریت شهرداری یاسوج به دست افراد نالایق افتاده و آقای شهردار و شورای محترم شهرداری یاسوج را به محلی برای پیاده کردن اهداف قومی و قبیله ای تقسیم نموده اند همچنین مدیریت کلان شهر یاسوج را به بویراحمد علیا و سفلی جهت تقسیم غنائم مبدل و با برخی از پرسنل و مدیران توانمند و پاک دست شهرداری برخورد نامناسبی داشته اند و سنگ اندازی در اجرای خیابان ۴۵ را به ناحق به جنابعالی نسبت داده اند لذا ما اهالی دولت آباد و شرف آباد و بلکو در مقابل اینگونه بی حرمتی هایی که مجموعه شهرداری رواج داشته اند تحت هیچ شرایط نخواهیم گذاشت این خیابان اجرا شود و بدینوسیله به صراحت اعلام میکنیم مانور های شهردار یاسوج جهت سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی خود بوده و تا زمانی که حق و حقوق تمامی مالکین به صورت قانونی و براساس نرخ روز به مردم پرداخت نشود اجازه نخواهیم داد این طرح اجرا گردد

 44. ناشناس گفت:

  جناب مهندس اکبری مردی بزرگ وباشخصیت است .خدا حفظشون کنه

 45. افشون گفت:

  خیلی خجالت آوره آقای شهردار

 46. علی رضا گفت:

  بنازمت حاج دهراب پور کاسه کوزه این افراد فرصت طلب رو بریز به هم

 47. ناشناس گفت:

  به گزارش فصلی نو، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: فاز نخست این پل شامل یک مسیر رفت که به صورت موقت ۲طرفه خواهد بود از فردا پنجشنبه و به عنوان عیدی به مردم و گردشگران ورودی به یاسوج زیر بار ترافیک خواهد رفت.
  اینم از افتتاح پل سوم توسط استانداری محترم

 48. فرهاد گفت:

  اگه شورای محترم راست میگه چرا از افراد قراردادی در پست های مدیریتی شهرداری استفاده کرده و این در حالیه که خلاف قوانین و مقررات شهرداریهاست

 49. نجفی چنارستان گفت:

  جناب آقای اکبری میتونید بگید چگونه شهرداری به مدت ۱ ماه ،۶۰ میلیارد تومان پول نقد رو در عوض زمین های خیابان جمهوری به مالکان آنان پرداخت میکنند در حالیکه این مالکان نسبت فامیلی نزدیکی با شما دارند،ولی هنوز مالکان زمین های کمربندی ساحلی(شهید اورنگ)و خیابان ۴۵ متری و بعضی از خیابان های شهرک امام علی و شرف اباد از نظر شما ملزم به گذشت از حق و حقوق خود باید باشند؟؟آیا این انصاف است؟
  لطفا بگویید که کارخانه سنگ شکن شهرداری که به مزایده گذاشت چگونه نصف قیمت واقعی به پسر دایی شما واگذار شد؟؟
  لطفا بگویید چگونه بعد از انتخاب شهردار،پسر دایی شما به معاونت عمرانی منتصب گردید؟؟آیا انتخاب معاونت عمرانی از سوی شهردار به توصیه شما نبوده؟؟؟
  لطفا جناب آقای اکبری بگویید که چرا بسیاری از پیمان های شهرداری(شهربازی،بلوار پاسداران،…)بدون مناقصه به افراد خاص واگذار شده و افراد خاص در انتخابات شورای شهر در حمایت از شما پول هزینه میکنند؟؟؟
  لطفا آقای اکبری بگویید که بعضی از زمین های منطقه آبشار که متعلق به منابع طبیعی بود،چگونه یک شبه به صورت مشارکتی شخص شما و یکی از نمایندگان مجلس واگذار شد؟؟
  پس از مخالفت شما در واگذاری پارک جنگلی به شرکت نفت،چه اتفاقی رخ داد که شما و اکثریت شورا موافق واگذاری شدند در حالی که شرکت نفت بر مواضع خود تاکنون باقی است و حقوق مردم تاکنون نادیده گرفته شده است…
  مردم عزیز شهر یاسوج متوجه این میباشند که ساخت پل های بشار با تلاش معاونت عمرانی استاندار و شخص خود استاندار استان انجام میگیرد و دخیل بودن شهرداری تنها به انتخاب پیمانکار خلاصه میشود که آن هم با توصیه یکی از افراد خاص انجام میشود….
  مانور آقای اکبری و شهردار محترم بسیار تعجب آور هست هنوز که پروژه ی اتصال شهرک جوشکاران به پل بشار انجام نشده، سعی میکنند روی آن مانور دهند و سعی کنند مهری بر کارامدگی خود اعلام کنند…
  بسیار تعجب آور هست که جناب احمدی کیش شستن خیابان ها توسط شهرداری از افتخارات بزرگی اعلام میکند،اولا چنین صحبتی در شورای مرکز استان بسیار شرم آور میباشد،ثانیا باوجود اینکه امسال ۵۰ درصد کاهش بارندگی داشتیم و آب و فاضلاب شهری استان مداوم به رعایت در مصرف آب دارند،چه توجیهی نیز وجود دارد که آب شرب شهری یا کشاورزی در شستن خیابان ها استفاده کرد…
  و جناب آقای آشنا بهتره پاسخگو باشید که چرا بعضی از پیمان های شهرداری به اشخاص درجه یک بدون مناقصه باید واگذار شود و چرا کارگاه های تولیدی شما از پرداخت عوارض به شهرداری معاف هستند؟؟

 50. در جواب اهالی دولت اباد گفت:

  اگر خیلی دوست داشتین براتون اجرا میشه دوست هم نداشتین شما باید به نرخ روز به کسانی که زمین های شما را روی ۴۵ متری فروخته اید حساب کنید جمع کنید شهرنشینان …..

 51. اکبر گفت:

  ایخریت دولت ابادی ها اینقدر بی غیرت نیستن که پشت حاج دهراب پور رو خالی کنند غیر از مقدم خوابشو به گور ببره

 52. اکبر گفت:

  دولت ابادیا اینقدر پول دار هستن که حتی پول خون تک تک شما رو بدن شما چه کسی رو تهدید می کنید ما دولت ابادیها رو ؟خخخخخ

 53. حسین گفت:

  زنده باد نجفی چنارستان
  لیست عزل و نصب های شهرداری و وابستگی همه معاونتها و مسئولین واحد ها را منتشر کنید تا مردم از خیانتهای این افراد فرصت طلب باخبر شوند

 54. فرزاد گفت:

  اکبری گپ گپو ایزنی نخوب هم ورودی شهرته تمیز کنی . چیزی ک ازتون بر نمیاد فقط گپ گپو . احمدی کیش و اکبری تبار خو کلآ شوتن

 55. کارمند گفت:

  بزرگترین خیانتی که اکبری به بویراحمد علیا کرد این بود که الت دست افرادی مثل احمدی کیش و اشنا شد جناب اکبری جنابعالی با رای بویراحمد بالا به اینجا رسیدی نه با رای بویراحمد پایین!!!! این بود مزد خدمت این مردم به تو!!! واقعا تاسف اوره

 56. عشق است حاج دهراب پور گفت:

  بنازمت حاج دهراب پور که با یه تشر خیلیا به زرته زرت کردن افتادن

 57. در جواب اکبر گفت:

  گذشت زمانی مالک این شهر بودین لازم شدن بقیه املاکتون هم میخریم و از شهر بیرونتون میکنیم مثل بلای اسراییل سر فلسطین اورد شما اگر اینجا مرکز استان نمیشد چ از خودتون داشتین عزیزم؟ الحمداله همه هم توسط دهدشتی ها و بقیه مردم بویراحمد از حوزه جلیل بگیر تا زیلایی لوداب مارگون خریداری شده بزودی باید مهاجرت کنید

 58. یاسوجی گفت:

  این شورا که شما میبینید که در واقع شورا نیست که به فکر شهر و مردم شهر باشند اینا ی مشت ادم غارتگرند که دنبال پر کردن جیب خودشون ودوستان و فامیلشون هستن فقط خودشون با هم تبانی میکنن و اموال شهرداری را بین خودشون تقسیم میکنن وسلام بعد اب پاشی خیابونها وجمع اوری از پسماند را کار بزرگ جلوه میدن اخ و بخت مرم یاشوج با این انتخابشون….ً..

 59. کارشناس شهرداری گفت:

  با سلام
  وقتی گفته های ا…..، ا…..و آ…..را می خوانم بر خود لعنت می فرستم که خدایا چرا بینش بیشتری به من عطا نکردی تا این آدمهای بی تخصص و بی تعهد را بیشتر بشناسم.کاش برای کاندیداتوری شورا یه امتحان ورودی می گرفتن و همه می فهمیدن که بیشتر این آقایان حتی در چهار عمل اصلی ریاضی بدون ماشین حساب هم ناتوان هستند.
  جناب ا……شما که در انتصابات نیروهای شهرداری دخل و تصرف ندارید پس جناب مهندس ر……پسر خاله یا عمه و یا ….. من است. آقا چرا هر وقت شما رئیس می شوید باید ر…..هم معاون شهرسازی و معماری شود؟ مگر تخصص ایشان چیست؟ جناب مردم را دیوانه فرض نکنید، به خدا بدهکار مردم خواهید بود. بابا حیا کردن هم خوب است اگر به ان اعتقاد داشته باشید. مگر در این استان متخصص شهرسازی و معماری نیست؟ پس چه موقع جنابعالی و دوستان هم گروهی خودت می خواهید به مردم ثابت کنید که به فکر محیط زندگی انها خواهید بود؟
  جناب مگر یادت رفته است که وجب به وجب زمینهای متعلق به خود و فامیلهای وابسته به خود را که در طرح بوده اند هزینه اش را دریافت کرده ای و آخرین ان هم جنب کمیته امداد و اداره مالیاتی است که تا دندان مسلح به دنبال دریافت هزینه ان هستی. اگر مردم با شعور شهر یاسوج نمی دانند بنده که چندین سال هست که کارشناس واحد های مختلف همین شهرداری خراب شده هستم همه امور را خبر دارم.
  جناب کدام اهالی امده اند و برای خیابان ۴۵ متری رضایت داده اند؟ نکند روباه بازی جناب ف – پ کارشناس همه آش شهرداری را شما هم باورد دارید؟ انهایی که دور و بر شما هستند چند خرده مالک و مهاجر مثل خود ف -پ می باشند که جمع اراضی انها به ۳۰۰۰ متر هم نمی رسد. تا جایی که خبر دارم مالکین اصلی اراضی شرف اباد در چند روز گذشته به شهرداری امده بودند و همه با هم خواستار قانون شدند و نماینده حقوقی و ف – پ از کارشناسان خود شهرداری ما بعد از ساعت ها بحث و بررسی نتوانستند رضایت به حق انها را بدست اورند و حتی از کارشناسان همکار ما از امضا کردن فرار نمودند که خود بنده در واحد حقوقی شاهد بودم و ناتوانی پاسخ دادن قانونی راد را دیدم. جناب مهندس اکبری زمینهای واقع در مسیر ۴۵ متری همانند زمینهای خود شما که تمام قیمت انها را دریافت نمودید مالک دارند و از حق و حقوق قانونی برخوردار هستند.
  اما جناب اح…….شما نماینده مردم هستسد یا بزن بهادر شهرداری؟ ایا شما معنی جیره خوار را می دانید که مالکین محترم را به این عنوان لقب می دهید؟ چرا دوس دارید لقبی را که اگر خود از ان برخوردار بوده و از ان لذت می برید به دیگران بچسبایند؟ این توهین شما علیرغم اینکه پیگرد قانونی ان برای مالکین ۴۵ متری باز خواهد بود به عنوان بهترین کارنامه شما بر در و دیوار شهر خودنمایی خواهد کرد تا مردم نماینده بی ادب خود را بهتر بشناسند و بدانند که مدرک داشتن با سواد داشتن فاصله ای بس عظیم خواهد داشت که به نظر می رسد شما فقط اولی را بر خوردار هستید. جناب امیر کبیر شورای محترم شهر یاسوج کاش می دانستید شهر و شهرسازی چیست و مردم در ان چه جایگاهی دارند. آنهایی که به حق جلوی کلنگ زنی شما و مسئولین بی تدبیری مثل شما را گرفتند مالکین چند روستا بودند نه اجیر شده .انها فرزندان کسانی بودند که به قول بهمن بیگی انقدر پا در رکاب گذاشتند و انگشت بر ماشه فشردند تا زا دهستانی استانی بسازند و مرکز ان شهری باشد به نام یاسوج با مردمانی فهیم و شجاع ،اما ان دورن شما کجا بودید و سکونتگاه شما برادر نماینده کجا بود؟ پس حرمت نگه دارید و پا را بر پدال گاز خود بردارید چرا که تمز اصلی کاهش فشار گاز می باشد نه پدال ترمز.
  مالکین خواهان حقی می باشند که قانون کشوری عزیزی به نام ایران اسلامی به انها داده است و اگر شما مخالف این قانون هستی یعنی مخالف ایران اسلامی هستی و ان خود جای تامل دارد و پیگرد ان هم با دیگر نهادهای دفاع از ارزشهای انقلاب می باشد.
  اما جناب مهندس نگین تاجی شما که ادعای تخصص معماری و شهرسازی می کنید چرا در هیچ کجا بر اساس همین تخصص و قوانین مربوط به ان از حق و حقوق شهروندان دفاع نمی کنید؟ چرا افراد غیر متخصص را راهمایی نمی کنید و به انها نمی گویید که در بحثهای تخصص کار را به کاردان بسپارید. چرا شهامت ندارید به صراحت توانایی و تخصص معاونتهای مختلف شهرداری را ارزیابی کنید و به شهردار محترم مشاوره دهید.چرا همکاران ما در شهرداری با تخصص و تجربه بالا فقط صبح را به ظهر می رسانند و از توان بسیاری از انها استفاده نمی شود؟
  جناب اقای خوبانی دگر زمان مدیریت سنتی به سر امده است شما مگر علم مدیریت ندارید چرا از به کار گیری علوم مدرن و پسا مدرن مدیریتی در هدایت شهرداری و اقدامات اجرایی ان بهره نمی برید؟ مگر شما به عنوان یک متخصص نماینده مردم نشدید پس چه وقت می خواهید از حق و حقوق مرد دفاع کنید؟
  اما جناب مهندس آ…..در حرفهای خود و در حق و حقوق مردن رعایت انصلف را فراموش نکنید. شما یک چهره جوان هستید که یقینا استارت فعالیتهای اجتماعی و مدیریتی خود را از شورا شروع کرده اید پس بازیچه بعضی ار اعضای محترم شورا و کارشناسان شهرداری نشوید و بی خبر از کسی دفاع نکنید. در ان دنیا همه ئما روزی را به نام روز قیامت خواهیم داشت و انجاست که همه پرده ها کنار زده خواهند شد و چهره واقعی افراد نمایان می شوند و خدایا به عزتت قسم ما را در ان دنیا رو سفید نشان بده.
  اما جناب اقای دهراب پور شما بزرگ اعضا هستید با حسن نیت و صبوری گروه را هدایت کنید. ادبیات کلامی بعضی از اقایان را تذکر داده و اصلاح نمایید. خود از مالکین خیابان ۴۵ متری هستید رعایت حق الناس کنید و خواسته های مردم را بشنوید.
  چرا تا کنون برای یک بار هم که شده مالکین محترم را به شورا دعوت نکرده اید و پای سخنان انها ننشسته اید؟ مگر شما وکیل الرعیا نیستید؟ برادر عزیز تلاش بیشتری نمایید و در جهت خدمت به مردم شریف شهر یاسوج با دیگر اعضا همکاری بیشتری نمایید.البته در بکارگیری کارکنان شهرداری در پست های مختلف دقت بیشتری را به خرج دهید. کارشناسان شک و شبه داری را که مالکین و شهروندان از انها شاکی هستند نگذارید بر مردم ظلم کنند و کلیه خواستها و اقدامات غیر قانونی انها را رصد نمایید. گزارش روز کلنگ زنی ۴۵ متری را رصد کنید و خواسته های مردم را بشنوید.
  به امید سرافرازی اعضای محترم شورا

 60. هومن گفت:

  آقای هدایت اکبری حواست باشه به گفته این بنده خدا به زودی جنابعالی رو هم مثل اسرائیل بیرون میکنن اینا افرادی هستن که بهشون اعتماد کردی ؟ارواح جد و ابادت اگه بتونی بویراحمد بالا رو بگیت پشت چشمتون ابروه ؟ به موقع از جلیل تا بابکان و بالا شهر همتون رو میندازیم بیرون ،تا حالا که عرضه نداشتین به یه بویراحمدی بگید تو که با چماق جوابتون رو دادیم

 61. فاطمه گفت:

  آقای هدایت اکبری جنابعالی چطور وجدانت قبول کرده که بیفتی با این افراد !!!

 62. همشهری گفت:

  در جواب این بنده خدا ، خودت با کل طایفه ات جمع بشی زونی اینو نداری که به یک جلیلی یا بابکانی بگی تو بدبخت
  یه نفر واسه ایلتون کافیه

 63. تمام اهالی یاسوج گفت:

  طرح استیضاح شهردار یاسوج باید در دستور کار قرار گیرد:
  یکی از مهمترین وظایف شورای شهر نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقررات و به دور از هر گونه تبعیض می باشد طی مدیریت یک ساله شهردار یاسوج متاسفانه هیچ اقدام مثمر ثمری از سوی آقای مقدم صورت نگرفته است به گونه ای که مدیریت ضعیف شهردار محترم روز به روز باعث می شود شهر یاسوج با چالش های متعددی روبرو گردد به جهت جلوگیری از جبران خسارتهای دیگر به شهر یاسوج و رسیدن به شهری که مایه افتخار همگان باشد تمام مردم شهر یاسوج از شورای محترم تقاضا دارند هر چه سریعتر نسبت به استیضاح شهردار یاسوج و انتخاب شهرداری قدرتمند اقدام لازم را معمول نمایند آرزوی سربلندی تمام اعضاء محترم شورای شهر یاسوج را از خداوند منان خواستاریم .

 64. جلیلی گفت:

  شما ها مایه بی آبرویی قوم بزرگ لر هستید و ضعف فرهنگی دارید و تمام جنایتهایی که در یاسوج اتفاق میفته همش به شما وصل میشه اگه راست میگی بگو کی هستی تا حالیت کنم کی فلسطینه کی اسرائیل

 65. شهروند یاسوجی گفت:

  آقای هدایت اکبری با سلام
  اینم دسته گلی که به مردم یاسوج هدیه کردی ! این بود نتیجه رای دادن و انتخاب شما؟؟؟؟ به زودی زود …….. صندلی ریاست رو هم ازت میگیرن خودت میمونی و عملکردت و مردم بویراحمد بالا که بهت اعتماد کردن و رای دادن

 66. علی بی غم گفت:

  احسنت به کارشناس شهرسازی اینا همشون معامله گرن و خائن

 67. شکور گفت:

  جناب آقای حاج دهراب پور سلام علیکم
  در برخی از کامنت ها برخی از دوستان گفته اند آقای شهردار الهه پاکی است و عدالت !!!! عدالتی که فقط اسمش را شنیده و یا این کلمه را در کتابها دیده است .مکاتبات مکرری در خصوص منع بکارگیری کارکنان قراردادی و قانون کاری در پستهای مدیریتی شهرداری به آقای مقدم شهرداری که از آن به عنوان سمبل عدالت ازش یاده شده است از سوی شورای اداری و استخدامی و سایر دستگاههای ذیربط به شهرداری یاسوج ابلاغ و به طور شفاف این عمل شهردار را خلاف مقررات استخدامی شهرداریها و دهیاریهای کشور اعلام نموده اند و این افراد فقط به مدت سه ماه میتوانند در این مسئولیت داشته باشند پس چرا الان و بدون احتساب شهردار قبلی در زمان مدیریت همین شهردار جناب مقدم که از آن به عنوان شهرداری پاک دست یاد برده اند این افراد هنوز در این مسئولیت ها فعالیت دارند !!!این بود شهردار پاکدستتون !!! لطفا در خصوص این تخلف آشکار جناب آقای مقدم بررسی فرمائید تا همگان بدانند کسانی که در مقابل قانون می ایستند نه تنها پاک دست نیستن بلکه مایه نارضایتی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و فقط با این تخلفات آشکاری که انجام می دهند زمینه نارضایتی عمومی را در کشور فراهم می نمایند همه باید بدانند اینگونه مدیران که مسائل قومی و قبیله ای را به جای عدالت و انصاف در سرلوحه کارهای خود قرار داده اند خیرخواه نظام نبوده و نخواهند بود!!! مردم باید بدانند به چه کسانی رای میدهند و آگاه باشند که اینان کسانی هستند که جز قانون گریزی و ضربه به بیت المال مردم از هر کوششی دریغ نمیکنند!!!! سازمان محترم بازرسی استان که مدافع بیت المال و حق و حقوق مردم است چرا سکوت نموده و دلیل عدم برخورد این سازمان با افراد قانون گریز من جمله شهردار محترم چیست !!!! آیا این افراد نباید شناسایی و به مردم معرفی شوند ؟؟؟ لطفا لیست تمامی این افراد منتشر تا مردم فهیم شهر یاسوج منبعد به افرادی رای دهند که حافظان و مدافعان حق و حقوقشان باشند نه افرادی که جز خیانت به مردم چیزی در سر نمی پرورانند
  با تقدیم احترام

 68. نصیر گفت:

  اسامی بستگان شورای شهر یاسوج را که در شهرداری به صورت غیر قانونی به مسئولیت های مختلف گمارده شده اند را منتشر کنید تا مردم یاسوج در انتخاب های نمایندگان شورای شهر در دوره بعد افراد اصلح را انتخاب نمایند و به این خائنین رای ندهند

 69. محمد قاسمی گفت:

  دکتر مقدم برای سالیان متمادی شهردار یاسوج میباشد و خوا

 70. محمد قاسمی گفت:

  کلا هرچی نظر دادیت فقط از روی حسادت به اینکه شهردار از یویرحمد سفلا می باشه
  به همین خیال باشید که اگر بتونید ایشون رو بردارید
  هر کسی هم ناراضیه میتونه از این شهر بره

 71. شهروند گفت:

  جناب آقای محمد قاسمی لطف کن بگو هنرش چنه ؟؟؟؟ایخیم بیونیم

 72. سلیمی گفت:

  افرین به شکور
  ماده ۵ قانون استخدام کشوری به صراحت واگذاری تمام پست های مدیریتی را به کارکنان قرارادی ممنوع کرده و این کار شهردار یعنی تمکین از قانون و قانون گریزی

 73. شهروند دلسوز گفت:

  ضعف مدیریتی و نا کارآمدی مسئولین حوزه های مختلف در شهرداری یاسوج بیداد می کند

 74. علی رضا گفت:

  در خصوص واگذاری پست های مدیریتی به بستگان شورای محترم در شهرداری یاسوج بررسی فرمایید بر اساس ماده ۵ قانون استخدام کشوری واگذاری تمام پستها و مسئولیت ها به نیروهای قراردادی در شهرداریها ممنوع است و این عمل نقض صریح قانون می باشد چرا آقای مقدم در مقابل قانون قرار گرفته و از قانون تمکین می کند . چرا تمام معاونت ها و مدیرعاملین سازمانها و مسئولین حوزه های مختلف شهرداری دست نشانده اعضا ء شورای شهر هستند ؟چرا به این تخلف آشکار مقدم رسیدگی نمی شود؟چرا علیرغم تذکرات معاونت عمرانی استاندار،بازرسی استانداری،و سایر مراجع امنیتی استان در خصوص این تخلف آشکار ، شهردار یاسوج قانون گریزی می کند ؟ واگذاری مسئولیت ها به افرادی خاص از سوی شورای شهر یاسوج چه دلیلی جز فساد و دخل و تصرف در بیت المال می تواند داشته باشد؟ آیا عزل و نصب هایی که در شهرداری و با اصرار شورا صورت میگرد خود دلیل صریح و شفافی بر تاراج بیت المال نیست ؟ و در پایان سکوت برخی مراجع امنیتی استان علی الخصوص بازرسی استان و بازرسی خود استانداری چیست و هزار اما و اگر دیگر!!!! لطفا بررسی فرمایید و جلوی برخی فسادها و راند خواریها در شهرداری یاسوج را بگیرید

 75. غذیب گفت:

  ضعیف ترین شهردار رو آورید آقایان شورای شهر ،معامله گران شما فقط دارید بیت المال رو تاراج میکنید انشالله به زودی گند کاراتون رو میشه

 76. قاسمپور گفت:

  بابا این بنده خدا چیه اوردیت مگه آدم باسواد کم بود که اینو گذاشتید شهردار خاک بر سر همتون برید جاوید رو بیاریت تا بیشتر از این شهرداری رو به نابودی نکشوندید

 77. کارمند گفت:

  قوم و خویشلشونه نهانه که هر کاری ایخن کنن

 78. قلندر گفت:

  احتمالا سازمان بازرسی استان و بازرسی استانداری ذینفع هستند و الا واگذاری مسئولیت به نیروهای قراردادی نقض صریح و شفاف قانون است

 79. گلباد گفت:

  خدا وه سازمان بازرسی نخو یه چند تا پیرمرد رو گذاشتن بعد ازشون میخوان جلو فساد رو بگیره

 80. محمد گفت:

  حضرتعباسی بین همتون یه مرد هست اونم حاج دهراب پوره هر چی گفته حق بوده

 81. خادم گفت:

  خدا بیونسمی احمدی کیش و آشنا اومنه من شورا سیچه

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس