تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 36451
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۹۶ - ۱۸:۲۵
فصلی نو؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم فوتبال دسته دوم در این استان با هدف درآمدزایی تشکیل شود. به گزارش فصلی نو، علی محمد احمدی در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به درخواست مدیرکل ورزش و جوانان برای رفع مشکلات ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج، اظهار داشت: با همکاری بخش خصوصی یک تیم فوتبال در لیگ دسته ...
تیم فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شود

فصلی نو؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم فوتبال دسته دوم در این استان با هدف درآمدزایی تشکیل شود.

به گزارش فصلی نو، علی محمد احمدی در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به درخواست مدیرکل ورزش و جوانان برای رفع مشکلات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج، اظهار داشت: با همکاری بخش خصوصی یک تیم فوتبال در لیگ دسته دوم تشکیل دهید.

وی عنوان کرد: در صورت تشکیل تیم فوتبال لیگ دسته دوم و درآمدازیی این تیم مجموعه مدیریت ارشد استان برای رفع مشکلات کنونی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج با وجود نواقص مختلف در دو سال پیش افتتاح شد و این مشکلات در تحویل موقت نیز رفع نواقص نشد.

سید محمد تقی علوی افزود: برای نگهداری از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج مشکلات متعددی داریم که انتظار می‌رود نماینده عالی دولت در استان برای برطرف کردن مشکلات این ورزشگاه مساعدت لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: برای نگهداری و رفع مشکلات ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج نیازمند ۳۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم.

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج با وجود هزینه میلیاردی احداث و هم اکنون هیچ گونه کاربردی نداشته و در توسعه ورزش و نشاط جامعه تاکنون نتوانسته نقشی ایفا کند.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس