تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 35076
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۹۶ - ۱۲:۲۲
فصلی نو-وزیر ارتباطات گفت: برای برقراری تماس صوتی تلگرام به‌عنوان مطالبه مردم مذاکرات مجددی با دستگاه قضایی انجام می دهیم. به گزارش فصلی نو، محمدجواد آذری جهرمی درباره برقراری مجدد تماس صوتی تلگرام و اقدامات این وزارت‌خانه در این راستا، اظهارات زیر را مطرح کرد: *دلیل انسداد تماس صوتی تلگرام به موضوعاتی که از سوی دستگاه قضایی اعلام شد بر می‌گردد و ...
توضیح «وزیر ارتباطات» درباره رفع فیلتر تماس صوتی تلگرام

فصلی نو-وزیر ارتباطات گفت: برای برقراری تماس صوتی تلگرام به‌عنوان مطالبه مردم مذاکرات مجددی با دستگاه قضایی انجام می دهیم.

به گزارش فصلی نو، محمدجواد آذری جهرمی درباره برقراری مجدد تماس صوتی تلگرام و اقدامات این وزارت‌خانه در این راستا، اظهارات زیر را مطرح کرد:

*دلیل انسداد تماس صوتی تلگرام به موضوعاتی که از سوی دستگاه قضایی اعلام شد بر می‌گردد و این دستور به شرکت‌های ارائه کننده خدمات داده شده است.

*مرجع قضایی تصمیم گرفته و اینکه آیا خود مرجع قضایی این موضوع را برطرف می‌کند یا خیر موضوع دیگری است، اما از این جهت که چنین امکاناتی برای مردم کشور فراهم باشد یا خیر باید گفت که چنین امکانی در حال حاضر وجود دارد.

*به‌ عنوان مطالبه مردم مذاکرات مجددی در این باره صورت می‌گیرد تا مشاهده کنیم چهارچوب‌های این موضوع چگونه است و اینکه آیا می‌توانیم مشکل را برطرف کنیم تا این امکان در اختیار مردم باشد یا خیر.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس