تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50445
تعداد نظرات: ۱۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۶ - ۰۱:۳۹

فصلی نو ، استاندار کهگیلویه وبویراحمد بهمراه برخی مسئولان اجرایی روز جمعه از طرح های عمران شهری در یاسوج بازدید و همچنین از نزدیک در جریان روند زیبا سازی و آمادگی شهر برای استقبال از بهار و مهمانان نوروزی قرار گرفت. به گزارش فصلی نو ، استاندار کهگیلویه وبویراحمد روند اجرای پل چهارم بشار یاسوج را […]

تقدير استاندار كهگيلويه و بويراحمد از عملكرد شهرداري ياسوج

فصلی نو ، استاندار کهگیلویه وبویراحمد بهمراه برخی مسئولان اجرایی روز جمعه از طرح های عمران شهری در یاسوج بازدید و همچنین از نزدیک در جریان روند زیبا سازی و آمادگی شهر برای استقبال از بهار و مهمانان نوروزی قرار گرفت.

به گزارش فصلی نو ، استاندار کهگیلویه وبویراحمد روند اجرای پل چهارم بشار یاسوج را رضایت بخش دانست و گفت: با توجه به اعلام مجری و پیمانکار فاز نخست این پل قرار است تا هفته دولت سال ۹۷ به بهره برداری برسد.

احمدی در بازدید از آبشار یاسوج ، گفت: ساماندهی و بهسازی فضای موجود و پیرامونی آبشار یاسوج بهانه ای برای دست درازی سودجویان ومتصرفان به زمین های اطراف شده است.

وی برخی دیوارکشی ها و ساخت وسازهای غیرمجاز در فضای پیرامونی آبشار یاسوج را یادآور شد و گفت: طرح بهسازی و اقدام های عمرانی باید با محوریت و نظارت دقیق دستگاه های متولی و نظارتی انجام شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین در بازدید از پارک غدیر یاسوج اقدامات انجام شده شهرداری در این فضای تفریحی را قابل تقدیر دانست و گفت: یکی از طرح های مهم عمران و جامع شهری یاسوج ساماندهی و زیباسازی حریم رودخانه بشار البته با رعایت تمامی شرایط و ضوابط و با هماهنگی با سایر دستگاه های متولی باشد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. یا ابا صالح گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر احمدی استاندارد محترم و هوشیار استان و جای دارد تقدیر و تشکر کنم از زحمات بی منت و صادقانه جناب آقای دکتر نستهن مقدم شهردار زحمت کش و دستپاک پایتخت طبیعت ایران که انصافا شبانه روز تلاش و خدمت ارزشمند در ارتقاء عمرانی و بهداشتی همچنین گرافیک محیطی شهرمان یاسوج را دارند و از رسانه ی فوق تشکر ویژه دارم بخاطر پوشش مناسب خبری و همچنین ارسال خبرها بر اساس عملکرد واقعی ادارت و دستگاههای خدمات رسان مردم که انشالله رقابتی سالم و بدون هیچ چشم داشتی را دارند.

 2. بنگشت گفت:

  کاش کسی بود که درد ما کارگران فضای سبز را که هر کدام بیس از دو سال از پیمانکاران وثسازمان فضای سبز طلب داریم را درمان میکرد.تشکر از شهردار به دلیل ندادن طلب ما یا تشکر به دلیل کدام کار مثبت.حیا هم خوبه

 3. فرید گفت:

  سلام جناب شهردار محترم ….نمیشه به جای چمن در بلوارها و محیط شهری از گیاهان محلی و طبیعی استان خودمون کاشت هم هزینه اش نگهداریش کمتره وهم شهر جلوی قشنگ تر وظیفه ای تری به خود میگیرد….

 4. شهروند گفت:

  جز شن آقای مقدم چی ریخته تو خیابون
  اصلا چکار کرده که باید ازش تقدیر بشه

 5. شهروند دلسوز گفت:

  ضعیف ترین شهردار آقای مقدمه

 6. سارا گفت:

  استاندار اصلا تقدیر نکرده و مردم باید تقدیر کنن نه استاندار مردم که تا حالا چیزی از شهروار ندیدن

 7. jasem گفت:

  بی مدیریت ترین شهردار شهردار فعلیه و تا دیر نشده باید فکری به حال این شهر کنند

 8. مریم گفت:

  شهردار باید تا دیر نشده استیضاح بشه اگه این کار نشه مردم به این اعضاء رای نخواهند داد

 9. زینب گفت:

  پارک غدیر رو که دکتر جاوید احداث کرد و از جاوید تقدیر کرده نه مقدم

 10. کوثر گفت:

  تمام این پارکها رو دکتر جاوید احداث کرده است از غدیر بگی تا چشمه نباتی و بانوان

 11. فرزاد گفت:

  خدا وکیلی کل رنگ زنی جداول همش ده میلیون نشده بابا آقای مقدم خودتون رو مسخره نکنید و استعفا بدید دارید شهر رو به نابودی می کشونید تازه این کارا قبل از عید وظیفه شهرداریه و زشته که دارید عنوان می کنید شورای ضعیف شهر رو مردم قبول نخواهند داشت

 12. فرزاد گفت:

  استیضاح استیضاح استیضاح
  شهردار یاسوج باید استیضاح شود

پربازدید ها
عکس