تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 49998
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۹۶ - ۲۳:۰۷

فصلی نو ،شیوه نامه جدید بهره مندی دانش آموخگان برتر فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه ابلاغ شد. به گزارش  فصلی نو به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حمدالله اکوانی رئیس این بنیاد اظهار داشت: در چند سال گذشته و با هدف پشتیبانی از نهادهای فناورانه و دانش بنیان بر […]

تسهیلات جدید خدمت نظام وظیفه تخصصی برای دانش اموختگان برتر فناور

فصلی نو ،شیوه نامه جدید بهره مندی دانش آموخگان برتر فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه ابلاغ شد.

به گزارش  فصلی نو به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حمدالله اکوانی رئیس این بنیاد اظهار داشت: در چند سال گذشته و با هدف پشتیبانی از نهادهای فناورانه و دانش بنیان بر مبنای شیوه نامه بهره مندی دانش آموختگان برتر فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی این تسهیلات به کارکان کلیدی فعال در شرکت ها و موسسات دانش بنیان اعطا می شده است .

وی افزود: مطابق شیوه نامه مصوب جدید از سوی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور این تسهیلات و مزایا علاوه بر شرکت های دانش بنیان به شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد، هم چنین شتابدهنده های کسب و کار دارای مجوز از مرکز شتابدهی نو آوری، صندوق های سرمایه گذاری جسورانه و صندوق پژوهش و فن آوری و غیر دولتی به همراه شرکت هایی که سهامدار آنها دو مجموعه قبلی است تعمیم یافته است.

اکوانی در پایان گفت: مطابق شیوه نامه مصوب ۸/۱۱/۹۶ افراد مشمول نظام فعال با ارایه معرفی نامه از مدیر مجموعه های نامبرده از طریق سامانه Soraya.bmn. ir درخواست خود را برای بهره مندی از این تسهیلات ارایه نمایند.
شایان ذکر است اطلاعات تفصیلی این شیوه نامه جدید بر روی سامانه www.Daneshbonyan.ir و www.bmn.ir قرار دارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس