تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47560
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۹۶ - ۰۴:۰۷

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی فرمانداری به مناسبت دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرماندار دنا به همراه منوچهرحسن زاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای از اداره بهزیستی بازدید و ضمن دیدار با کارکنان ازفرزند شهید کارمند تجلیل نمودند. فرماندار دنا باگرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: […]

تجلیل فرماندار دنا از خانواده شهید اداره بهزیستی شهرستان

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی فرمانداری به مناسبت دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرماندار دنا به همراه منوچهرحسن زاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای از اداره بهزیستی بازدید و ضمن دیدار با کارکنان ازفرزند شهید کارمند تجلیل نمودند.

فرماندار دنا باگرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی میهن اسلامی به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.

نماینده عالی دولت با تشکرنمودن از رئیس اداره بهزیستی دنا در خصوص برنامه ریزی این تجلیل اظهار داشت و گفت: هرچه درراه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

در پایان با اهداء جوایز از فرزند شهید شهریار اشکان (پرسان)کارمند اداره بهزیستی شهرستان دنا تجلیل شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس