تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37054
تعداد نظرات: ۷ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۹۶ - ۰۴:۲۷

فصلی نو – اساس و پایه دموکراسی آمد و رفت های مداوم است و اصل تغییر” اصل ثابت دموکراسی است، تغییر است که بذر توسعه و تدبیر را می شکوفاند، هیچ شخص و مسولی از این قاعده مستثنی نبوده و نیست. ” بی شک خدمت به دانشجو و دانشگاه هیچوقت فراموش شدنی نیست. شورای صنفی […]

بیانیه شورای صنفی در خصوص تغییرات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج

فصلی نو

اساس و پایه دموکراسی آمد و رفت های مداوم است و اصل تغییر” اصل ثابت دموکراسی است، تغییر است که بذر توسعه و تدبیر را می شکوفاند، هیچ شخص و مسولی از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

” بی شک خدمت به دانشجو و دانشگاه هیچوقت فراموش شدنی نیست.

شورای صنفی دانشگاه یاسوج در این مجال وظیفه خود میداند به پاس خدمات بایسته دکتر فریبرز نیکدل* از اینکه در کنف الطاف خاصه الهی چند سال متوالی در کسوت خدمت به جامعه دانشجویی به انجام وظیفه ثمر بخش و و موثر پرداخته اید متعاقبا تقدیر و تشکر به عمل می آورد.

در پایان شورای صنفی دانشگاه ضمن تبریک به جناب آقای دکتر رامین مرادی آمادگی خود همچون گذشته در جهت پیگیری مطالبات و مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویی و ارائه پیشنهادات سازنده اعلام و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی می نماید .

من الله توفیق*

شورای صنفی دانشگاه/

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. مدرس گفت:

  دکتر نیکدل به خاطر دست پاکی مغضوب مغرض دانشگاه شد. تخریب ۳ ساله این شخص بالاخره جواب داد. شخصی که دارای مشکلات روحی و روانی است روز دانشگاه را سیاه کرده.

 2. دانشجو گفت:

  حتما منظور مدرس آقای الف است.

 3. ناشناس گفت:

  خیلی حیف شد.

 4. ایثارگر گفت:

  پرونده شوفر به زودی بیته میشه.

 5. ایثارگر گفت:

  پرونده شوفر به موقع بسته میشه.

 6. سید گفت:

  شوفر کیه ؟ واضحتر بگید.

 7. ناشناس گفت:

  بخورید و بیاشامید و به هیچ کس دیگری هم ندهید.

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس