تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 55996
تعداد نظرات: ۷ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۹۷ - ۱۲:۰۷

مدیر منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ طرح بهداشتی و درمانی در مناطق کم برخوردار این استان از سوی بنیاد برکت در دست اجراست.

بنیادبرکت ۱۰طرح بهداشتی درکهگیلویه وبویراحمد دردست ساخت دارد

محسن رفیعی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این تعداد طرح عمرانی با اعتباری بیش از ۴۶ میلیارد ریال در دست اجراست.

وی اعتبار اختصاص یافته از سوی بنیاد برکت به این طرح های بهداشتی را ۲۳ میلیارد ریال اعلام کرد.
رفیعی گفت: این طرح ها شامل ساخت مرکز بهداشتی و درمانی جاورده، مرکز درمانی درجه یک قلعه رئیسی، خانه بهداشت روستای کلاب کهگیلویه، ساخت مرکز درمان شهری درجه یک دیشموک، پایگاه سلامت دیشموک، مرکزبهداشتی و درمانی آبچندار گلال، خانه بهداشت روستای حیدر آباد، مرکز بهداشتی و درمانی آبدگاه و ساخت خانه بهداشت روستاهای شاه بهرام و نارگ موسی است.
وی اظهار داشت: ۲۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی هم به این طرح ها عمرانی اختصاص یافت که از این میزان تاکنون ۲میلیاردو ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
مدیر منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح های بهداشتی ۲۰ درصد است.
کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج بیمارستان دولتی است که مجموع تخت‌های فعال در این بیمارستان‌ها افزون بر ۸۵۰ تخت است.
این استان با جمعیتی افزون بر ۷۰۰ هزار نفر جمعیت، هشت شهرستان و یک هزار و ۶۷۶ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. کریم گفت:

  دانشگاه در پروژه های عمرانی خوب ظاهر شده است

 2. یاسوج گفت:

  مجموعه فنی دانشگاه قابلیت های خوبی دارد و تعامل و تلاش خوبی داشتند تبریک به دکتر ایلامی

 3. ناشناس گفت:

  دانشكاه علوم بزشكي در وضعيت بحران مالي كشور واقعا در اين جندسال توانست سربلند بيرون بيايدوتماما بروزه هاي را را به سرانجام برساند .احسنت به دكتر ايلامي و دكتر استوار و مهندس رفيعي

 4. هاشمی گفت:

  پروژه ها زیاد است و پیمانکاران هم کار میکنند اما لطفا بحث منابع مالی را مدیریت کنید تا پروژه ها نمانند

 5. مرادی موردراز گفت:

  در بازدید چند روز قبل از شبکه بویراحمد دیدم ۴ ساختمان بزرگ دارن تو این بی پولی مملکت اطرافش میسازن ظاهرا ساختمان فرسوده بهداشت که همیشه بهشون می گفتم شما با این ساختمان فرسوده و بد نمی تونید مردم و کسبه را به تمیزی و قصابان و ..‌ را به کاشی کردن مغازه ارشاد کنید باید از خودتون شروع و بعد مردم را ارشاد. کنید که ظاهرا دارن این کار را میکنن و نمیدونم مجری و عوامل کی هستن اما جای تحسین داره که حداقل تو بویراحمد هم یه کارهایی میشه

 6. عبادی گفت:

  درود بر ایلامی و بابویی و نیروهای دفتر فنی

 7. مرد گفت:

  ع…. تا کنون آدمی پاچه خوار تر از تو ندیده ام

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس