تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44408
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۹۶ - ۰۴:۴۳

فصلی نو ،با حضور خندانی عضو هیات مدیره انجمن سردفتران کشور ،زمان خوب معاون اداره کل ثبت و اسناد استان ،سردفتران و دفتریاران استان، سومین دوره انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. به گزارش فصلی نو ،در ابتدای این جلسه زمان خوب و خندانی به ایراد سخنرانی پرداختد و سپس کاندیداهای […]

برگزاری سومین مجمع عمومی و انتخابات جامعه سردفترداران و دفتریاران استان با حال و هوای تفکرات جغرافیایی

فصلی نو ،با حضور خندانی عضو هیات مدیره انجمن سردفتران کشور ،زمان خوب معاون اداره کل ثبت و اسناد استان ،سردفتران و دفتریاران استان، سومین دوره انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش فصلی نو ،در ابتدای این جلسه زمان خوب و خندانی به ایراد سخنرانی پرداختد و سپس کاندیداهای حضور در انتخابات هیات مدیره برنامه های خود را تشریح کردتد.

این رأی گیری از ساعت ۱۰صبح آغاز شد و تا پایان ساعت ۱۳ عصر جمعه بیست دوم دی ماه ادامه یافت و با پایان یافتن ساعت رأی گیری بلا فاصله آراء شمارش شد و حائزین اکثریت آراء برابر اعلام هیأت نظارت بر انتخابات اعلام شد.

افراد ذیل حایز اکثریت آراء شدند : اعضا ء سردفتر

۱_ آقای محمد رضا بزمیان

۲_ آقای رضا صادقی

۳_ آقای علی جهان پناه

۴_ آقای ابوالفضل گشتاسب

۵_ آقای ایمان کمایی

عضو علی البدل آقای نصرالله حیدری نژاد

اعضای دفتریار

۱_ آقای عبدالعلی حق پرست

۲ _ آقای محسن الهی

عضو علی البدل آقای سید اسداله حسینی

گفتنی است در استان کهگیلویه و بویراحمد ۵۶ سردفتر اسناد رسمی و ۴۶ دفتریار مشغول به کار هستند..
حاشیه ها
#همانند دیگران انتخابات برگزار شده سالهای اخیر در استان این انتخابات نیز رنگ و بوی منطقه ای بخود گرفت ،بنحوی که بهنگام قرائت آرا نفر اول که اعلام می شد حاضران نفرات بعد را با صدای بلند اعلام می کردند که اکثر پیش بینی درست از آب در می آمد.

#نمایندگان حوزه کهگیلویه منسجم تر از بقیه شهرستان ها در این انتخابات شرکت کرده بودند .

#بیشتر از همه نامزدها بزمیان به آب و آتش نی زد و حساسیت بسیار زیادی بخرج می داد .

# بزمیان در یک رقابت فشرده نفر اول شد و طبق توافقات ریاست هیات مدیره جدید را در اختیار گرفت .

#زمانی که از نامزدها جهت تشریح برنامه های خود دعوت بعمل آمد بزمیان و جهانپناه حاضر نشدند و اعلام کردند ما آخرین نفر سخنرانی خواهیم کرد که نکته جالب در این بین جهانپناه بود که آخرین نفر امد و فقط گفت علی جهانپناه هستم .

# خانم ها فرهادی و فتاح و آقایان حسینیان  و بزمیان از اعضای هیات مدیره سابق بودند که فقط بزمیان  برای عضویت در هیات مدیره جدید ابراز تمایل نمود.

#تغییر کاربری طبقه همکف به سالن اجتماعات و طبقه سوم به مهمانسرا ،از مهمترین اقدامات هیات مدیره سابق بود که در ساختمان جامعه سردفتران و دفتران صورت گرفته بود و خندانی از عملکرد آنان تقدیر نمود.

#حق پرست ابتدای سخنان خود گفت :همانطور که در استان کهگیلویه و بویراحمد در اسم سهم دارند و گچساران سهمی ندارد در اینجا هم به دفتریاران جفا می شود و اسمی از دفتر یاران به میان آورده نمی شود .

#بزمیان بعد از رای گیری به نفر بغل دستی خود گفت گچسارانی ها به من رای ندادند .

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس