تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 49948
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۹۶ - ۱۴:۲۱

فصلی نو،معاون قضایی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از برخورد جدی با افراد سودجو که با صحنه سازی تصادفات سوری دنبال گرفتن دیه هستند،  خبر داد . به گزارش فصلی نو ،کریم فرخیانی در نشست با شرکت‌های بیمه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد برخی افراد سود جو با صحنه سازی تصادفات سوری […]

برخورد جدی دادگستری با عاملان تصادفات صوری در استان کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو،معاون قضایی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از برخورد جدی با افراد سودجو که با صحنه سازی تصادفات سوری دنبال گرفتن دیه هستند،  خبر داد .

به گزارش فصلی نو ،کریم فرخیانی در نشست با شرکت‌های بیمه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد برخی افراد سود جو با صحنه سازی تصادفات سوری با شکستن دست خود و یا عضو دیگری از بدن دنبال به جیب زدن دیه هستند که باید بدانند این موضوع از چشم دتسگاه قضایی پنهان نمی‌مان و به طور قطع بدون هیچ ملاحضه کاری برخورد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تعدادی پرونده‌ باندی تصادفات سوری در کهگیلویه و بویراحمد در دستگاه قضایی در دست بررسی است، افزود: برخورد با کلاهبرداران و شیادان سود جو در استان تشدید می‌شود.

معاون قضایی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: انتظار می‌رود در صورتی شرکت‌های بیمه لیست و یا سابقه‌ای در زمینه تصادفات سوری به نیت گرفتن دیه دارند در اختیار دستگاه قضایی از جمله دادستان قرار دهند.

فرخیانی با بیان اینکه کسانی با صحنه سازی قصد دریافت دیه دارند باید منتظر حبس باشند، افزود: به دلیل به حد و نصاب نرسیدن آمار تصادفات در استان مجتمع تصادفات نداریم ولی شعب اختصاصی تصادفات داریم.

وی تاکید کرد: تمامی پرونده‌های موجود در حوزه‌های مختلف دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تا ی ماه ۹۶ ثبت شده استو

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس