تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 53362
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۹۷ - ۲۳:۵۲

فصلی نو ، ظهر امروز نماینده مردم بویرزاحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به همراه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی یاسوج بصورت سر زده بازدید بعمل آورد . به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست بیمارستان جدید التاسیس یاسوج در جمع خبرنگاران گفت : امروز نماینده محترم بویراحمد […]

بازدید سر زده زارعی و سبز از بزرگترین بیمارستان استان – نوریان :بیمارستان ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

فصلی نو ، ظهر امروز نماینده مردم بویرزاحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به همراه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی یاسوج بصورت سر زده بازدید بعمل آورد .

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست بیمارستان جدید التاسیس یاسوج در جمع خبرنگاران گفت : امروز نماینده محترم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بازدیدی از بیمارستان داشتند که موچانع موجود را بررسی و برای حل مشکلات پی گیری های لازم را انجام دادند .

دکتر خیر الله نوریان گفت : تلاش ما اینست که بیمارستان در اسرع وقت خرده  کارهای اقی  مربوط به پیمانگاری ،تاسیسات و ساختمان انجام شود .

نوریان ادامه داد : بیمارستان روند ۱۲ ساله دارد و با فرسی که از طریق نماینده محترم ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، معاونت محترم درمان دانشگاه و خودم داشتیم  روند پیشروی پروژه بشکل بسیار مطلوبی است.

وی اضافه کرد: تقریا ۹۹ درصد پروژه پیشرفت داشته است و یک درصد باقی مانده کارهای ناتمام از جمله تاسیسات ،رخت شور خانه ، جایگذاری هودهای آشپزخانه است که امید می رود ظرف ۱۵ تا ۲۰ روز دیگر به سر انجام برسد.

سرپرست بیمارستان جدید التاسیس یاسوج گفت :  نصب کف پوش ها از دیگر کارهای باقی مانده است که  هم اکنون در حال انجام است اما به دلیل  اینکه ۶ هزار متر کف باید کف پوشی شود حدود ۵۰ روز بطول می انجامد.

دکتر خیر الله نوریان در ادامه با اعلام اینکه بیمارستان اید از طرف اداره راه ،مسکن و شهرسازی تحویل داده شود بیان کرد: ما امیدوار هستیم که بیمارستان حداکثر تا دو ماه آینده تحویل دانشگاه علوم پزشکی شود و بعد از آن ما عملیات نصب تجهیزات را انجام دهیم .

نوریان از اعلام تاریخ دقیق بهره برداری بیمارستان جدید خودداری کرد و گفت : این بیمارستان بزرگترین بیمارستان استان است و در حوزه جنوب کشور بعد از بیمارستان های سعدی و نمازی سومین بیمارستان است که این بیمارستان با تمامی تجهیزات باید بهترین خدمات را ارائه دهد.

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. محمد جواد گفت:

    سلام.لطفا از روند بیمارستان باشت هم یه گزارش بدین..ممنونم

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس