تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44639
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۹۶ - ۱۵:۴۰

فصلی نو،از پس نه روز جدال آب و آتش و بیم و امید؛محمد راستاد، رییس سازمان بنادر و دریانوردی و سخنگوی کمیته رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی اعلام کرد: کارکنان و خدمه کشتی ایرانی در ساعت اولیه حادثه به دلیل انتشار گازهای سمی و شدت انفجار، متاسفانه جان باخته اند. به گزارش فصلی نو ، […]

این بار آتش بر آب غلبه کرد

فصلی نو،از پس نه روز جدال آب و آتش و بیم و امید؛محمد راستاد، رییس سازمان بنادر و دریانوردی و سخنگوی کمیته رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی اعلام کرد: کارکنان و خدمه کشتی ایرانی در ساعت اولیه حادثه به دلیل انتشار گازهای سمی و شدت انفجار، متاسفانه جان باخته اند.

به گزارش فصلی نو ، پس از نه روز جدال آتش و آب ، نفتکش با ۳۲ سرنشینش برای همیشه در بستر دریا آرام گرفت و این چنین بود که دسترسی به پیگر دریانوردان نیز غیرممکن شد.

نفتکش ایرانی حامل ۱۳۶ هزار تن میعانات گازی صادراتی ایران به کره جنوبی عصر شانزدهم دی ماه پس از برخورد یک کشتی باری با آن، دچار آتش سوزی شد. نفتکش ایرانی در حالی هفت روز با آتش جنگید که سال گذشته در سی امین روز دی ماه نیز فروریختن ساختمان پلاسکو و گرفتار شدن آتش نشانان در آور در حال سوختن غمی سنگین را بر دل ایران نهاد.

تحریریه فصلی نو این حادثه تلخ و ناگوار را به خانواده درگذشتگان و ملت شریف ایران تسلیت می گوید.

نظر شما کاربر محترم درباره تصویرمنتشر شده چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‎های این خبر منتشر کنید.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
برچسب ها: ،
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس