تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 32142
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۹۶ - ۱۱:۰۹

فصلی نو-آزمون مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۳۰ تیر در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج شروع شد . به گزارش فصلی نو،داوطلبین و همراهان آنان با استقبال گرم و صمیمی عوامل اجرایی در محیطی آرام و فرحبخش از ساعات اولیه برای آزمون مصاحبه […]

انجام آزمون مصاحبه دکتری بیش از ۱۸۰۰ داوطلب در پایتخت طبیعت ایران

فصلی نو-آزمون مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۳۰ تیر در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج شروع شد .

به گزارش فصلی نو،داوطلبین و همراهان آنان با استقبال گرم و صمیمی عوامل اجرایی در محیطی آرام و فرحبخش از ساعات اولیه برای آزمون مصاحبه پذیرش و در محل های مناسبی باتکریم مورد پذیرایی قرار گرفتند .
با وجود گرمای زیاد در استانهای همجوار یاسوج پایتخت طبیعت ایران بدلیل داشتن هوایی دلپذیر و طبیعتی سحرانگیز میزبان داوطلبین عزیزی است که با انتخاب این شهر زیبا از زیباییهای خدادادی آن بهره مند می گردند .

تعداد ۱۸۰۹ نفر داوطلب آزمون در ۱۲ کد رشته برای واحدهای یاسوج و گچساران معرفی و آزمون مصاحبه با ارزیابی ۵۲ نفر اعضای هیات علمی داور با درجه استادیار ، دانشیار و استادی در واحد یاسوج شروع بکار و تا ۲ مرداد ادامه دارد.

در بازدیدی که در ساعات اولیه آزمون توسط دکتر آرمین محمودی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از محل برگزاری آزمون داشت گفت : انجام آزمون به صورت استانی و با تفویض اختیار به استان‌ها نه تنها باعث افزایش کیفیت و بومی گزینی می شود بلکه به هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل داده تا شانس بیشتری با انتخاب خود بدست آورد . تمرکز‌زدایی ، نظارت کامل و دقیق بر فرآیند مصاحبه و استفاده از اساتید متعهد و متخصص با مرتبه علمی بالا از دیگر مزایای آزمون بصورت استانی می باشد .
به گزارش فصلی نو دکتر محمودی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت : در دوره‌های گذشته به دلیل بالا بودن حجم داوطلبان دکتری که در یک دوره زمانی مشخص و محدود مجبور بودند توسط گروههای آموزشی تخصصی و بصورت متمرکز مورد ارزیابی قرارگیرد بهمین دلیل کیفیت این آزمون در حد مطلوب نبود .

محمودی مزیت دیگر این روش را جلوگیری از مسافرت داوطلبین به تهران برای انجام آزمون و در نتیجه کاهش هزینه مالی و پرهیز از خطرات جاده ای دانست .
آرمین محمودی در پایان گفت : مهمترین مزیت این روش این است که اگر داوطلبی به هر علت موفق به حضور در جلسه مصاحبه نشده باشد ، یا دچار مشکل و استرس امتحان شود و نتیجه مطلوبی بدست نیاورد می تواند با مراجعه به دیگر استانها با شرایط مساعدتری مصاحبه را انجام دهد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس