تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37115
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۹۶ - ۱۱:۴۹
فصلی نو؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات خانه مطبوعات این استان ۱۰ آبان‌ماه به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود. رضا دهبانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران ،اظهار داشت: انتخابات خانه مطبوعات این استان 10 آبان‌ماه همزمان با 8 استان کشور به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود. وی عنوان کرد: انتخابات خانه مطبوعات بر پایه یک مبنای رسمی-قانونی و به صورت سیستمی ...
انتخابات خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

فصلی نو؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات خانه مطبوعات این استان ۱۰ آبان‌ماه به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

رضا دهبانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران ،اظهار داشت: انتخابات خانه مطبوعات این استان ۱۰ آبان‌ماه همزمان با ۸ استان کشور به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: انتخابات خانه مطبوعات بر پایه یک مبنای رسمی-قانونی و به صورت سیستمی با رعایت تمامی معیارها در سراسر کشور به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

دهبانی‌پور خواستار ثبت نام خبرنگاران استاین در سامانه خانه مطبوعات شد و ابراز کرد: کسانی در انتخابات خانه مطبوعات حق رای دارند که در این سامانه ثبت نام کرده باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی مکاتبه‌ای با استانداران سراسر کشور خواستار همکاری در فرایند برگزاری خانه مطبوعات استان‌ها شده است.

دهبانی‌پور تصریح کرد: امیدارم با تشکیل خانه مطبوعات استان شاهد پیگیری‌های لازم برای مطالبات صنفی خبرنگاران از طریق مراجع ذی‌ربط باشیم.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس