تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 36968
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۹۶ - ۲۲:۲۷
فصلی نو؛  معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان حمل و نقل جاده‌ای در این استان از سال 1390 تا 1395 حدود 256 درصد افزایش یافت. به گزارش فصلی نو پژمان نیک اقبالی روز سه شنبه در همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک در یاسوج به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: این در حالی است که زیرساخت‌های لازم با توجه به ظرفیت‌های جاده‌ای ...
افزایش ۲۵۶ درصدی حمل و نقل جاده‌ای در کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو؛

 معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان حمل و نقل جاده‌ای در این استان از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ حدود ۲۵۶ درصد افزایش یافت.

به گزارش فصلی نو پژمان نیک اقبالی روز سه شنبه در همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک در یاسوج به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: این در حالی است که زیرساخت‌های لازم با توجه به ظرفیت‌های جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد به‌طور مطلوب فراهم نشده است.
وی افزود: ۶ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در کهگیلویه و بویراحمد دایر است و استان به هفت پایگاه دیگر نیاز دارد.
نیک اقبالی بیان کرد: با وجود فعالیت چهار پایگاه پلیس راه در کهگیلویه و بویراحمد ۶ پایگاه دیگر در استان مورد نیاز است.
وی با اشاره به وجود ۱۲ اورژانس شهری و ۲۳ اورژانس جاده‌ای در کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: باید ۶ مورد دیگر به هر کدام از آنها در استان افزوده شود.
نیک اقبالی بدون اشاره به تعداد، ابراز داشت: تصادفات جرحی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ حدود چهار برابر افزایش داشته است.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طول چهار خطه‌های این استان در این مدت از ۱۵۰ کیلومتر به ۲۰۰ کیلومتر رسیده است.
نیک اقبالی اقدام‌هایی از جمله اصلاح هندسی برخی معابر و میادین در شهرها، رسیدگی به وضعیت بحرانی مبادی ورودی شهرها و جابه جایی مکان‌های پرتردد از جمله مدارس در مراکز شهرهای کهگیلویه و بویراحمد را ضروری دانست.
وی با اشاره به وجود ۴۷ نقطه حادثه خیز در کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه ویژه به رفع نقاط حادثه خیز در استان تأکید کرد.
نیک اقبالی اظهار داشت: فرهنگ سازی برای ساماندهی ترافیک، کاهش سوانح رانندگی و تلفات ناشی از آن یک اصل مهم در پایین آمدن آمار تصادفات جاده‌ای در کهگیلویه و بویراحمد است که باید مورد توجه جدی‌تر متولیان امر قرار گیرد.
وی افزود: مشکلات ترافیکی کهگیلویه و بویراحمد باید با دقت ریشه ‌یابی و با تدوین یک طرح جامع و همراهی تمام دستگاه‌های مرتبط با حوزه ترافیک برطرف شود.
۱۴ تا ۲۰ مهر هر سال به نام هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس